Kızların farkında olmadan yaptığı seksi hareketler nelerdir?

Kızların farkında olmadan yaptığı fakat sizi tahrik eden davranışları nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• * Frikik vermeleri (örneğin derin dekolteli bir kıyafetle eğilmeleri, mini bir etekle bacak bacak üstüne atmaları)* Göğüslerini sallamaları* Birden sırtlarını dikleştirerek göğüslerini germeleri (küçük göğüslü bir kızda bile çok hoş durabiliyor. Psikolojik bir etkisi de var)* Kırıtarak yürümeleri (dar bir etek veya dar bir kot varsa)* Saçlarıyla oynamaları. (Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlı kızlarda çok sexy geliyor. Ama saçlar uzunsa güzel oluyor. Saçlar kısa ise etkileyici olmuyor benim için)* Tırnaklarıyla bir cisme dokunmaları (Ama tırnaklar uzunsa ve kırmızı oje varsa sexy geliyor. Eğer kız kısa tırnaklıysa ve ojesizse birşey ifade etmiyor benim için)* Elleriyle herhangi silindir gibi bir cismi avuçlarında tutmaları (Aynı şekilde sadece uzun tırnaklı ve kırmızı ojeli ise seksi geliyor)* Topuklu ayakkabı sesi.* Ayak güzelse ve açık ayakkabı giymişse, ayakkabıyı ayaklarının ucunda sallamaları. (ayakkabının topuk kısmı yerinden çıkmış olacak yani. O durumda sallandıracaklar ayakkabıyı)* Kot giymişse, bacakların normalde biraz daha fazla açık durması (Davetkar gözüküyor)* Kıpkırmızı rujlu dudaklarla dondurmayı yalamaları* Dudaklar biçimliyse dudaklarını aralamaları (kırmızı/pembe ruj ya da parlatıcı olursa daha sexy oluyor)Detaylı oldu biraz galiba ;)

Erkekler Ne Diyor 19

• Başını kaşımasıBurnunu karıştırmasıYatarken horlamasıGaz çıkarması ( Ohh ciğerler bayram:))Geğirmesi

• amacın ne senin yaa :D

• Napim bana bunlar sexi geliyor :D

• oyyh her cin maynak var burda:D

• mesela gögüslerinin görünmesi otobüste oturan bir bayanın yanına yanaşın gögüslerinin büyük bir bölümünü görürsünüz tabi giydigi elbiseye baglı egilirken belinin acılması ve beli düşük pantolon varsa içindeki iç camaşırının görünmesi birde otururken altında mini etek varsa kalçalarının rahat görünmesi :D

• yere bir şey almaya eğildiğinde dans hareketleri eder gibi kalkmasıdudaklarını büzmesibakışlarıgöğüs çatalının görünmesive en önemlisi"çıplaklık seksidir ama yarı çıplaklık daha seksidir.."

• son sözün gerçekten doğru,
      tatilden yeni döndüm ve kızlar akşam kıyafetleriyle bikinili hallerine göre daha seksiydi :)

• bol bi t-shirt üzerindeyken eğilince çatalın görünmesi

• şaşırması.

• cafe yada benzer mekanlarda kızların işveli işveli saçlarıyla oynamaları bile yeterince tahrik edici bence

• bacaklarını açıp kapatarak hareket ettirmesi

• +1

• gerçi bu pek farkında olmadan olmuyo heralde

• yürümek :) doğal bi çalkalama mekanizması var bellerinde sanırım :))

• :) sen tez zamanda işini gör

• bacaklarını acıp kapatmak aradan malzeme hatlarının belli olması ve saçlarıyla oynaması

• malzeme hatları...bu yeni terimmi ilginçmiş !

• global dunyada sürekli üretilen şeyler var buda onlardan bırısı olsun:)

• kalçaların terazi gibi saga sola şiddetle vurması adamı baştan çıkarır.

• Sanki cinsel organını sıkıştırıyormuş gibi yürürken aynı çizgide yürümeye çalıştığı gibi kırıtarak yürüme dedikleri şeyi yapması. Bizim kadınlar zor yaptıklarını anlatmasıda yaw..

• göğüslerinin sallanması

• frikik vermek,saçlarıyla oynaması,kollarını geriye doğru yasladıklarında dikleşen gögüs hatları :)

• farkınd olmadan yaptığını ansızın fark ettiğimdeki herşey heralde

• dar kotla eğilmesi mesela..iç çamaşırının izinin belli olması :) uzun ve düzsaclarını gözlerinden çekmek için başını savururken gözünün içine bakması :):)

• gözleri güzelse bana bakarak konuşması... al götür beni demek gibi geliyor bana...

• 1- göğüslerin gözükmesi2-bacaklarını açıp kapıyor olması...

• eğilirken ya da normal otururken gogus catalının gozukmesi

• biz onu bilerek öyle açık bırakıyoruz ama.

• Öncekileri Göster
    • sonra da erkekler niye böyle demek konusunda da üstünüze yok.

• sevgilim ondan yakası açık bütün tişörtlerime ve gömleklerime savaş açtı demekki :D

• frikik vermeleri onumde dolmalmalrı ve parfum kokusunun azdırıcı olması ve bu parfum varken ensesinden koklamam

Kızlar Ne Diyor 3

• uykuya dalmaları

• Artık daha dikkatli olucam :)

• ama neden :(

• yaptığım her hareketin erkekleri baştan çıkarabilecek nitelik olduğunu ğrendim.. halbuki bazı şeyler dışında bilmediğim çok şey warmış :)

• Üstünde dar kot ve yolda yürüken eğilip ayakkabı bağlaması

Yükleniyor...