Bir erkeği seks öncesinde çıldırtmanın yolları nelerdir?

bir erkeği seks öncesinde çıldırtmanın yolları nelerdir?...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hangi takımı tutuyorsa rakip takım formasını giy sadece ve yatağa gir kafi ...

• çok hoştu:)

• Öncekileri Göster
    • hahahah :D çok güldüm :D

• ee pes :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Dekolteli giyinme ha göründü ha görünecek tarzında frikikler vermek ve tabi beden teması yapman.Örneğin bir şeye bakarken göğüslerini onun koluna veya sırtına yada onun vücudunun her hangi bir yerine değecek şekilde dokundurmalısın. Yada elini bilek kısmını veya kolunu onun penis kısmına baskı uygulayacak şekilde dokundurman. Örneğin yan yana oturuyorsunuz, çantan erkek arkadaşının diğer tarafında ve ani bir hareketle çantayı almak için erkek arkadaşının penis kısmına farkında, sanki fark etmemiş gibi ufak bir baskı oluşturacak şekilde bastırıp. çantanı alma hareketi.

• pazarda bi adamın kalabalık bir tezgahta kalçalarını oksadığını sonra başka bir tezgahta yine aynısını yaptığını ön tarafına kadar ellediğini ama o adamın kim okduğunu görmediğini söyle

• ince coraplarını giy ve görmesini sagla

• 5-6 hafta epilasyondan bihaber yaşamak.. çok çıldırtıp, kaçırabilirsin bile.

• Üzerimdeyken; ağır çekimde ıslak bir köpeğin silkinmesi gibi, memeleriyle yüzümü tokatlaması 3<

• floydian manyaksın sen:)

• öyleyim :((8

• bir ver bir al delirsin

• kumandayı yani ,ama neyin kumandasını ,sus elano tamam çetin :))

• 1gün

? Nasil olacak o

• erkek adamın ihtiyacı yoktur böyle şeylere..siz kendinizi düşünün:D

• bu akşam başım ağrıyo yarın yapalım dersen çıldırır :)

• bin kere yazdım yine soruyorsun :) külotlu çorap giy ya da jartiyer evin içinde dolaş yeter bir şey yapmana gerek yok.

• hmm bak bu güzel soru benimle öpüşürken elini penisime atıp oynaması ırrrrrrr acayip azdırıyor... hele öpüşürken hafif inlemesi yokmu offf bune arkadaş yeaaa...

• güzelce okşa kaldır iyibir oral yap gırtlağına kadar al ağzına boşalmasına izin ver delirir bunu uykudan uyandırıpta yapabilirsin

• çıldır yaz 2222 ye gönder çıldırsın :)

• hiç denemedin mi kendine ait bi metot :)

• ben öpüşürken bile çıldırabilirim

• soyunman yeterli, ben meme görünce coşuyorum, ver coşkuyu ver coşkuyu

Kızlar Ne Diyor 7

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

• striptiz yap

• loş ışıklı bi odada kokulu yağlarla masaj,teninde tüy gezercesine .en son kasıklarına ve toplarına ayaklarınla masaj yap.

• Taviz verme :D

• Neden bilmiyorum ama ne yapacaksan sabah uykudan kalktığı bi zaman yap :D

• kredi kartlarının limitlerini zorladığını, hatta aştığını, ve hatta haciz maciz geleceğini söyleyebilirsin. hayatının seksi olur yeminle.

• jartiyeri giy sandalyeye oturt üstünde oyna ama dokunmasına izin verme

• göster ama elletme :)

• aynen öyle bak nasıl çıldırır içine girdiği an boşalır

Yükleniyor...