Sorum bayanlara dolunayda cinsel isteğiniz artıyor mu? Bu bir efsane değilmiş, Cumartesi gecesi dolunay vardı mesela, sizde bir değişikli varmıydı?

Gizli Üye
Bu konunun geçtiği cinsellik siteleri ve astroloji kaynaklarına göre böyle bir durum söz konusu, peki sizin için bir etkisini farkettiniz mi? 6 Aralık Cumartesi gecesi dolunay vardı, böyle bir etki var mı?
Evet, böyle bir etki her zaman olmuştur
Bazen dolunay zamanı isteğim artıyor
Hayır, böyle bir etki yok
Erkeğim, anket sonucunu merak ettim ;))
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sorum bayanlara dolunayda cinsel isteğiniz artıyor mu? Bu bir efsane değilmiş, Cumartesi gecesi dolunay vardı mesela, sizde bir değişikli varmıydı?