• Sor
  • Bence

Neden ince çorap giyen bayanlara bakmaktan kendimi alamıyorum?

ama bu bir heves değil tutku oldu. Nerdeyse kimde görürsem bakıyorum. Hem de hiç kaçırmıyorum. Ve kendimi inanılmaz iyi hissediyorum. Bunun sebebi nedir? Lütfen sadece bayanlar cevaplasın...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bayanlar bile ince corapla kendilerini cok cok daha iyi ve seksi hissederken sen neden bakmayasin :)

Kızlar Ne Diyor 5

• kaçırmamaya devam

• bu bir iğneleme mi?

• kimi zaman çok dikkat çekici güzel bacaklar oluyor ama ince çorapta başka bir seksilik katıyor insana canım :d özellikle siyah ince çorap :D

• helede oturunca görünen bacak araları yada merdivenden çıkardan inan bana 100 katlı olsa çıkarım bakmak için

• diz üstü kumaş etek veyaz mini giyildiğinde nedense merdivenlerde ve otobüslerin şöför yanındaki yerde hiç erkek eksik olmuyor

• :D:D

• erkeklik içgüdülerinden bu siz o şekilde yaratılmışsınız tabiki manevi açıdan birşeyler eksiktir ama yaratılış olarak topuktan bile etkilenirsin ondan niye etkilenmeyesin :)

• ama yaş sınırı olmadan bakıyorum.bi keresinde ince külotlu çorap giyen bi bayanın peşinden ters yönde 1 saat yürüdüm.gideceğim yere geç kaldım.ama inanılmaz heyecan veriyor.tarifsiz bunun sebebi nedir?

• ama önune bakıp da yuruyebılrısın tek o degıldr kı dıkkatını ceken gozumuzu sakınmamız lazım kardesım oyle degıl mı ;)) senın esıne baksın ıster mısın aynı sey :)

• +++++++1

• fetiş

Erkekler Ne Diyor 4

• fetişist noktasına gelmişsin haberin yok:))

• evet arkadaşım sende fetiş olmussun.ama bayanların bu durumdan haberleri yok malesef aslında her erkek çoraplı bayanı cekici bulur

• sanırsam ten rengi corap biraz daha prüzsüz gösteriyor ve o dişilere has bir giysi olduğundan ilgini cekiyor belkide bazı yasantılara sahip olmadığından çok fazlada anlam yükleyince sende takıntı haline geliyor ve gördüğün her yerde bakıyorsun aman hastalık seviyesine getirme derim ilerde sorun olabilir evli değilsen evlenince bi araba dolusu alırsın eşine :D

• aga o dert bizde de var ben her yeni sezonda pentinin mağazalarına girip yeni modellere bakıyorum :)

Yükleniyor...