• Sor
  • Bence

Erkek öpüşmeyi neden sevmez?

Erkek arkadaşım fransız öpüşmeyi hiç sevmiyor, diğer türlü de öpüşmeyi fazla yapmıyor. Neden olabilir?

Güncellemeler:
çok enrteresan sevişiyor ama öpüşmede çok az ağzını açıyor.cevaplardanda anladığım kadarıyla onda bi sorun var sanırım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bunun birçok sebebi olabilir... sebepler, psikolojik ve fiziksel olarak 2 ye ayrılır:1. seni sevmiyor olabilir (çok acımasızca belki ama herşeyi açık konuşmak gerek) çünkü erkekler sevmedikleri bir kadını ya öpemez ya da öperken o hissi veremez ve anlaşılır. bundan çekiniyor olabilir.2. ağzın kokuyor olabilir3. dişlerin kirli olabilir4. erkek arkadaşın doğrudan konuya girmek isteyebilir sabırsızdır5. kendine güvenmiyordur, öpüşmeyi bilmiyordur.daha birçok sebep sıralanabilir ama dediğim gibi en acısı 1. madde olsa gerek...

Erkekler Ne Diyor 17

• öpüşmeden olur mu ya fantezinin başında geliyor :D

• Ön sevişmeyi de sevmiyordur o. Direk içeri girmek istiyordur.

• kim demiş...erkek öpüşmeyi sevmez diye...

• opusmek kadar guzel birsey varmi ya bir erkek nasil opusmek istemez

• bunun nedeni bence tanıdığınız erkeklerde aramanız gerekiyor öpüşmek istemeyen erkek bence sevişmekte istemez.

• Uçmayan uçak, ateş etmeyen silah, yürümeyen araba, yanmayan lamba, kesmeyen testere, ciflemeyen Cif..Örnekler çoğaltılabilanzi.

• çünkü öpüşmeyi beceremiyorlar kesinlikle

• Öpüşmek sevişmenin yarısıdır. :) Belki sadece cinsel ilişki için düşünüyodur seni. O yüzden hemen işi bitirmek istiyodur.

• herkezi kendi erkek arkadasın sanıyorsun sanırım soru onu gösteriyor

• cevap alalım sence bir rkek neden sevmez(doğrusu buydu sanırım sorunun bir erkek :))))

• 1- ağzın kokuyodur2- yüzünü çekici bulmuyordur3- dişlerinde kırık yada çarpıklık varsa bu onu itiyordur

• kimi erkek sevmiyor öpüşmeyi evet...garip...uzaklaştıran bişeyler yoksa şayet sen de o zaman o çocuk biraz garip...mesela ben uzun uzun öpüşmeyi sevenlerdenim...

• çok titiz biriyse belki ama başka sorunlarıda olabilir kişiliği ile ilgili

• peki diyelim ağzım kokuyo bu rahatsız edicimidir sence.gerçi sordum ağzımmı kokuyo diye yani nihayetinde ramazan ayındayız her nekadar iftarda yapsak belki kalıyo kuku

• sadece ramazan ayına özelse bu durum kokudandır ama her zaman aynı ise o zaman farklı.sorun sadece ağız kokusu olmayabilir tiksintili insanlar var asla öpüşemezler öyle biriside olabilir.yani sorunu sadece kendinde aramamalısın

• bence öpüşmeyi bilmeyecek kadar tutucu bir tip,öpüşmek hele frenckiss seks kadar inanılmazdır..elbette doğru insanla yapılmalı ...:)))

• İşi bilmiyor ya da arıza var!

• Öpüşmeyi sevmeyen erkek olmaz .Bir problem var. Birbirinize karşı dürüst olun ve sebebi bulun.

• Henüz kimseyi öpmediğimizden bu sorulara böyle mal mal bakarsın barni :)

• ağzın kokuyo olabilir yada sigara içiyo olabilirsin

• mükemmel cevap.

• Öncekileri Göster
    • kibarlıktan söylemez. söylerse gururun kırılabilir. diş çürüğü ağız kokusu yapabilir mesela yada açlık. sen bidaha düşün bence

• nebiliyim anlamadım ama evet düşünmek lazım

Kızlar Ne Diyor 5

• bence o öpüşmeyi bilmiyordur yaaa yoksa neden olsun bir erkek öpüşmeyi sevmez mi hiççç :)

• bi erkek gerçekten seviyorsa sevdiği kızla fransız öpüşür bence iğrenmez ya da kötüyüm diye çekinmez .. sevgisinden emin ol sadece yatakta düşünmesinden olabilir yazdıklarına göre

• evet bencede öyle

• bence seni sevmiyorrrr... başka bır secenek yokk bence

• onun cinsi bozuk bence:D

• çok titizlik takıntısı olabilir. bazı kişilerden aynı durumu duymuştum. ya da küçükken öpüşmeyle ilgili travmatik bir durum yaşamış da olabilir. ya bişey seyretmiştir ya da başına gelmiştir ya da aile bi şekilde çocukken bu durumla ilgili korkutmuştur. ya da sadece sevmiyordur.

• ben ilkkez karşılaştım çpok enteresan geldi ama olabilir tabi.kişiyle okadar özel anlar yaşa ama öpüşmede sınırlı ol.bende çok severim öpüşmeyi mesela

• Öncekileri Göster
    • kızlar bende bayılırm öpüşmeye ama benim kız arkadaşım sevmiyor aynı sorun bende var kötü bir durum

• evet .sordunmu sevmeme sebeplerini algos

Yükleniyor...