Hangi burç sekste daha iyi?

İlişki geçmişinize baktığınızda kadın erkek hangi burç erkeği ve kadını için işte hayatımın seksi buydu dediniz? Veya hiç dikkat edeniniz oldu mu?

Güncellemeler:
"erkeğin cevabı ; boğa erkeği kendimden biliyorum" şimdi komik yani kendi kendini tatminde kendimin üstüne erkek tanımam bumu yani:))) brakalımda karşı cins kararını versin..
görünüşe göre her bayan ve erkeğin kendine göre bir favorisi mevcut bariz fark atmış bi burç göremedim...İYİ OLAN KAZANSIN:)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mühim olan hangi burcun nekadar iyi seviştiğinden çok, karşılıklı hangi iki burcun iyi seviştiğidir ki...

• e güzel ...:)))

Kızlar Ne Diyor 20

• isyan etmis :D

• Öncekileri Göster
    • uppss...:D...blogunu kurcalayım bakalım biraz...:P

• Atrolojiye inanmıyorum yoksa beni de bu adam gibi bi isyan bekler :D

• cinsel ilişki diyince bütün astroloji tarihide yazmıştır bunu adı 9 a çıkan 8 e inmeyen AKREPler (KIZ-ERKEK)

• Övünmek gibi olmasın diyosun:)

• bence erkekte baris boğa.ikinci balık.yani benim hayatımda böyle oldu.ama yok yok boğa kesinlikle boğa..

• İkizlerin kadinlari:Adriana lima mariyln monroe Kylie minoque ve Angelia jolie.Hepsi seks sembolleri olarak bilinir

• akrep ve boğa erkeği..

• +1 :)))

• boğa erkekleri adına thx...:)))

• Koç erkeği

• Boga erkeği derim. Başak erkeği de iyidir. Bayanlardan da Başak derim..Benim burcum..Söylendiği gibi çekingen değilim.

• aslan

• burclarr arası uyum önemli. terazi erkeği ve yengeç kadını çok uyumludur mesela:D

• yani aşkın ve sen öylemi:))

• evet :

• kova kadının olmadıgını biliyorum:( ama yengeç erkeği bnce

• kova kadınını laf atma benim favorim ...

• Öncekileri Göster
    • hayatımda sadece yengeç erkeğini tanıdım ondandır belkide:)

• tabi abes kaçacak affına sığınarak söyleyeceğim. at sahibini göre kişnermiş...kavo kadını tek geçerim.. sorunu sende değil yengeçte ara derim..

• Astrolojik açıdan sexle ilgili bi bilgim yok aslında ama Aslan kadınından yanayım :))

• koç erkeği sekste çok ateşli...bide başak kadını..ben başak olduğum için bu değerlendirmeyi yapabiliyorum..

• evet başakları herkes durgun zanneder ama inanmayın..bende başak burcuyum yerine göre fenayızz

• biz dısarda utangaçız yatakda sınır tanımayız.:)

• akrep erkeginin adi cikmis bir kere :-)

• adı çıkmışsa yapacak bişey yok o zman:))

• Ha Akrep Ha Yengeç Aynı şey Canım

• o kiside mars hangi burcta ona bakarsan daha iyi olur...

• kesınlıkle boga Kadını..

• boğa kadını vede boğa erkeği..inanılmaz ikili...:)))

• yengeç erkeği çok ateşlidir, koç kadınıda öyle :)

• Yengeç i kimse yazmayacak sandım.Doğum tarihimden şüphe edecektim:)

• Öncekileri Göster
    • :))

• Çok uzadı farkındayım da hala koç kadını bakınırım dermişim:))

• Başak

• boğayım gururluyum :) akrep erkeklerini biliyorum sadece iyidir.

• boğa daş a +1

• akrep burcu bir sevgilin mi var dı?:))))

• tüm cevaplarımı bulup yorum mu yapıcaksın? Tatmin etmem ben seni..

• Aslan, Koç, Akrep

• ben de kova erkeğini tek geçerim. ikizler kadını da yeni şeyleri denemeyi sevdiği için yeniliklere açıktır ve her türlü fanteziye uyum sağlar. tek kişilik haremdir. bu yüzden kovayla ikizlerin süper uyumunu yaşıyoruz.

• ikizlere mensup bi sevgili yapmal lazım en acilinden :))

• tavsiye ederim :)

• Bir tek kova erkeğini bilirim mükemmel olduğunu düşünüyorum ve tektir derim ve iki burç arasındaki uyum farklıdır bana göre ben kova derim siz balık değişir yani.

