Çıtır kız nasıl olur?

Hani erkekler arasında söylenir genellikle çıtır kız diye =) sizin çıtır diye adlandırdığınız kız tipi nasıldır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link link bu linktekiler gibi tek atımlık çerezler, uzun süreli saklamaya değmezler.

• :))

Erkekler Ne Diyor 16

• 16-18 namı deger teens :D

• sarışın 18-24 yaş arası fiziği yüzü düzgün tatlı şirin geliyo benm aklıma .d

• Cevap burda... benimde yazmama gerek yok :D

• 19 yaşı geçmemiş kilo problemi olmayan güzel yüzlü kızlar çıtırdır ;)

• Bkz. Reon Kadena.

• kim ki bu

• Öncekileri Göster
    • Al sana nipple link link

• istanbluee bu, bir genç kız yüzünden ziyade, 12-13 yaşındaki çocukları andırıyor. vücudu büyük, yüzü küçük, kusura bakma ama iğrendim. özür dilerim tekrardan. :(

• bilemezsiniz siz :)

• soyle soyliyim citir kiz bana gore ince beden 18-22 yaslari arasinda hafif uzun boylu olandir tabi kendisini citir hale getirmelide

• çıtır hale getirmeli derken ?

• bakimli olmali ilk basta ve vucudunun guzelligini gostermeli mesela dar elbise tercih sebebidir topuklu ayakkabi vs...

• işte bu kızın o anki durumuna bağlı

• ince belli, bacakları pürüzsüz,mini etekli,havalı saçları olan,sexy,güzel,16 24 yaş arası kızlara çıtır,lolita,fıstık yada bebek denir =)

• senin yaştakilere denir ama yaşını göstermeyen çıtırlar da vardır

• çocukluktan henüz kızlığa adım atmış . görüntüsü güzel belki ama sohbet etmekte zorlanacağın herkesin herşeyin dengine göre ve dengeli olmalı diyeceğin kız tipi..

• genç,güzel,bakımlı,ateşli,çekici

• britney spears ın ilk çıktığı zamanki hali,çıtır çıtır ve seksi...:))))

• yaşla ilgisinin pek olduğunu sanmıyor her yaşta çıtır denilebiliyor en önemli faktör kilo tabi kilolu bir çıtır görmedim

• Göğüsleri öne bakan , ayva göbekli , fit kalçalı bayanlar... Tabi birde pembe güneş gözlükleri olmalı. Olmazsa nasıl dudak büzüp poz verecekler

• sanatçı göksel gibi olanlar kilosuz pürüzsüz güzel gözlügüler yüzlü,

• Bak oyle olur 20 yaslarinda bir kiz alinir sirkeyle kulak memesi kivamina gelene kadar yogurulur ustune tarcin bir tutam zencefil ve yumurya aki surulur 180 derece sicakliktaki firinda 25 dakika pisirlir icine sevgini katip servis edilir buyrun afiyet olsun citir citir oldu

Kızlar Ne Diyor 2

• Gören duyan olursa, bana da haber versin.. Ben de arıyorum ne zamandır, bulduklarımdan o çıtır çıtır sesi duymuyorum.. Yav şimdi çıtır kız diye bakıyorum, yaşın kaç dediğimde, Onüüüüç diye gaipten bi ses geliyor.. Vay be diyorum bu iş nerelere düşmüş haberimiz yok deyip çekip gidiyorum..

• gözleri bir şey görmez olursa her bayan çıtır gelebilir

• Körler çıtır olur yani

• Öncekileri Göster
    • yorumlarınız gerdekten değişik.. farkı duşune bilyosunuz..

• gözleri görmüyr olabilir ona yapacak bir şeyyok. o yüzden güzelliğini görmezden gelemeyiz

Yükleniyor...