Genital bölge kılları nasıl alınmalı? Erkekler nasıl sever?

...buldun da kıllısını mı arıyosun derler adama :)) Saçma sapan bir söz evet :) neden p*rnocu kadınlar çizgi şeklinde bir hat bıraktırıyolar ağda yaptırırken. Erkekler öyle mi seviyor gerçekten. Şahsen ben kaymak gibi olmasını tercih ediyorum. Cevaplara göre tarzımı da değiştirmiycem ama sırf meraktan soruyorum. Görüntü olarak mı ne açıdan cezbediyor sizi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 23

• kesinlikle tek bir tüy bile olmamalı.kadın dediğin vücudunda tek bi tüy bile olmamalı.dediğin gibi kaymak gibi olmalı bence :)

• temizlik herzaman puan alır tabi fanteziye görde deyişir yani kıllı seven erkekde olur ama temiz olmsası tabiri caizse kaymak gibi olması tercih sebebi okşarken öperken emerken :))

• Şeftali tüysüz olmalı bence.Buna ilaveten sulu olması da önemli.Kendine has bir kokusu daolmalı tabiki:)

• Kaymak gibi olmali ki bal döküp yalansın.

• Kılsın olmalı tertemiz

• evet kaymak gibi daha güzeldir...

• Ince cizgi veya ufak bir ücgen sekilde birakilmasi cok seksi duruyor..oral yaparken hic rahatsiz etmiyor Tabi tüylerin kisa olmasi lazim...

• çok p*rno izlemişlsin :D

• Tabiki tüysüz olmalı oral ilişkide çok önemlidir. Ve traş edilmiş değil ağdayla yada epilasyonla alınmış olmalı. İlla şekil istiyorsanda kıllarla şekil vermek yerine hint kınasıyla dövme tarzı bişi olabilir..

• tüysüz olması herzaman hijyen için iyidir hemde güzel gözükür

• bende bi erkek olrak söyleyim tecrübe ile de sabittir çok uzun olmamak şartı ile mesela bi erkegin 3 4 gün raş olmamış halindeki tüylerin uzunlugunda şekilli bi traş bence yakışır ayrıca oral da dili acıtması da güzel

• erkekteki kirli sakal nasılsa bnde kadında öylesini tercih edrim :D ha kadınlar nazik çekici zarif olduğu için onlara da yakışır yukarıda dediğin şekiller ve benimde çok ilgimi çekior açıkçası :D ha aşağıda ki bi yorumunda dediğin gibi erkekte komik durur kesinlikle :D

• bunu partnerim belirlesin sipariş vermem ona bu konuda o nasıl rahat ediyorsa istiyorsa o

• kaymak gibi iyidir,çabuk uyarılır daha güzel oral yapılır..değişme değiştirme devam..

• bence prüzsüz olmalı daha çekici gelir ;)

• kesinlikle traşlı. ama sadece o değil göğüs bölgesindede oluyor. onalrıda lamak lazım . şahsen tüm istediğimi yitimeme sebep oluyor..

• kaymak gibisi yoktur..yani kaymak derken tüysüz demek=)

• bence üst kısımda ((vajnadan karına doğru çıkan bölge))şekilli bir tarzda bırakılması iyi olacaktır...bu üçgen de olabilir,şerit şeklindede...zaman zamanda hiç bırakılmayabilir...yani erkekler bıyık veya değişik şekilde sakal bırakırlar ya onun gibi yani..şekilli,bakımlı ve kısacık bırakılması bence makbuldür...tabiki erkekler görüntüye çok önem verirler...o yüzdende kadınlardan çok daha yüksek oranda p*rnoyu severler...ya sence aynı soru erkekler için düşünülebilir mi, ne dersin?

• '''şekilli bakımlı ve kısacık yazmıştım''' yani onun gibi diyorsun...zaten erkekte sen istediğin için bırakacak neden gülesin ki değil mi?birde bu şekilde düşün...

