Erkeğe cilve nasıl yapılır?

erkeğe cilve nasıl yapılır özellikle yatakta beyler sorum genelde size güzel cevaplar bekliyorum yardm ederseniz sevinirim...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 33

• Direk konuya gir sende.

• cilvelenme ! :D link :D

• allah belanı ahahah gece gecee

• ahhaha :D

• sende her cilveyle ilgili sorunun altına bunu atmışsın

• Bak ben bes yildiz verdim.Kadin dedigin cilveli olacak, nazli olacak.. Her istedigini hemen yapmayacak, seni ugrastiracak biraz. Kirdigin zaman gonlunu hemen aldirmayacak, sueundurecek. Erkegin dilinden anlayacak, onu kendine cekecek.Ama benim karsima cikmadi boylesi, hepsi sut kuzusuydu.Ayrica kizlar erkege soguk davranmayi cilve olarak biliyor. Hepsi degil ama var boyle engelli kizlar. Onlar da biraz farkli seylere yonelsinler.

• yaa bir adam gibi sen cevap verdin sağol :)) ama erkeği kendine çekecek derkn ne demek istedin yani naparsa kendine çeker ki? :)))

• Rica ederim. Simdi bir bayan erkege biraz guler yuzlu davranirsa erkek daha fazla ustune duser o kizin. Yani kiz bir adim atsa erkek on adimla karsilik verir. İste kiz erkegin attigi on adimdan kacacak, cocugu pesinden kosturacak. Cilve iste :)

• "ayy rıfkııı yapma amaa" bir cilveli sözdür

• Yataşmı daha iyi istikbalmi0_0

• allahm yaa :D

• Öncekileri Göster
    • tam tersi çok kütüğümdür :D yalnış tespit :))

• Olayda bu zaten kütük kizlar bana cok sempatik gelir
      Babam oduncuydu ondan belkide

• Ups Erkeğe cilve nasıl yapılır bunu bir bayan bilmiyorsa erkek nasıl bilsin ?

• Oynaşmak gelsemmi gelmesimmi istiyorum ama olmaz :D

• Aşna fışna yap

• höööyt?

• Öncekileri Göster
    • emin ol..

• sımdı mı yoksa sen bıraz daha buyuyunce mı :)

• Dokun ona.

• Cilve yap :P

• düzgünce cevap yazsan?

• Saka yaptim ya. Kendin gibi ol yeter. Yapmacik biseler hep tuhaf duruyo. Insani alcaltiyo bence cok fazla zorlama.

• Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum,cünkü ilk kez dis cektiriyordum!

• ellerini ve dudaklarini nasil kullanmayi bildikten sonra önünde dağ olsa erir gider

• kendini erkeğine bırak bence o yeter..

• rahat ol, kendinden emin hareket et. Erkeğin isteklerini gülümseyerek geçiştir. Naz yap ama usandırmadan tabi. Ama en güzeli erotik bir film bulabilirsin buna ilişkin. Orada daha rahat gözlemleyebilirsin.

• bunu erkeklere neden soruyosun? :):) adam adama cilve yapar mı?

• doğal olmayan cilveye ben cilve demem :)

• her insan doğal cilve yapmıyor :))

• ee benim sözüm onlar için de geçerli zaten.. yapmacık olacağına olmasın daha iyi

• Yapma..Cilveleşirken beyniniz yokmuş gibi bir görünüm çiziyorsunuz çünkü..

• Sabah akşam aç karna lap dance yap 1 hafta sonra da bana kontrole gel ^^

• Doğuşta gelen cilve eksikliği.. Tıbbi terimler..

• çok cilve sıkar cilvesiz kız da olmaz ortasını bulmak lazım

• ama nasıll ?

• Öncekileri Göster
    • işte o dogustan gelen bişey boşver ya nasılsın öyle davran gerek yok

• bencede :D

• bişey yapaman ona direk vercen :D

• saçmlama

• hahayt

• yapma komik olursun

• Edalı işveli köylü güzeli dizesi geldi aklıma niyeyse :)

• oyle olsam:)

• Sanmıyorum ama dene istersen :D

• külotlu çorap ya da jartiyer giyin. hiç bir şeye gerek yok . sürtünmen bile yeterli.

