Dişler değmeden nasıl oral yapılır? Kusmadan nasıl sonuna kadar ağıza alınır penis?

Ya herşey yolundayken tam zevk e geliyoken benim dişlerim değiyo penisine. Herşeyin tadı kaçıyo :(Bi keresinde yarım saatten fazla gir çık yaptı ağzıma yan yatarak. Acaip zevk altı uçuyodu bildiğimiz. Dudağımla dişlerimi kapattım değmesin diye bu sefer de dudaklarım yırtılacaktı nerdeyse.. Kızlar nasıl başarıyosunuz dişlerinizi değdirmeden? Taktik öğretin bana ya. Bide 2. Soru;Ben sonuna kadar ağzıma aldığımda kusar gibi oluyorum malesef bi keresinde kustum da :SSinüna kadar alabiliyomusunuz? EVET ise nasıl kusmadan başarıyosunuz?

Güncellemeler:
Derdiniz ne anlamiyorum. Evlenecegim adamdan bahsediyorum imam nikahimiz da var resmi nikahimizda bir ay sonra. Helalim degilmi arkadas istedigimi yaparim size ne?! Laf yetistirin diye sormadim sayin "cok namuslu insanlar" O kadar ar namusluysaniz sorumuda okumayin! Aman terbiyeniz bozulur cissss! :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• anlamadığım şu soru ve güncellemeyi okuduktan sonra aklıma geldi o namuslu arkadaşlar peki cinsellik yani sex bölümünde ne işiniz var ? oral sex penis konusunu okuyorsunuz ve namus takılıyorsunuz sanki hayatınızda hiç ağzınıza almadın gidin kendini kumda oynayarak kandırın yemezler...

• ön yargı üstyüne birde sanal alemde bile namusluyum edaları sanki gidip bulup göreceğiz hakkaten doğrumu söylüyor :))) sen insanca sormuşsun nered olduğunu bilerek gerisine ne düşer ?.. genelevindeki para karşılığında akşama kadar sex yapan kadının akşam başörtüsü takıp namusluyum ben demesi gibi bir durumu düşüyor çoğu insan aslında herkes herkesin sanalda olsa ne mal olduğunu biliyor, ama ayıp olmasın diye suratına söylemiyor...

• Önyargidan baska bisey degil.

Erkekler Ne Diyor 12

• Size ne arkadaşlar kız bunu sorun ediyormuş sormuş. O.pu diyorsunuz kıza resmen. Evlenir veya evlenmez. Lan siteye bir bakın. Kızlar kırbaçla kendimi dövdürüyorum diyo. Kız oral yapıyor diye o.pu oldu hemen. Buda onun zevki onun keyfi neyse artık. Eğer geniş olsa profilini gizlemez değil mi ? Belli ki madur. Bizlerinde kız arkadaşları var ulan bende evleneceğim kızla birşeyler yaşıyorum ne yani ona damı bu gözle bakmalıyız. Hangi adam kız arkadaşına o.pu gözüyle bakıyor ? Eğer o* gözüyle bakıyorsa o adam p**evenktir zaten.Bak işine canım sen. İbnelik bizde erkek milletinde. Çağ atlayacağız diye kızlara neler yaptırıyoruz sonrada kalkıp kıza bak namussuz diyoruz.

• acele etme zamanla öğrenirsin sakso çekmesini.

• önemli olan baş kısmı erkek baş kısmından zevk alır orayı emmene bağlıdır. senin ilacın bu lınk te izle öğren :) p*rno değil , alkıslarlayasıyorumda yabancı bir programcı link

• benim sevgilime de öğretin bunu :-)

• kızlar sakso çekmeyi sever mi

• kızın abazası da hiç çekilmiyor birader..Adam tekmeyi basacak tüm pozisyonları deneyip üstünde hala soru sorma derdinde evlenebilirsen şu halinle şanslısın...

• bak ilk önce evleneceğin kadın *r*spu olsun dedin şimdi kendi ananın namusuna sahip çık diyosun bu senin seviyeni gösteriyo gerçekten çok ucuz bi kezbansın.allah bizleri senin gbi namuslu geçinip *r*spu gibi milletin anasına bacısına sarkan nasıl oral yaparım diye soran ucuz kezbanlardan korusun...

• Iftira atar gibi hakaret ediyosun da ondan beddua ediyorum.Benimki kezbanca?Seninki ne kendini cok entellektuel sandin galiba.Ben bi soru sordum millet benim namusumun derdine dustu.Ne geri kafali insanlar var yahu. Benim namusumu sorgulamak kimeye kalmamis kendi ananin.namusuna sahip cik buda sana kafi.

• şimdi ne diye beddua ediyorsun gelir gider gene seni bulur beddua sözlerin kezbanca.allah senin gibi kadınların korusun bizleri kafi...

• Öncekileri Göster
  • babam böyle güzel pasta yapmayı nerede öğrendi ? gibi bişey sorsana , masumiyet kalmadı hiç :(( fdsafdsfdafa

• haklısın, tamamen katılıyorum

• Yatakta masumiyet olmaz

• :(çok şanslı sevgilin :(:(:(::(:(

• hayatında sen olduğun için

• Neden?

• sevgilin seni gercekten seviyor:)

• Neden?

• dudakların iri değilse hiç bulaşma. o diş değer kaçarın yok. kusma olayı doğal . küçük diline değdirmeyeceksin olay orda yatıyor.

• şekerin düşüyor. çikolatalı puding ye . bulursan ananas suyu iç.

• Hareketliyim :( Zaten o kadar hareketliyim ki her sevismeden sonra tansiyonum dusuyo :(

• dudaklarınla kapamalısın. erkekte sürekli ileri itme isteği olduğu için ister istemez değer. o değil de sen hareketli ol . ağzın girip çıksın penis değil.

• Öncekileri Göster
  • profesyonel kızlar cevap vermez, sadece o anı yaşadığı anı göz önüne getirip bi iç çeker, ıhhhhhh :)

• hayırlı işler :)

• Hahhaa aynen:)

• sonuna kadar almak boyuyla alakalı değil mi ki, bilemedim :(

• 15 cm normal penis 15 ustu buyuk penis

• 15 cm felan?

Kızlar Ne Diyor 5

• Dişlerini değdiriyorsan dişlerini çektir :)

• :D

• bunun taktiğini istiyor car car öten ablaları neredesiniz :D

• .tabiki ben de eşime ya da güvendiğim sevgilime yapmak ve yapılmak isterim niye böyle bi zevkten mahrum kalıyım .ama herşeyin bir zamanı yeri ve kişisi var .şimdi değil :D

• Demen ki sende merak ettin ki sorumu sonuna kadar okumussun :)

• yapa yapa alşrsn deneym snra degsr basta benmde olmştu ama smdı gayet ıyı sakso cekeblyorum :D

• Öğk dedim ben.

• cook detay öğrenmen lazım :)

• gözdeden ders alman lazım :)

• ustasına danışmak lazım :)

Yükleniyor...