• bence erkekte şekilli bişi olması komik durur.ben öyle görsem gülerim valla:)kesinlikle traşlı olması lazım.ama yeni 1-2mm lik çıkmış hali de çok rahatsız etmez.

• p*rno filmleri daha çok ergenlik dönemindekiler izler yani onlar herkesten çok izler e haliyle hep aynı şekilde aynı tipde şeyler bıktırır bu sektördeki adamlarda onları daha çok sitede tutmak için daha çok film izletebilmek için kadınları değişik hallere sokarlar. hemen hemen her erkek tertemiz ister özellikle oralda ama bazen çok uzun olmamak şartıyla kıl olması tertemiz bir erkek git gel yaparken daha çok zevk verir içini gıdıklar buldun kıllısını arama sözü de ordan çıkmıştır

• tertemizin tadı çok iyi..ayrıca oral içinde çok iyidir kılsız...:)))

• çindeyken gördüm vede dediğin gibi ,hiçte hijyenik değil ben de düzenli olarak traş ederim bu yüzden çok kıldan rahatsız oluyorum açıkçası...

• he yaaa:)bu çinliler mi ne hiç almıyolarmış.posbıyık gibi geziyolarmış.kokar o be:D

• Bence Kaymak gibi daha güzel. öyle kal :)

• diil mi yaa:)

• Beni senin tabirinle kaymak gibisi cezbeder o yüzden bir yorum yapamıcam.

• kadında saç ve kaştan başka tüy olmamalı bence çünki kadın kutsallığın zerafetin simgesi.

• bencede yaa.erkeğin bile fazla kıllısı kötüyken kadına kıl yakışmaz yani

• Hakikaten sacmaymis

• evet bencede ama neden çoğu p*rnocu o şekilde anlamıyorum

• dudaklarının temiz ve kaymaklı olması iyi olur. Çünkü oral yaparken iyi olmaz itici gelir. Ama üst kısımda çok uzun olmaması şartı ile öyle bir şekil olabilir ;) ve isteği artırabilir.

• benimde tercihim aslında kaymak gibi olması. Şöyle baktığında canın istemesi gerek :)

• işte bende onu merak ediyorum neden isteği artırıyo.oral yaparken kıl batması hoşunuza mı gidiyo:D

Kızlar Ne Diyor 4

• tüysüz olsun böyle k oyu renk olsun

• benim de konuyla alakalı bir sorum vare ağdayı yaptırıyorsun 1hafta sonra çıkmaya başlıyor ama 3hafta sonra da kıllı oluyor baya ama alıncak gibi olmuyor erkekler bunla ilgili ne düşünüyor :S

• Tamamen pürüzsüz bazen sıkıcı olabiliyor aslında.Tarif ettiğin ne kadar uzunlukta oluyor nasıl görünüyor bilmiyorum da, abartılı olmadan arada bir kıl, tüy her neyse seviyorum.temas edince etkileyebiliyor.

• sürekli bi bir birliktelik varsa bence sorun olmaz ama ilk görüştügün bi partnerse oan sorun olabilir

• sakin değiştirme bi kadına kıl hiç yakışmaz

• Şekerim bunu sormamış farzediyorum diyecektim.. Ama, yine de bir dayanamadım söyleyeyim..Senin kendinin de dediğin gibi daha çok p*rno kzlarının bir uygulaması bu.. Bu filmlerde herhalde o görüntü daha ilgi çekici gelmekte ki, o sektörün uzmanları da öyle uygun buluyorlar.. Yoksa, ben normalde erkeklerin bundan çok hoşlandıklarını sanmıyorum.. Yanılma payını da hesaba katarak, bunu bir kadın olarak böyle değerlendiriyorum..

• bende bi erkek olrak söyleyim tecrübe ile de sabittir çok uzun olmamak şartı ile mesela bi erkegin 3 4 gün raş olmamış halindeki tüylerin uzunlugunda şekilli bi traş bence yakışır ayrıca oral da dili acıtması da güzel

Yükleniyor...