• benim favorimde kova kadını.. bende kovayım ama şimdi insanın kendini övmesi yersiz olur:)))

• Ben koç o kova uyumumuz muhteşem. Insan övülecek birşeyi varsa övmeli bence eksi veren arkadaş iktidarsız herhalde :) kişiye göre kahraman değişir diyom

Erkekler Ne Diyor 23

• ikizler erkeğine burç farketmez pısırık birisi olmasın yetter biz nasıl olsa ateşleriz :P

• illaki balık erkeği:))

• kendim kovayım. sexi sewerim

• sexsi sevmeyen ölsün kardeş:))

• heyaaa.. haklısın.. yaşama sebebi :))))

• tüm burcların sekse düşkün olanı kadınıda erkeğide boğa burcudur. hatta boğanın mitolojide seksin sembolü olmasıda bu sebepledir. ancak gerçek bambaşka kimsenin doğudugu saate zamana, yıldıza bağlı seks hayatının olduğuna inanmıyorum.. fala inama falsızda kalma kendzimi avutuyoruz.

• katılıyorum sana teneke man :))

• teşekkür ederim Aneksenamun . İmhotep selamlar bu arada :))

• seni tüm boğalar adına selamlıyorum...:)))

• burçlarda seks konusu olduğunda birinci her zaman akreptir. 2.si aslanlar, 3.sü ise boğalardır.

• bir terazi olarak hem romantizmi hem seksi en başarılı şekilde harmanlayan burç olduğumuzu biliyorum damızlık gibi değil ama kral sevişiriz teraziler olarak.

• ben akrep burcuyum...burada da bütün cevapları okuduğumda akrep burcu bu konuda azılı katil olarak adlandırılmakta...şimdi soruyu ikiye bölelim...en çok sex yapan burç hangisi dersek; eğer cevap akrep ise ben akreplerin yüz karasıyım...:Den iyi sex yapan burç hangisi dersek; eğer cevap akrep ise estağfirullah derim..:D (mütevazi olmak lazım)Not. En çok sex yapan burç da sanırım doğayla paralel olarak ilerlemekte Aslan Burcu...

• bunu daha öncede sormuslardı ve erkekte oğlak burcu cogunluktaydı bayanlar da da boğa diye duymustum

• akrebim göze batarım , tuttuğumu koparırım :))

• akrep burcunun sex konusunda başarılı olduğnu biliyorum çünkü bende bir akrebim:)))))

• akrep :) , kobram hep tetikte sabah akşam :D

• Burcum Akrep .Yükselenim Aslan. Sevgilim Hayvasın diyor ama şikayetçi değil=)

• AKREP :D kendimden biliyorum :D akrep kadını kadar da ateşlisini görmedim ama kendi burcumun kadınıyla uzun süre anlaşamıyorum ne yazık ki :S

• Akrep burcyum durmak nedir bilmem :)

• Vay arkadaş iki saattir seks diyoruz Aslan burcu diyen yok...

• aslan megolmandır, cinsellikte bile hep bana der sevimlisi denk gelmedi demek ki kimseye..

• burcum aslan yükselenim boğa... burçlar bu kadar etkiler mi bilmiyorum. ama sırasıyla başak-akrep-kova-koç kadınları bambaşkadır.

• başak ilk sırada mı geliyor yani :) ilk defa duyuyorumda başak kadını olarak şaşırdım.

• başaklar çok kedidirler. sokulgandırlar. alacağı zevki sonuna kadar alırlar.

• neden eksilemişler acaba?

• Yalanın batsın. 27 diye küsurat da vermiş ki inandırıcı olsun:))

• Koç

• boğa kadını vede boğa erkeği...ben boğa erkeği olarak durumu net biliyorum...

• boğa kadını tutkulu istekli ve tehlikeli,Balık kadını sınırsız egzotik ve fantastik..tecrübeyle sabit..

• boğa kadını :)

• boğa kadını..

• kesinlikle boğa kadını :))

• bayanlarda yengeç burcu ateşli,bende ikizler burcu, bu konuda kendime oldukça güvenirim, tek rakibim, türk hava yollarıdır benim

• oğlak kadını.

• görünüşe göre bütün burçlar yazılmış,demekki herkese göre değişebiliyor,alan veren mennun durumu..mühim olanda bu değilmi zaten:)

• boğa burcu seks te sınır tanımaz kendımden biliyorum

Yükleniyor...