Cinsel ilişkide kadından gelen sıvı rengi?

cinsel ilşki esnasında pudra rengi baya yoğun akıntı gelmesi normalm.bugün erkek arkıma gittim ve beraber olduk ama ilkkez benden fondoten renginde akıntı olduğunu ve yoğun şekildegeldiğini gördüm ve şaşırdım.size normalmi genelde şeffaf olur diye biliyorm çok garip oldum açıkcası.bebek kusmuğu tarzında ama dediğim gibi tam yüze sürülen pudra fondoten rengindeydi turuncumsu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• iltihaplanma olabilir,doktora görünmelisin,bu akıntı regl sonlarına dogru ise olabilir,

• on gün geçdi regliden.

• belki tam bitmemiştir

• sorun yok merak etme çok zevk aldığında oluyor p*rno film izle ordaki mast. yapan kadınlardadan pudra rengi gelebiliyor yada seks yaparken gelebiliyor hatta çok fazla akıp suzulebiliyor birleşme sırasında

• çokdu evet

• sorun etme yani filimlerde de izlersen görürsün o rengi bu ara ben russian teens lerde çok gördüm izle sende link verebiliyorsak atim

• bence o senin adet sonrası kahverengi akıntındır... normalde şeffaf olur ama sürtünmeyle beyaz renge döner...saygılar...

• aadetim biteli on gün oldu olucak

• gidip gelmeler sırasında sıvı köpürür ve beyazlaşır o olmasın ama ilişkiden önce ise sorun olabilir doktora git

• tanımlalar müthiş pudra rengi,fondoten,bebek kusmuğu :D soruya verecek cevap bulamadım daha doğrusu buldumda bu şekilde nasıl tanımlama yapabileceğimi bulamadım

• anlaşılması için birebir aynı olan şeyleri yazdım

• ertesi gun hapi almani tavsiye ederim.

• ciddimisin.ama prezarvatif kullandık.şuandada ağrım var karnımda zaten hafifden

• bu işler bu kadar kolaylaştı hemen gidip hallediyorsun arkına :)rahatsızlanmışsın. içine boşalsa bile o renkte sıvı olmaz git doktora. ya da ağzına yüzüne sürebilirsin.

• bilmem, normaldir heralde..

• regl geliyordur

• daha önce sex yapmadım bilmiyorum :)

• Ynei sezondur.

• farkında olmadan soğuk almış üşütmüş olabilirsin, veya vajinanda yanma ağrı varsa ondan olabilir...

• Arada olur oyle, takma kafan, tekrarlarsa bir dr gorun

• çok sağol arkadaşım

• Öncekileri Göster
    • çokm teşekkürler inan

• bende teşekkür ederim ;)

• hamilesin..

• nasıl ya

• Öncekileri Göster
    • allah aşkına bunu yapma bana ödüm koptu stresim zaten

• çok abartma ya.önemli bişey değildir.

• kızlık zarı olabilir. bozdurdum deme bazen tam bozulmaya biliyor. eşimin doğumda bozuldu. her kadınınki farklıdır.

• baya yoğundu bu gelen akıntımsı şey ve fondoten rengi aynı yani o

• Normal zaten ama bu her zaman olmaz... ya uzun aralıklarla girdiğin ilişkilerde ya da çok fazla haz aldığında olur...Panik yapmanı, tedirgin olmanı gerektirecek bir durum yok...

• inanın şuanda acayip panikledim hatta prezarvatifi bie kontrol ettim ki sağlamdı.o derece kafam beynim döndü.ilkkezde bunu yaşadım

• Öncekileri Göster
    • Hey allahım ya... Bırak millet iyice panik etsin seni, önce psikolojin bozulsun, sonra cinsellikten soğu sonra bana gel...

Her cevapta tekrar mı edeyim normal olduğunu? Ne duymak istiyorsun arkadaşım

• çok sağol gerçekden

• ben onun tadını çok seviyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen kozmetikcimisin renk anlatımlarında pudra , fondoten falan ama neden rujdan ojeden bahsetmeden çok ayıp oldu

• sen de yüzüne sürseydin D::D:D:D:D

• en doğalından işte :)

• arkım ne ya off.

• Gerçekten saçmalamışsın.Ya sende bir hastalık var yada bu hayali bir durum...Kadından turuncumsu bi akıntı ilişki sırasında gelmez.Ama sen ilaç hap kullanıyormusun oda önemli neyse bulmuşundur çözümünü şimdiye

• sana göre saçma bana göre yaşanan bir durum.

• erkek arkadaşın içine boşalmış olmasın?

• prezarvatif başdan sona kadar vardı

Yükleniyor...