Kızların koltuk altından tahrik oluyorum

kizlarin koltuk altindan fena tahrik oluyorum ereksiyona bile geciyorum karsima çiplak kiz gelse ilk bakacağim yer tüysüz koltuk alti olurdu kizlarda ilk baktiğim yer koltuk alti oluyor markette uçakta bile bir kiz bavulunu üste koyarken hemen koltuk altina bakarim böyle olan varmi :( nerden kapildim böyle birseye bilmiyorum kizlar siz farkindamisiniz acaba bizim baktiğimizin reklamlarda bile çikiyor koltuk alti bakimi ile göstermekten korkmayin filan erkeklerde olan varmi

Güncellemeler:
bakildiğini anlarmisiniz veya siz koltuk alti tüylerinizi neyle aliyorsunuz bazilarinki çok temiz oluyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgilimden bıktım o da koltuk altı hastası öper sever otururken belimden sarılmaz eli koltukaltımda durur. ben lazer yaptırdım hiç yok tüy .

Kızlar Ne Diyor 6

• sana başka yerleri çağrıştırdığından olabilir.Bence anormal bişey yok. Oda hatunun parçası hatunu seven heryerini sever. Bakıldığını anlamamız zor. Genç yaşta epilasyonla tanışan kıl kökleri zayıf olan hatunlarınki sanki hiç yokmuş gibi durabilir.

• kokmadığı ve temiz olduğu sürece bi bayan için güzel bi yer..tahrik olanı ilk kez duydum ama bence ayaktan tahrik olmaktan çok daha anlaşılabilir...devam et :)

• Fetişist. kurtulmak falan isteme. kurtulamazsın. Seninde orası hoşuna gider başkasının başka yer hoşuna gider. Terciiih, zevk. herkesin vardır fetişi.

• Koltuk alti fetisisti

• Normal ya, karşı cinsin garip yerlerinden tahrik olunur.

• aynen nasil kurtulabilirimki acaba :s

• Kurtulma ne gerek.

• ananızın saçındanda tahrik olun abuk sabuk yerlerden tahrik olan olana

• Herkesin Kadinlarin Biyerinden Daha fazla tahrik olur bende ordan oluyorum vagina kadar değil ama :)

Erkekler Ne Diyor 11

• olabilir kadınların her yeri güzeldir koçum sadece koltuk altıyla kendini kısıtlama

• hiç dikkat etmedim ama japon fantezilerinde var bir defa görmüştüm (:

• iğrençsin mk. la oğlum kadının biraz vücut ısısı yükseldimi ora ne kadar iğrenç bi yer oluyo hiç tecrübe ettin mi sen :s

• olimpiyatlarda halterci bi kadın sporcu vardı avustralyalı ya da japon olması lazım hatırlayamadım... tavsiyem bi aç onu izle, sonra bi daha düşün:D

• kadın tahrik etmek için yaratılmış bişey kardeşim her yerinden tahrik olabilirsin bu senn fantazin kurtulmayada çalışma bende ince belli ve gamzeli hatunu gördümmü gerisi es geçerim öyle yani

• bende severim orayı

• kadınların koltuk altı düz durmadığında vajinaya benziyor ondan olabilir ;)

• Koltuk altı fetişizmi olmuşsun.

• Sanırım olimpiyatlardaki hatunu görmedin sen.Linke bak eminim farklı düşüneceksin artık^^ link

• öğğğğğ

• oha çüşşşşş yuhaaaa bu neeyy yaa

• adamı kadından soğutur bu ^^

• Bende.Gerçek kadın kokusunun geldiği yerler.Parfüm kokusuna tercih ederim.

• deli manyak pis sapık :))

Yükleniyor...