Erken boşalan erkekler ne yapmalı?

Erken boşalmamak için ne yapıyorsunuz? Eğer sevgiliniz erken boşalsaydı ne yapardınız ne derdiniz? Ben çok sinirleniyorum laf sokasım geliyor çoğu zaman. Ne yapmalı bu adam arkadaşlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilişkiye girmeden en az bi hafta boşalmamış olsun. ve sen ona en az beş altı pozisyon sırala bugün bunları istiyorum diye etkili olacaktır. hepsini yapabilmek için tutar kendini zorlar. geciktiri etkili prezervatif kullanın bi süre boşalmasına yakın anala geçin bi süre anal takılın anal da daha geç boşalır. bide ilişkiye girmeden önce kendini boşaltsın bi kere bi saat sonra filan ilişkiye girin. bide imkanınız varsa sık sık ilişkiye girin haftada 4 kere filan bunların hepsi çok işe yarıyo bizzat hepsini defalarca uyguladım. yani öyle ilaç filan kullanmaya gerek yok internetteki egzersizler paralı oluyo e-kitap şeklinde onuda boşverin dediklerim fazlasıyla yetiyo

Erkekler Ne Diyor 17

• Kendini kaptırmasın sürekli pozisyon değiştirip ilk 5 dk başka şeyler düşünsün.Benim favorim saw filmindeki korkunç sahneler:D onları düşündüğüm zaman malum uzuvla beynin ağ bağlantısını devre dışı bırakıyorum:)) Bunu her erkek yapmıyor heralde..

• böyle bişi tavsiye ettiğimde o zaman neden sevişiyoruz demişti off ya :(

• hafif alkol.

• Bunu yapsın... link

• bence uzun bir iliski istiyorsan partnerini ilk once herhangi bir sekilde iliskiye girmeden bosalt ve o basaldiktan 10 dakika sonra tekrar iliskiye baslayin farki goruceksin garantili

• 1-yaptığınız işi değil kafayı başka şeylere yormalı2-nefes alış verişi (erkek ve kız içinde geçerli ) kesinlikle hızlı olmamalı doktora gittiğiniz zaman nasıl uzun nefes al ver dior oyle olmalı hızlı şekilde nefes al ver yaparsanız cabuk patlarsınız3-bu ikiside yapamıorsanız eczaneden bunla ilgili bi ilaç alabilirsiniz.

• onu ilerde hal edersin

• erken boşalınca ilşiki sonlanıyor mu ? boşalırsa boşalsın boşver

• laf sokmak ilişkiyi ciddi sıkıntıya sokar,erkekler bu konuda çok hassastırlar.yeni bir hap çıkmış,eczanelerde satılıyor,yada geciktirici sprey kullansın.

• Hiç ilişkiye girmeden sadece sevişmeyi deneyin. Bu şekilde en son koptugunuz yerde ikinizde aynı anda mutlu oldugunuzu görürsünüz. kadın herşeyi kafasında tasarlar ve erkeğinden onları beklerse bu iş olmaz zaten. Siz ilişkide sadece birbirinizden kopuksunuz. Erken boşalma diye bişi yoktur buna inanmayın. İlişkide eşler farklı düşünceler üstünde devam ederlerse ilişkinin sonucuda farklı zamanlarda yada farklı şekillerde gelişir bu normaldir yani. Hem zihinsel hemde bedensel hemde cinsel olarak beraber olmanız gerek bence.

• doktora gitmeli psikolojiktir büyük ihtimalle

• erken boşalmanın asıl sebebi psikolojik bence erkek isterse bunu geciktirebiliyor,şöyle;ateşli bir şekilde başlayıp hemen ilşkiye girerse boşalması kaçınılmaz önce önsevişme uzun tutulmalı ve zevkin doruğuna gelindiğinde ilşkiye girer girmez boşlma sı yakınsa yavaşlamalı hatta çıkarmalı diliyle devam etmeli tekrar sokmalı,ve kadın boşalınca istediği gibi hız kazanıp boşalmalıdırbu süre 1satti bulabilirben istersem 5 dk da boşalıyorum istersem 1 saat iboşalmadan ilşkiye devam ediyorum.

