Kadınlar da erkekler kadar kendi aralarında cinselliği konuşur mu?

Malum 2 erkek yalnız kaldığı takdirde muhakkak söz dönüp dolaşıp cinselliğe ve yaşamış oldukları deneyimlere gelir.En azından çekinmeden bu konu hakkında konuşurlar .Peki bayanlarda bu şekilde yaşamış olduklarını çekinmeden birbirlerine anlatırlarmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Of hemde nasıl anlatıyorlar :DBiz bir ara arkadaşım, ben ,arkadaşımın annesi ve teyzesiyle birlikte oturuyorduk.Bizim sevgili muhabbetinden konuyu bir açtılar taa nerelere geldi konu.İşveli,cilveli olup olmadığımız hakkında bile yorum yaptı çok saygıdeğer hanımefendiler.Hatta kocaları onlara ne demişse onları bile anlattılar.Biri iş üzerindeyken kendini videoya çekmiş hatta.Kocasını nasıl kışkırttığını ve de kocasının tepkilerini en ince detaya kadar anlatmıştı,dinlerken biz utanırdık o anlatmaktan utanmazdı yahu :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle buna sahid oldum

• peki

• soru amacına ulastı sayende:)

• evet aynen öyle ama duygularını da ekliyor söyle oldum böyle oldum yaparken falan filan

• Öncekileri Göster
  • konuşurum :D anlatırım :D bu zamana kadar çok bişey yaşamadım ama yaşadıklarımı kuzenlerim bilir mesela :D

• en ufak ve ince detaya kadar anlatılır :)) ama erkeğin yanında kimsenin haberi yokmuş gibi davranılır. :) hatta en yakın arkadaşım bi liste çıkarmıştı, performans listesi gibi bir şey, bir filmde görmüş. sevgilisini değerlendirip bana anlatmıştı. :)

• Kadınlar alasını anlatır, tüm detaylara girip. Yani aslında bunu bilmesen iyi olur, yoksa paranoyak olursun:))))) Erkekler mesela, kendileri için özel olan kadını asla anlatmazlar ama kadında öyle birşey yok, kocalarını bile oturur anlatırlar iyi kötü herşeyiyle.

• bak onu yaparım hakikaten, ama ortaya konuşmayı tercih ederim kendi sevgilimle yaptıklarımı anlatmaktansa. sen bir aşık olsan sohbetimin bir başka yüzüyle daha tanışacaksın belki de:)

• bilmem, eski arkadaş grubumda duymadığım şey kalmadı maşallah, herkesi öyle zannediyorum herhalde. ama taktikler veriyor kadınlar birbirine

• o kadar da değil yav, benim sana hala anlatmadığım şeyler var mesela:D

• konuşuluyor ama erkekler kadar olmayabilir. tabiki konuşuyoruz.. erkekler askerlikten konuşur gibi konuşurlar. kadınlar ise aynı durmu yaşamış kendisi gibi olanlarla konuşurlar

Erkekler Ne Diyor 8

• erkekler her fırsatda konusur ama kadınlar daha tutucu olabilir bu konuda

• anlatırlar ama büyük terbiyesizlik bence insan hiç kıskanmaz mı kocasını sevgilisini işte ?

• anlatırlar ve bu gayet normaldir

• Sanırım kadınlar her zaman diğer kadınlardan bi gömlek fazlayım diyebilmek için sahip oldukları şeylerin yanında sahip oldukları deneyimleride anlatıyorlar. Tabi bazılarıda bu arada o sahip oldukları iyi performansları arkadaşlarına kaptırabiliyorlar.

• bence erkeklerden çok konusurlar

• evet bikac kere sahit olmuslugum var bu konuya bayanlar herseyi anlatiyorlar hatta canlarinin nasil yandigini bile

• merak ettiğim kadınlar yaşadıkları pozitif deneyimlerimi yoksa kötü geçen seks deneyimlerinimi paylaşıyorlar...?

• E bu kötü bişey bence :)

Yani duruma göre kullanılabiliecek bişey daha doğrusu :) Bence erkeklerin kadınları yakın arkadaşıyla aldatmalarının nedeni bu bile olabilir :D Sen git performansımı anlat o performansa sahip olmayan arkadaşın da haliyle ister normal bu.

• güzel bir yaklaşım. eşi iyi olmayan bir kadın arkadaşının eşinin iyi olduğunu duyunca ister istemez ona yaklaşmaya çalışacaktır

• Bi soruda ben sormak istiyorum aslında konuşmalar "Ya hayatım geçen bi eleman düşürdüm beni evire çevire 5 posta becerdi" şeklinde gelişmiyo di mi hahahahhaa

Yükleniyor...