Gelin damat, düğün bittikten sonra ne yapar?

gerdek gecesi ve kanlı çarşafın kızın ailesine götürülmesi hikayesi gerçek mi,

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek adamsan ailenin boyle birşey yapmasına musaade etmezsin kadınsanda boyle bir adamla evlenmessin.

Kızlar Ne Diyor 6

• :)) ciddi ciddi soruyosun bu soruyu sen dimi? yani sırf sormak için mi soruyonuz?

• sırf sormak için sordum, sen? sırf cevap vermek için mi verdin :) yok valla, cidden sordum

• Balayı suitine gizli kamera yerleştirmeye kadar gider senin iş.Şimdi öyle kanlı çarşaf götürseler kızımı kıtır kıtır doğradı diye düşünür ailesi.

• benim iş?

• kimseye hesap vermek zorunda değilim ,eşim hariç .

• elbette...

• ben bilmem beyim bilir :)

• eskiden gercekti artik hikaye ama yine doguda yapanlar vardir belki carsaf falan ne alaka yaa esim bildikten sonra beni gerisi boss

• değil mi...

• Neden özlleikle DOĞU vurgusu ?

• umarım yoktur hala. bi kadın daha fazla aşağılanamaz heralde:( umarım yoktur.

Erkekler Ne Diyor 5

• yok daha neler..çarşafı napacak kızın ailesi...sadece kızınız kabul edildi diye heber gidermiş...

• eskiden vardı evet bahsettiğiniz şeyler ama şuanda yok bildiğim kadarıyla

• valla filmlerden gördüğüm kadarıyla köylük yerlerde sabah balkona asıyolardı ama şehirde oha derler tabi :D

• doğuda o gelenek devam ediyor .ben o çarşafı saklamak isterim

• İki kişi doğuda var demiş,bilmeden konuşmayın derim evlendim abim evlendi kuzenlerim evlendi ablam evlendi öyle bir şey yapılmadı,aşağılamak için söylemeyin... evet eskiden vardı bu ama izmirde de vardı istanbulda da ! yanlış bir şey, o yanlışı Batı da yaptı

Yükleniyor...