• İlişki sırasında memleketin halini düşünsün en güzeli.Denedim işe yarıyor.

• kredi kartı borçlarını düşün yeter

• pc kasları var anüsle testislerin arasındaki bölgede bunları geliştirmesi lazım :) netten bakın bununla ilgili egzersizler var.. çocuk çok heyecanlıdır ya da biraz idare et :D geç boşalma da çok sorun oluyor çünkü idealini bulursanda haline şükret hiç sesini çıkarma;)

• erken boşalmıyorumm aslında bu işi yapmadan önce erken boşalacağımı düşünüyordum cinsel isteğim çok fazlaydı ama kız arkadaşımla o işi yaptık nerdeyese yirmi dakika durmadan yaptım eğer çok çok hızlı yapmasam bir on dakka daha uzatabilirdim sebebini bilmiyorum ama kız arakadaşım bu durumdan rahatsız çünkü o boşaldıktaan sonra ben boşalıyorum o kendini boşaldıktan sonra yorgun ve isteksiz hissediyor

• bn hiç bir şey düşünmüyorum gözlerimi kapatıyorum uyuyor gibi yapıyorum ve devam..

• heyecan sebep olabilir. ürologa gitsin, kaygı giderici bi hap verirler. geçer. akşam yaparsanız, sabah kalkınca tekrar deneyin ilişkinin daha uzun olduğunu görürsün.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yav bu adam senin sevgilinse, onun yaşı da hadi diyelim 5 yaş büyük desek bile, 27-28 yaşlarında filan olur.. Yahu 27-28 yaşındaki bir erkekte de erken boşalma olucaksa yandı bu türk kızları..Bu türk erkeklerinin hali nedir böyle ya.. Anlamak mümkün değil.. Lan size n'oluyo böyle, bu yaşlarda erken mi boşalır lan adam dediğin adam.. Yok yok bu işte başka bir iş var ama ben onu çözücem.. Mutlaka bu işte bizim kızların acemiliği söz konusu.. Yoksa o yaştaki adamlar zaten azgın teke gibi dişi namına ne bulsa saldırıyor.. Lan kızlar, siz bu erkekleri niye idare edemiyonuz..? Yoksa siz de mi azgın tekelere özenip, "tekesemiş"(1) oldunuz.. Biraz siz dizginleyin arzularınızı da, yavaş ve sakin yapın lan şu sevişmenizi.. Bak bak bak, bi de sinirlenip laf sokası geldiğini söylüyor hanım kızım.. Söyle söyle ne lafı sokacaktın sevgiline ha.. Sok o lafı da gör bakalım nerde alıyorsun son nefesini.. O ihtirasla titreyen bedenini, ebedi olarak tiremelerden uzak sakin sakin bilinmeyen bir kuytuda dinlenir bulursun.. Yazık olmaz mı o zaman sana da ona da.. Kızım biraz yardımcı olun erkeklerinize, lan rus, ukrayna, estonya filan kızlarında iken neden erken boşalmazlar da gelirler türk kızlarına erken boşalırlar.. Hiç düşündünüz mü kızlar neden diye.. Bizde bir eksiklik var mı diye bir kendinize dönüp baktınız mı.? Yoooo, biz her türlü eksiklikten münezzeh cinsi latifleriz diye caka satmaktan başka yaptığınız bişe yoooo...Azcık kendinize gelin kızlar.. Yoksa valla gelir o rus çıtırları elinizden alır erkeklerinizi ve sonra da rus kırması çocuklarla doluverir güzel memleketim.. Siz de kına yakın o zaman o muhterem k*çınıza emi.. Bakmayın kusuruma çok ağzı bozuk laflar ettim ama hiç bir bir şahsa değildi hepsi de genele edilmiş laflardı.. 1-)Tekesemiş; Tekeye yaklaşıp, aşılma arzusu gösteren dişi keçilere ise “ tekesemiş „ denir.

• ahaaha süpermiş :)

• Bu bakış açısını ilk defa gördüm ama iyimiş =)

• kendini çimdiklesin

• siyeset düşünsün bazen işe yarıyo.

Yükleniyor...