• Sor
  • Bence

Kızlara soruyorum :) Erkeklerin sorun bile etmediği penisin boyu sizce neden önemli?

1) ilk tecrübem güzel olsun 2) sevdim mi büyük severim 3) uzun olsun tam soluklu olsun 4) kısa olursa kalın kısa olsun 5) olsun da nasıl olursa... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bence seks o şeyin deliğe girmesinden ibaret olmadıgı için, hiç bi zaman giren aletle bi derdim olmadı.. sevişmenin insana yaşattığı duygular öncesindeki tutku herşeyden mühim, onlar yoksa kızı istersen tek elle amuda kaldır fayda etmez hortum bile olsa

• beğendimm...

• sen müthişsin sitenin en hoş yorumları var sende...katılıyorum...

Kızlar Ne Diyor 7

• 'erkeklerin sorun bile etmediği penisin boyu'ndan ötesini okumadım.

• en azından ben sorun etmiyorum pek komik:)

• boyu önemli olmasaydı zenciler bu kadar film çekmezdi

• +1 büyük iyidir :))

• önemli olan boyu yada kalınlığı değil.. işlevi.. =D

• ninen dedenle evlenirken kaç cm diye bakmış da öyle mi evlenmiş sonra 70 sene evli kalmışlar :) sen nasıl Allah ın sana verdiğini değiştiremiyorsan erkekler için de geçerli bu. önemli olan insanın birbirine nasıl davrandığı nasıl uyum içinde olduğu :)

• aslinda penisin boyunun önemi yok önemli olan ten uyumu birlikte olacagin kisiyi gercekten istiyorsan cokta önemli degil

• küçük olanı pek estetik durmuyor .

• estetik olan nedir_? cinsel organdaki estetik ne fayda sağlar önemli olan ilişki esnasındaki vardığın doyum aldığın haz değilmidir

• vücutla biraz orantılı olmalı.nasıl ki kocaman poposu olup küçücük göğüsleri olan kadınlar estetik durmuyorsa o da öyle estetik durmuyor.estetik durmaması sana haz vermeyeceği anlamına gelmez tabiki.

Erkekler Ne Diyor 8

• önemli olan cekiçin boyu değil çaktigi cividir! :D

• konu tamamen kadında bitiyor. kadın seks yapmayı seviyorsa ve zevk almak istiyorsa küçük falan farketmez.

• Olayı basitleştirirsek evet Messi dünyanın en büyük futbolcusu ancak yavan bir takımda ne yapabildiğini hepimiz Arjantin milli takımında ki Messiyle gördük ancak gelelim Barcelonaya işte o Messi dünyanın en büyük futbolcusu, önde basan forveti arkadan oyunu iyi kuran defans blogu ve pres yapan ortasaha arkadaşlarıyla.P.S : Arjantin Milli Takımındaki Messi devasa penistir.Barcelona'daki ise nromal penis ve önsevişmedir.Karşısındakinin isteklerine saygıdır bi miktar romantizmdir.

• uzun olupta kurşun kalem kadar olduğunu düşünün ne anlarsınız bundan zevk alırmısınız bunu sormalı bence

• önemli olan insanlık :) boyut ikinci planda samimi söylüyorum öyle. sadece estetik açıdan güzel durur

• acaba sorun etmezler mi? (((kabalık etmek istemem ama))) ya sen çok rahat bir yapıdasın, yada erkeklerden haberin yok...

• erkek yalanı bu kadınların penis takıntısı

• katılıyorum size...

• aslında tamamen aç gözlülük ..vajinanın ilk 2 cmsinden sonra sinir yok yani his yok ki vajinanın boyu da 8-10 cm civarı kadınlar aslında kalınlıkdan zevk alırlar..ama çok olsun mantığıyla bizde psikolojik sorunlar yaratıyolar.. ortalama boya sahibm ben mesela ama yatır kızı 30-45 dk arası üstünde kal bak boyu o zmnönemli oluyomu :)

Yükleniyor...