• Öncelikle alımlı seksi iç çamaşırları giyin...Sexi bakışlarla onu davet edin...Erkeğim adamım gibi onu onore edecek sözler söyleyin...Bayılıyorum seninle sevişmeye gibi iltifatlarda bulunun..

• gözlerine bakarak gülümse

• yavaş ve nazik dokunuşlarla başlar herşey, ensesinden saçlarını tutarak ve başını okşayarak...

• bence yatakta erkeğe cilve herşeye hayır demeyerek ve safha safha gidip kontrolü erkeğe bırakmayarak yapılır :)

• bol bol sürtün, vücudunu vücuduna sürt. penisinin üstüne yatay haldeyken otur, ama içine alma. kulağına kısık sesle konuş, inle ohhhla ve bol bol yavaş olmasını söyle.sonuç: çıldırmış bir sevgili :)))))

• :)) hahaha +

• sen cilve yapmıcaksın.. erkek arkadaşın cilve yapmanı sağlıcak.. bu iş ölee hadi cilve yapim demekle olmaz.. sevgilini değiştir bence:)

• bunu için mi? saçma

• Öncekileri Göster
    • o okuz değil, ben birsey yapamıyorum ona karsı

• rahat ol.. o napıyosa sende sal kendini düşünme bişey.. o napıyoki sana?

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 12

• şimdi sana burada cilveyi anlatalım yavrucum :)kadınsın ya bunlar güdüsel olarak bilmelisin cilve illa ki yatak da demek değildirne bilim bir bakış bir söz bir naz işte hepsi cilve bunların küsüşlerin bile cilve hareketlerin mimiklerin cilve olabilir

• anlat,anlat daha fazla anlaatt :)) :D

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkür ederim :)))

• rica ederim ;)

• Sana yaklaştığını anladığında hiiç ilgilenmiyrmuş gibi yap. " ayy dur yapmaa""Tv izliyorduum ama""Tuzağa düşmüş hatun numarası yap. " aa ne şimdi mi ahaha :D şaşırdım sen ne yaramazsın heyvan diyerekten" Bunlarda Tük filmi cilveleri.

• ahahah heyvan :) +1

• super ya :D +

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

• senden ve senin sorununu yaşayanlardan aldıklarını toplayıp bana vermişler beybi. içgüdüsel işliyo bende artık o yüzden bilemicem :/

• Cilve yapmasini bilmiyorsan evlenirsen kocani evde tutamazsin sana solim sekerim. :/

• yanına gidince enseye mi vuruyon napıyon :D

• hahaha hayır :D odun muyum ben

• hahahahahahahah :D

• bi jartiyerden sonra adamın gözü cilve görmez kanımca

• hareketlerle bakışlarla falan

• cilve insanın içinde olmalıdır

• cilve sadece dokunmak değil bakışın sözlerin duruşun belki dokunuşlar dan daha etkili olacaktırerotik filimlerde o duyguyu fazla yansıtılamıyor çünkü sıradan geliyor o duygularyapanlarda yapmacık olduğu belli ama bazı filimlerin arasına serpiştirilmiş erotik görüntüler işte hem cilveyi hem duyguyu en iyi anlatıyor ve için ne geçiyorsa onu yap ve yatakta bazen kadın bazen ürkek bir ceylan ol insn ki bunun faydasını görüceksin.

• erkek olsaydım cilveli bir kadına dayanazdım heralde sinirim bozulur

• Cilvesiz bayanlar ot gibi geliyor erkeklere, kadin dedigin cilveli olacak. Tabi sen bayan oldugun icin anlayamazsin.

• onu istediğini belli et cilveden anlayamayabilirsin ama en azından keyifli olduğunu onunla olmak istediğini yansıt akışına bırakkk :)

Yükleniyor...