Kadınlarda tamamen tüysüz vajina mı yoksa şekil verilmiş olanı mı daha güzel?

1. tüylü2. tamamen tüysüz3. şekillendirilmis (nasıl bir şekil olmali ? )

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gizli bayan...Kıl bizim ürettiğimiz, herkezin vucudunda bulunan hatta kafada bulunanların ayna karşısında saatlerce taranan ama vücut dışında miğde bulandırıcı olan, insanların tiksindikleri birşey. (Belki bunu sevenlerde vardır, o yüzden onları konu dşı bırakmak istiyorum. Kendi görüşümü anlatıyım)Cinsel temas sırasında sevgililer birbirini tatmin edecek (bu arada kendide tatmin olup değişik şeyler denemiş olacak) şeyler yaparlar. Bunlardan en başta gelenlerinden biriside oral yoldur. Hatta birleşme öncesinde %90 bu yol kullanır. İşte bu esnada tam heyecanlanmışken birden burnunuzun dibinde o kılları görürseniz heyecan kaybı yaşanabilir. Hatta isteksizlikler olacaktır mutlaka. Artı bunlar o bölgede pislik tutabilir, koku yapabilir. Heleki düşünün tam oynaşma sırasında karman çorman dedemin sakalı gibi olmuş Survivor daki çocukların sakalı gibi bir şey gelirse burnunuzun dibine...Tüm bunların ışığında cevap olarak tamamen kılsız-tüysüz olması, hatta mümkünse jiletle değil de epilasyon veya ağda ile alınması gerek bence.(Dondurmam gaymak:))) Çünkü böyle muntazam bir organın üzerinin örtülmesi yazık günahtır :)

Erkekler Ne Diyor 23

• kesinlikle tüysüz olacak ki yalaması güzel olsun.ben yalayıncada sevglim ağzıma dolduruyor vajinasını.yani tüysüz kadfınlar içinde ideal:)

• tamamen kesilmiş severim ben..hiç yoksa daha da süperdir...

• tamamen tüysüz hatta her yeri tüysüz olsun.. bal dök yala misali

• baş harfimin şeklini versin

• Tüyü ağdağla vb lerle alındıktan bir gün sonra dilini içinden çıkartasın gelmiyor Allah öyle yaratmışki em yala saatlerce bıkmassın

• üç üç üç :D az biraz şekilli olsun:D bi şekil görelim demi yani :D

• şeftalininde,vaginanında tüysüzünü severim,ama yaratıcı bir şekilde tahrik edici olabilir(tabi vagina için :)

• tamamen tuysuz agdayla alınmıs ve mumkunse ıkı gun kadar kremle dınlendırılmıs olursa bende dıllendırırım onu :)

• Yok bu yeterli

• yanında şaraba batırılmış ördek te ister misin :)

• Gizli kullanıcılar neden soru arama kısmını kullanmıyor. Joker'in daha yeni sorularından... link

• tüysüz

• tamamen tüysüz olucak estetık gorunumden degıl oral yaparken dılıme kıl gelmıcek dılımle rahat seyahat edebıleyım

• Tamamen tüysüz olsun dilimiz tahriş oluyor sonra :)

• yakacak mevzuu :))) taştan yumşak olsunda gerisi allahkerim diesim varda.. tabki bende oyumu kaymaktan yana kullanacağım korkarım...

• Bu soruyu ben sorsam sorum yayınlanmazdı sizin torpiliniz nerden? bence tamamen tüysüz.

• cinsellik

• hangi kategoriye koydun soruyu?

• tüysüz olmalı ayrıca lazer veya ağda olmalı jilette kurtarmıyor.

• tamamen tüysüz olanı

• orda neden kıl çıkar ya itici duruo bence benim şıkkım 2 tamamen tüysüz oslun isterim

• Tüysüz tamamen tüysüz

• 2. diyorm

• 2 numara :)

• 1- tüylü asla2-tamamen tüysüz3-şekil çok ince tüylerle yapılmış bir kalp hoş olur...:)))))

• dil akıp gıtmelı...

• Kaymak gibi prüzsüz olmalı.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben kendıme 3 ü yakıstırıyorum ortada duz cızgı halınde

• tabiki tüysüz. tertemiz ben burdayım demeli

• haklısınız hem de çok.

• tüysüz

• katılıyorum

Yükleniyor...