Erken boşalan erkekler ne yapmalı?

Erken boşalmamak için ne yapıyorsunuz? Eğer sevgiliniz erken boşalsaydı ne yapardınız ne derdiniz? Ben çok sinirleniyorum laf sokasım geliyor çoğu zaman. Ne yapmalı bu adam arkadaşlar?


0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

 • ilişkiye girmeden en az bi hafta boşalmamış olsun. ve sen ona en az beş altı pozisyon sırala bugün bunları istiyorum diye etkili olacaktır. hepsini yapabilmek için tutar kendini zorlar. geciktiri etkili prezervatif kullanın bi süre boşalmasına yakın anala geçin bi süre anal takılın anal da daha geç boşalır. bide ilişkiye girmeden önce kendini boşaltsın bi kere bi saat sonra filan ilişkiye girin. bide imkanınız varsa sık sık ilişkiye girin haftada 4 kere filan bunların hepsi çok işe yarıyo bizzat hepsini defalarca uyguladım. yani öyle ilaç filan kullanmaya gerek yok internetteki egzersizler paralı oluyo e-kitap şeklinde onuda boşverin dediklerim fazlasıyla yetiyo

  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • Yav bu adam senin sevgilinse, onun yaşı da hadi diyelim 5 yaş büyük desek bile, 27-28 yaşlarında filan olur.. Yahu 27-28 yaşındaki bir erkekte de erken boşalma olucaksa yandı bu türk kızları..

  Bu türk erkeklerinin hali nedir böyle ya.. Anlamak mümkün değil.. Lan size n'oluyo böyle, bu yaşlarda erken mi boşalır lan adam dediğin adam..

  Yok yok bu işte başka bir iş var ama ben onu çözücem.. Mutlaka bu işte bizim kızların acemiliği söz konusu.. Yoksa o yaştaki adamlar zaten azgın teke gibi dişi namına ne bulsa saldırıyor..

  Lan kızlar, siz bu erkekleri niye idare edemiyonuz..? Yoksa siz de mi azgın tekelere özenip, "tekesemiş"(1) oldunuz.. Biraz siz dizginleyin arzularınızı da, yavaş ve sakin yapın lan şu sevişmenizi..

  Bak bak bak, bi de sinirlenip laf sokası geldiğini söylüyor hanım kızım.. Söyle söyle ne lafı sokacaktın sevgiline ha.. Sok o lafı da gör bakalım nerde alıyorsun son nefesini.. O ihtirasla titreyen bedenini, ebedi olarak tiremelerden uzak sakin sakin bilinmeyen bir kuytuda dinlenir bulursun.. Yazık olmaz mı o zaman sana da ona da..

  Kızım biraz yardımcı olun erkeklerinize, lan rus, ukrayna, estonya filan kızlarında iken neden erken boşalmazlar da gelirler türk kızlarına erken boşalırlar.. Hiç düşündünüz mü kızlar neden diye.. Bizde bir eksiklik var mı diye bir kendinize dönüp baktınız mı.? Yoooo, biz her türlü eksiklikten münezzeh cinsi latifleriz diye caka satmaktan başka yaptığınız bişe yoooo...

  Azcık kendinize gelin kızlar.. Yoksa valla gelir o rus çıtırları elinizden alır erkeklerinizi ve sonra da rus kırması çocuklarla doluverir güzel memleketim.. Siz de kına yakın o zaman o muhterem k*çınıza emi..

  Bakmayın kusuruma çok ağzı bozuk laflar ettim ama hiç bir bir şahsa değildi hepsi de genele edilmiş laflardı..

  1-)Tekesemiş; Tekeye yaklaşıp, aşılma arzusu gösteren dişi keçilere ise “ tekesemiş „ denir.

  1|4
  • Şikayet

   ahaaha süpermiş :)

  • Şikayet

   Bu bakış açısını ilk defa gördüm ama iyimiş =)

  • Şikayet

   KRALSIN. +111 :)