Hayatımda en çok merak ettigim şeylerden biri kızlar da erkekler gibi azıyor mudur?

Hayatımda en çok merak ettigim şeylerden biri, kızlar da erkekler gibi azıyor mu? Azıyorsa nasıl azıyor, nelerden azıyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• azıyoruz tabiki, öpüşmeye başladığımızda vücudumuzu sizin daha yakınınıza çekiyorsak anlayabilirsiniz, yani en azından bende bu istek uyanıyor

• Teşekkürler bu cevabın için :) Ben de buna benzer bi soru sormuştum ama öpüşmek kızları azdırmaz falan demişlerdi. Demekki olabiliyormuş =) +1

• önemli değil :) bende oluyor valla :)

Kızlar Ne Diyor 4

• tabiki azıyorum bunu anlamak için sevgiline ihtiyacın var. penis ya da ona benzeyen şeyler ya da izlediğim şeyler dokunulmasııı her şey olabilri

• arzuluyoruz sevdiğimizi, zaten öpüşmeye başladıgımızdaada karşı taraf anlar :)

• öpüşürken bana dokunuşlarında onu çok arzuluyorum

• azmıyoruz hayatm ama birini çooook istediğimz zmnlar oluyo sevdigmizi msela =)

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlar tabi ki de azıyolar ama tekrar söylüyorum bunu göstermek ve kendini frenleyebilmek mesele. Sen yapamazsın onlar yapabilr.

• azmak değilde arzulamak olabilir sevdiğini.ve sanırım belli dönemlerde artabilir bunlar.azmak bizlere özgü birşey olsa gerek.

• kadınlarda erkekler gibi azsaydı. sokaklarda herkes birbirini yerdi. azgınlık erkeklere özgüdür. kadınlar sadece arzular. sen her kıza bakaraz azabilirsin ama kadin sadece sevdiği veya hoşlandığı kişiyi düşünerek arzulayabilir. ama azmaz bizim gibi.

• düne kadar ben de öyle sanıyordum :))

• komik adamsın vesselam ))))

• inan ki kadınlar erkeklerden daha azgın...her türlü azıyorlar sadece bizim gibi ayıca belli etmiyorlar...duygusal olduklarından aşka kanalize ediyorlar...ve aşklarını erkeklerden daha dolu bir seks hayatı ile yaşıyorlar...

• azdırmak için mi soruyorsun :)

• evet evet onun için :))

Yükleniyor...