Swing tarzı ilişki (eş değiştirme) hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Swing tarzı ilişki, (yani eş değiştiren çiftler) hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunun yani eş değiştirmenin ya da eşini başka biriyle değiştirerek karşılıklı olarak paylaşmanın nedenleri nelerdir? Kendi içerisinde bir ritüeli ya da kuralları varmıdır? Bu durumun sosyal ve psikolojik açıdan açıklaması ne olabilir?
Swing tarzı ilişki (eş değiştirme) hakkında ne düşünüyorsunuz?