' Uzun boylu kadın sokakta, kısa boylu kadın yatakta iyidir. ' Kadınların boylarıyla ilgili bu önermeye katılıyor musunuz?

' Uzun boylu kadın sokakta, kısa boylu kadın yatakta iyidir ' sözü siz erkeklerce ne kadar doğru ? Ya da bu söz gibi mi düşünüyorsunuz ?

Anket Sorusu

• Evet bu sözdeki gibi düşünüyorum A seç
  • Hayır bu sözdeki gibi düşünmüyorum B seç
Güncellemeler:
Yalnız arkadaşlar şuna açıklık getirelim bu sözü kadınlar değil erkekler söylüyor bilginize ! :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• Hakket yaa var böyle bir durum.hem uzun boylu uzun sürüyo kısa boylu daha kısa yormuyo:)

• kısa boylular için belirttiğin söze katılıyorum , çok doğru:)

• Bu kadar kolay olsa, uzun boyluların hiçbiri evlenemezdi.Demek ki, başka etkenler boydan daha önemli.

• çok sığ düşünce. aksini iddia etmem için "yatakta iyi olan bir sürü uzun boylu kız tanıyorum" demem gerekiyor ve ben bunu söyleyebilecek kadar tecrübeli değilim. ancak yine de sanki bu önermeden saçmalık fışkırıyor.

• 1.75 üzerindeki kadınlar biraz itici geliyor bana.kadın gibi pek görmüyorum.asıl kadın bence 1.75 altındaki kadınlar.daha çok tahrik oluyorum her yönden.

• benim için uzun boylu bayan olursa iyi olur yatakta daha çok hoşlanıyorum

• Kadın kafa olarak hazırsa gerisi boş

• katılıyorum ..

• Ben kesinlikle katılıyorumSokakta dolaşırken belini tutabilmeliyim,Yataktada kucağıma oturtunca da rahatlıkla öpüşebilmeliyim

Kızlar Ne Diyor 7

• öylemiymiş :O ben kısayım:) sevinmeliyim sanırım:))

• bu olay tecrübeye dayanmıyor muydu?iki türlü de sevin sen:)

• Öncekileri Göster
    • Kendisi her türlü seviniyor zaten. Sitenin sevgi kelebeği. Biz kabullendik ama durumu artık. (Olm eşi boksörmüş, kaçın la kaçın.)

• allah canını almasın:))

• çok enteresan bir soru:) kısa boyludur sanırım

• çok saçma bir yorum olduğunu düşünüyorum bence bunu söyleyen kimse kesin hobittt::D

• bunu ne alakasi yaa :))iyi olan iyidir

• hahaha :D böyle saçma birşey duymamıştım yaa :D erkekler hep yatakta rus kızlarını hayal eder ve onlarda genel itibariyle uzun boylulardır :D bırak yaa :D bunu söyleyenin kısa boylu karısı varmış ya da bunu söyleyende bir kısa boylu kadındır :)) ya da bizim Türkler genelde kısa boylu olduğu için kendimize özgüvenimiz gelsin diye böyle denmiştir :)

• boyle bişey yok çünkü; yatağa yatınca boy farkı kalkıyor ortadan:)

• bilmiyorum hiç yatmadım ama olabilir doğrudur :))

• Hayır bu sözdeki gibi düşünmüyorum

• Evet bu sözdeki gibi düşünüyorum

Yükleniyor...