Kapat

Okey mi? Durex mi? Neden?

Okey mi? Durex mi? ya da başka alternatif var mı? sebepleri ile belirtiniz :) teşekkürler

• Okey
    A seç
  • Durex
    B seç
  • Diğer
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
%49 ile Durex önde :)

0|0
36156

En İyi Kız Görüşü

• okey in bir kayganlaştırıcısı var sıcak etkili. malesef işini gereğinden fazla yapıyor alevalev yanıyorum onu sürünce. kışın soğuklarda kullanmayı planlıyorum :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki durex. okey gibi dandik markayı kullanma. özellikle kayganlaştırıcılarından uzak jellerinden.!!
    durex fetherlite en hakiki ve en güzel efsane şapkadır ama marketlerde göremez oldum..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 35

Erkekler Ne Diyor 155

• Kondomu da jelleri de durex daha iyi.

0|0
    0|0
  • pek sevmem ama farketmez

0|0
    0|0
  • Durex

0|1
    0|0
  • Onlar ne ki ya 😀

0|1
    0|0
  • Sağlık ocağındakiler daha iyi

0|0
    0|0
  • Okey

0|0
    0|0
  • OK cifte haz en guzeli. Hem guvenli hemde tirtikli yapisiyla vajina icinde surtundukce kadina daha fazla zevk veriyor

0|0
    0|0
  • Ikisi de kalitedir ama seks esnasinda zevki azaltiyo :/ ... bu arada durex yigit ozgurle anlasmis markette durup karikatur okuyorum super yaa :3 tabi benim marketteki halim de komik :)

0|0
    0|0
  • Okey Ultra Hisset

en rahat ettiğim bu.

Ne kadar ince o kadar iyi. Ha koruması çok yüksek olsun dersen, hastanelerde ve sağlık ocaklarında veriyorlar. Araba lastiği gibi onu kullan.

0|0
    0|0
  • Ben tercihimi partnerimin seçimine göre kullanıyorum prezervatifler farklı biliyorsunuz bazıları bayan , ı daha çok uyarıyor.

0|0
    0|0
  • Durex Yakın/Ultra Hisset.

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım desem yeri

0|0
    0|0
  • okey

0|0
    0|0
  • İkiside yaramaz benim kullandığım yurt dışından getirdiğim var. Neden bunu yapıyorsun dersen. Bu benim getirdiğimHa prazervatif takmışsın ha takmamış aynı derecede ve okadar ince ve sağlam. Gerek durex gerek okey beş para etmez

0|0
    0|0
    • Markasi ne?

• Türkiyede yok marks diye bir marka Burada bulamazsın ben getirtiyorum kargo ile göndertiyorum

• Okey.. Neden?
    Özellike Rotar'ı (yeşil renk ) kullanıyorum. İnanılmaz farkettiriyor. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Okey der susarım !

0|0
    0|0
  • steç filme sarıyorum ben... meraka bak..

0|0
    0|0
  • gaz maskesiyle gül koklanmaz !

0|0
    0|0
  • :)) en güzeli çorap

0|0
    1|0
  • Oke ultra hisset tabikide

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam