Erkek uzun süre ilişkiye girip boşalmazsa ne olur ?

Arkadaşlar bir erkek uzun süre ilişkiye girmezse , boşalmazsa ne olur ? Bayanlarda uzun süre ilişkiye girmezse boşalmazsa onlarda da birşey olur mu . Kocakarılardan duyardım erkek uzun süre boşalmazsa şeyleri patlar derlerdi :D dgrumudur ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yumurtalıklar dolar ağrı yapar sonrada rüyanda boşalırsın

Erkekler Ne Diyor 14

• uzun süre boşalmazsa gece kendi kendine vücud boşaltım yapar veya kasık ağrısı çekmeye başlar. Zaten kasık ağrısı şiddeti arttıkça mecburen kendi kendini boşaltmazk zorunda kalır.

• birşey olmaz görünüşte ama tıbben zararı olabilir

• erkek her turlu bosalir rahat ol sen

• kendiliğinden boşalır

• erkeler bazı dönemlerde rüyalarında boşalır hatta bende ayda 1 defa kesin olur olur buda kesenin boşalmasına ve spermlerin tazelenmesini sağlar bazılarında boşalma olmaz onlarda da şiddetli kasık ağrısı olur

• hiç bişey olmaz, 3 aysonra rüyalanır orda boşalır

• Erkekler boşalmazsa harika olur "BENCE"

• daha dün gece ansiklobedik rüya gördüm lanet olsun ki boşalmama az bir süre kala uyandım

• ya nerden çıkarıyorsunuz ağrıdığını felan. 1 haftadan uzun süre dışarı atılmayan spermler besin olarak kullanılır

• çok fena patlar... yahu sana ne sende yokkı nıye merak edıyorsun..

• patlamaz tabii ki, ama uzun süre boşalamamak psikolojilerini olumsuz yönde etkiler. patlamaz çünkü vücut spermleri depolayacak yer bulamayınca bir süre sonra rüya yoluyla onları dışarı atacaktır.

• ve tabii kızlar. dekolteli kızlar durumu daha fazla zora sokar :D

• testis ağrısından ölür : )

• doğrudur:D biraz zonklamak diye ifade ettiğimiz olay olr

• çocuk olmaz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• aa yeter ama der olayı bırakırım olmadı adamı atarım aşağıya.

• :D insafsız

Yükleniyor...