• Sor
  • Bence

Öpüşürken neden ereksiyon olunur?

Erkek arkadaşımla öpüşürkenn sürekli cinsel organı ayakta? Neden acaba yani?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hemen etkilenme kisiden kisiye degisir..Eger daha önce o kisi ile birlikte olduysaniz, Öpüsürken etkilenmemesi gerekiyor ama hangi sıklıkda yapdiginizda bunda büyük etken olur..Diyelim her 3 günde bir yapiyorsaniz kesinlikle etkilenmemesi lazim.. Ama haftada 1 kez veya 2 hafta da bir kez ise o zaman etkilenmesi gerekiyor..Erkegin bayani arzulamakla alakali degil. Hemen bir erkek etkilenirse bunun asil nedeni o kisinin pek az cinsel hayyatinin olmasindadir...

• Eğer cinsel hayatınız yoksa ve burgun opusurken etkilenmedigini fark edersen bu sen aldatmış anlamına mı gelir?

• Türkiye sartlarini düsünürsek etkilenmesi lazim...Ben avrupa da yasiyorum ..Insanlarin önünde trende sokakda okulda vs yerlerde sevgilimle öpüsüyorum ama penisim bundan dolayi etkilenmez...Cünkü aklimda o an seks olmaz...Eger cinsel hayatiniz yoksa ise bir gün öpüsdügünüzde mutlaka etkilenir..Etkilenmezse o zaman ya aliskanlikdan yada o anda sizi arzulanmadigindan dolayi olur...

Erkekler Ne Diyor 30

• sen öpüşürken bir arzulama/ıslanma olmuyormu?

• insan ister istemez tahrik oluyor zevke geliyor

• seni arzuladığı için öyle oluyor

• Yahu ne yapsın adam. Otur yerine diyince oturmuyor ki meret!? :)

• hayaller hayaller hayaller :D

• biri öpüşürken ereksiyona takmış kafayı resmen. hepsini sen mi sordun bilmiyorum gizli kullanıcı hepsi ama ilginç geldi 3 tane arka arkaya görünce :)ereksiyon bilinçli kontrol edilen bir şey değil demekki tahrik oluyor erekte oluyor. yadırganacak bir durum yok

• olması lazım

• çok doğal ayakta değilse bi problem var asıl ;)

• iç güdüsel bişey bu olur herkeste olmassa sorun var demektir

• onu uyardığın için

• diyosn.. :D

• Öncekileri Göster
    • saygı duyar ve kaçarım :D:D

• :)))) geceleri seni düşünüyor :) birlikte olmayacaksanız tahrik etme çocuğu :)

• Daha ne istiyorsun.. Dua et ne kadar iyi diye

• Evcilik oynayın...Yavaş yavaş öğrenirsin :))

• madem bakiresin en kısa zamanda aldatılacaksın demektir :)

• bence hazırlanıyor ..uçuş için :))

• olmaması sorun

• kan akısı hızlanır beyne ıletı gıder

• napalımda o insin?_

• bosaldıktan sonra cekılırsen ıner ama sordgun soruda sacma .erkek arkadasın da kız arkadasım bozuk cesme gıbı su gelıo dese hos olurmu

• olmaz ama ne yapabilirim merak!

• ne güzel bak öpüştüğünde erekte olabilen bir penise sahip erek arkadaşın var...ve sen de erekte oluyor...

• olmasa daha mı iyi? şahsen ereksiyon olmuyor diye bi bayan sorsa... erkek arkadaşının dönmeye başladığını ayrılması gerektiğini söyler...adamın seni sevdiğinin göstergesidir...

• Sevişmenin diğer yarısı öpüşmektir. Ereksiyon olmasında napsın direksiyon ? :D

• normaldir seninki nası sulanıyosa onunkide kalkar yani fizyolojik bişey erkekler buna engel olamaz..

• bana daha çok ego tatmin için sorulmuş bi soru geldi..sen bu konuyu kafana taktığına göre çocuğa da söylemişsindir.. cevabı ne oldu ?

• tabikide sölemedim saçmalama lütfen! egosu patlak bi insan değilim merak sadece ! bakire olmak falan bunlarda sana ters geliyodur belki!'!

• neden hemen sinirleniyorsun ? öfke kontrolün yok galiba :)

aletin kalkması normal olan bişey çünkü..ne bekliyosun ki yani onu oraya nie koymuşlar ki ? birini arzuladığında havalanır her türlü o..bu senin bilinç kontrolünde olan bişey değil çünkü

• adam daha nasıl nezaket göstersin sana her öpüşmede ayakta karşılıyo nazar değmesin :) bu normal bişey ki niye şaşırıp korkuyosun haliyle uyarılıyo adam. çocukları leyleklerin getirdiğini filan düşünmüyosun heralde. biraz bu konuda bilgilen derim o zaman korkmazsın

• tamam :D sağoll

• :) rica ederim

• senle öpüşürken tahrik olmazsa düşün bence ...

• doğru aslında çekici olmasam neden böle olsun ki dimi ama :)) mutlu oldum bak şimdi :D

• sadece çekici olmak değil bence ıslak ve harika bir frenchkiss söz konusu demekki iyi öpüşüyorsun...:D

• kendini ona olmaya adapte ettiğin içinde arzuların fazla olmasından olabilir

• hımmm.. :)

• o zaman uzak dur çocuktan ayağa kaldırma ufaklığını öpme sevişme korkuyosan fonk. gayet yerindemiş çocuğun sorun sende olmasın sakınn yakında o senden korkmaya başlamaazsa iidir

• tamam :D

• selektör yapayım derken uzunları yakmış. dikkat kazaya sebep olabilir.

• :D olabilir mi acaba :D

• karşıdan gelenin gözünü alır, yoldan çıkarabilir.

• etki varsa tepki illa olur :) bi uyaran var o da uyarılıyo

• eyvahh be ! :D:D

• ya kalkmasa sertleşme problemi olur kalkınca da niye kalkıyo.ee hormonlar harekete geçince onun da görevi o :D seni arzulyo işte şanslı hatunsun

• bende çok oluyor o özelliklede dışarıda öpüşünce zorluk çekiyorum ... oturduğumuz yerden kalkınca elimi cebime atıyorum belli olmasın diye ama belli oluyor gene

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni istiyor :) etkileyebiliyorsun daha ne

• ayakta kelimesine bayildim walla:) tahrik oldugu icin tabikide, sonucta opusurken hali ile uyariliyor, yakin temas var

• ama bu çok korkunç değil mi :D

• Öncekileri Göster
    • :D:D dewammm :D:D

• tabirlerin gül gül öldürdü beni :) ayakta bana kabaran birşey var falan ay çatlıcam :)

• merhaba arkadaşlar. 5 aydır birlikteyız. sadece uzun olarak 1 kere öpüstük. dediğiniz gibi uçak havalandı ama benim merak ettiğim nokta o ucağın piste yolcuları ındırmeden nasıl döndüğü ? cevaplarınızı bekliyorum.

• demekki öpüşmeniz bile onu ateşliyor :) seni istiyor :D

• Dikkat et yürümesin.

• bencede :D

• hahaha işte 90 a gölü attı :):) ...:::::TEBRİKLER::::...

Yükleniyor...