Erkek arkadasim beni daha cok daha cok istesin istiyorum :)

Erkek arkadasimla harika bir seks hayatimiz var,.. ONU düsündükce onu istiyorum, oda beni düsündükce beni istiyor beni arzuluyor. Ama ben bana daha cok baglansin, beni daha cok istesin istiyorum.. Degisik degisik seyler yapiyorum sürekli.. Sizinde fikirlerinizi isterim. Daha ne yapa bilirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ayak bileğinden zincirle.kaçmaya kalkarsa da testereyle ayağını kopar.

• iyimiş:)

• wuhuuu

Erkekler Ne Diyor 13

• fantazi zenginligi iyidir. ah şöyle bitane de ben bulsam

• Öncelikle zaten yapman gerekenleri fazlasıyla yapıyorsun, daha ne apmak istiyorsun ki ?O zaman yapacağın şu kaldı, erkek arkadaşını karşına al ve ona ne tür fantezileri olduğunu sor. Hangi fantezileri sevdiğini, nelerden hoşlandığını falan ona göre hareket etmeni tavsiye ederim.heyecan verici ve adrenalin tetikleyici şeyler denemeni tavsiye ederim. Değişik yerlerde, değişik zamanlarda, değişik şeyler yap.

• o 3kez yazdigin degisik seyler ne ? soruyorum oda bana soruyor. istediklerini yzaten yapiyorum, oda benim istediklerimi yapiyor. AMa hic beklemedigi birsey yapmak istiyorum, hani beklemicek ama ayni zamanda cok tahrik olucak ve bitircem onu o an :D

• Öncekileri Göster
    • oda herseye acikk :)

• Dekolteli bir kıyafetle eğlence kulübünde, erkek arkadaşını tahrik edebilirsin. Ona çok yakın oturup elinle oynaya bilirsin. Ortada çılgınlar gibi ve erotik danslar ederek başka erkeklerin dikkatini çekip erkek arkadaşının tahrik olmasını sağlaya bilirsin. Aranıza bir erke yada bayan daha alıp önce sen bayanla yada erkekle seviştikten sonra erkek arkadaşını davet edebilirsin. Özelden mesaj atarsanız daha detaylı fikirler yaza bilirim çünkü bu yazıyı buradan kaldıra bilirler.

• Abartma sende soğutursun haberin olsun

• gercekten sogar mi cok fazla olursa?

• Ben olsam sogurdum

• Değişik değişik şeyler derken?

• Mesela son bulustugumuzda araba kullaniyordu :D bende oral yaptim ona :D kendinden gecmisti, strip yapmistim - sonra birkeresinde gözlerini baglamistim sonra yataga baglamistim :) öyle ynai..

• Öncekileri Göster
    • Sinir yok :D

• Yatağa üçüncü almak?

• değişik şeyler yapıyorum derken?

• ekle beni hayal dunyanı genişleteyim

• boşalıyorum hayatım derken küçük çişini yapabilirsin :) sonra affet dersin affeder. biz zaten idrar kaçırıyoruz biliyorsun falan dersin.fantezi olarak giysileri kullan külotlu çorap jartiyer giyin hatta yanında giyin ona sürtün. bu sana anal seks ve daha bir çok farklı pozisyonn olarak geri dönecek.

• olur olmadık ortamlarda, sokakta, kafede, ofiste vb. yerlerde elle taciz et, karşında otururken firikik ver, anal dahil yatakta sınır tanıma. kamasutra zar al ve at. nerede hangi pozisyon gelirse orada o pozisyonda ver. dildo al ve içine sok. yolda giderken de kulağına şu anda içimde ne var biliyor musun de:))) kudurmazsa gel bana, klavyeden kocaman bir tükürük yolla :DD

• kamasutra ve dildo harici herseyi denedim tesekkür ederim :)

• onları da dene ozaman :D eksik kalmasın :)) mesela rastgele bir p*rno film açın ve onlar ne yapıyorsa aynısını yapın :)

• elini ve dilini daha iyi kullanmayı öğren o zaman :)

• :) gayet iyi kullaniyorum .. hatta iyi de degil mükemmelim bu konuda ;)

• Öncekileri Göster
    • yapa biliyorum -- bazen bogulacak gibi oluyorum :D

• bu konuda en üst seviye deeptroath with ball licking tir. Onu yapabiliyor musun? :)

• ağzına mıç:D

• hahah abaskaaa

• ufak su da dökebilirsin:D

• baştan çıkarıcı mesajlar atabilirsin

• attim :)

• Öncekileri Göster
    • heee ben gecende role play diye bi vibratör ismi okumust7um sanki :d öyle gine aklimda kalmis heralde .. heheheh anladim.. bak bu ilginc olabilirrr

• yeni bir bakış açısı kazandıracağı kesin:)bir üst seviyeye geçeceksiniz.

• yakasına yapış.daha çok iste lan,de!

• :)))))))) tahrik edici seyler yazsaydin daha güzel olmazmiydi :D bastan edebilmek icin falan :D ilginc güzel seyler

• valla ben öyle şeylerden anlamam..
      kadın elime geçtiğinde gına getirtiyorumda:-)
      o benden kaçmasında:D

• mabetcigim beni deli edersin sen :D

• çok seksi iç çamaşırları giy.transparan modellerden.o zaman çıldırır senin için

• sürekli giyiniyorum süreklide cildiriyor :D ama farkli bsy yapmak istiyorum

• daha farklı ne yapıcaksn,sxy iç çamaşırı giyiyorsan çıldırır zaten :)

• bilmem sence basit degilmi, sonucta benden önceki kiz arkadaslarida yapmistir. ben farkli olmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• dikkat et de kopatma. Herşeyin fazlası zarar. Sonra sağa sola saldırırsın.Bulduğunl ayetin derim.

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

Yükleniyor...