Kadınlarda tamamen tüysüz vajina mı yoksa şekil verilmiş olanı mı daha güzel?

1. tüylü

2. tamamen tüysüz

3. şekillendirilmis (nasıl bir şekil olmali ? )


0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

  • Gizli bayan...

    Kıl bizim ürettiğimiz, herkezin vucudunda bulunan hatta kafada bulunanların ayna karşısında saatlerce taranan ama vücut dışında miğde bulandırıcı olan, insanların tiksindikleri birşey. (Belki bunu sevenlerde vardır, o yüzden onları konu dşı bırakmak istiyorum. Kendi görüşümü anlatıyım)

    Cinsel temas sırasında sevgililer birbirini tatmin edecek (bu arada kendide tatmin olup değişik şeyler denemiş olacak) şeyler yaparlar. Bunlardan en başta gelenlerinden biriside oral yoldur. Hatta birleşme öncesinde %90 bu yol kullanır. İşte bu esnada tam heyecanlanmışken birden burnunuzun dibinde o kılları görürseniz heyecan kaybı yaşanabilir. Hatta isteksizlikler olacaktır mutlaka. Artı bunlar o bölgede pislik tutabilir, koku yapabilir. Heleki düşünün tam oynaşma sırasında karman çorman dedemin sakalı gibi olmuş Survivor daki çocukların sakalı gibi bir şey gelirse burnunuzun dibine...

    Tüm bunların ışığında cevap olarak tamamen kılsız-tüysüz olması, hatta mümkünse jiletle değil de epilasyon veya ağda ile alınması gerek bence.(Dondurmam gaymak:))) Çünkü böyle muntazam bir organın üzerinin örtülmesi yazık günahtır :)

    1|0