Dişler değmeden nasıl oral yapılır? Kusmadan nasıl sonuna kadar ağıza alınır penis?

Ya herşey yolundayken tam zevk e geliyoken benim dişlerim değiyo penisine. Herşeyin tadı kaçıyo :( Bi keresinde yarım saatten fazla gir çık yaptı... Daha Fazla

Güncellemeler:
Derdiniz ne anlamiyorum. Evlenecegim adamdan bahsediyorum imam nikahimiz da var resmi nikahimizda bir ay sonra. Helalim degilmi arkadas istedigimi yaparim size ne?! Laf yetistirin diye sormadim sayin "cok namuslu insanlar" O kadar ar namusluysaniz sorumuda okumayin! Aman terbiyeniz bozulur cissss! :))

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadığım şu soru ve güncellemeyi okuduktan sonra aklıma geldi o namuslu arkadaşlar peki cinsellik yani sex bölümünde ne işiniz var ? oral sex penis konusunu okuyorsunuz ve namus takılıyorsunuz sanki hayatınızda hiç ağzınıza almadın gidin kendini kumda oynayarak kandırın yemezler...

Soran beğendi
    • Önyargidan baska bisey degil.

• ön yargı üstyüne birde sanal alemde bile namusluyum edaları sanki gidip bulup göreceğiz hakkaten doğrumu söylüyor :))) sen insanca sormuşsun nered olduğunu bilerek gerisine ne düşer ?.. genelevindeki para karşılığında akşama kadar sex yapan kadının akşam başörtüsü takıp namusluyum ben demesi gibi bir durumu düşüyor çoğu insan aslında herkes herkesin sanalda olsa ne mal olduğunu biliyor, ama ayıp olmasın diye suratına söylemiyor...