Fordçular neden fordçudur?

Amaçları sadece sürtünmek mi? Yoksa başka nedeni var mı? Belki de bayanı sinirlendirmek mi?Bıktım..

Güncellemeler:
Kocamustafapaşa - Taksim otobüsüne bindim.. Ayaktayım.. Orta kapının karşısındaki demirlere sırtımı yasladım duruyorum.. Adam bi duraktan bindi.. Elinde kitap.. Ama kitabın sayfaları hiç değişmiyor.. Yanaştı bana.. Önce elinde kitap olan kolunu yukarı aşşağı sürtmeye başladı.. Otobüs dur kalk yaptığı için anlamadı, bilerek yapmadığını düşündüm.. İyi niyetliyim ya.. Sonra baktım yapışmnaya çalışıyo.. Bacağımı bacaklarının arasına alır gibi yakşlaştı, alt tarafını yapıştırdı..
''Biraz daha dokunmaya devam edersen olacaklardan sorumlu değilim'' diye bağırırken kickboks lisansımı gösterdim cüzdanımdan.. ''Ama ben bişey yapmadım'' dedi.. Arkadan genç ülkücü adamlar ''Hayırdır bayan bi mevzu mu var'' dedi ağzını yamultarak :).. Cevap vermedim.. İlk durakta indi adam.. Ben de indim.. Dedim belki laf atar da meydan dayağı çekerim.. :) ama bişey demedi, koşar gibi uzaklaştı :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ford bi zamanlar türkiye en iyi arabaydı kazalarda çok zarar görmezdi onun için sahipleri pek umursamadan kullanrdı. en güçlü arabaydı bide kırmızı ford minibüsler vardı çok sallanırdı binenler istemeseler bile temas halindeydi bunlardan o işi yapanlara fordcu deniyor. bunu da medeni cesareti olmayan kız arkadaş edinememiş evde düz duvara tırmanan kadın tenine hasret kalan öküzler yapıyo genelde adrenalin için filan hikaye yani. üstelik erkeğe fordculuk yapanı bile gördüm kaldı ki sen bıkmayasın

• Erkeğe mi? Off fena :D:D:D:D

Şimdi anladım fordçuğu teşekürler.

• eyvah eyvahta vardı ya :D atademirer diyodu koparıp koycem şidi onu cebine diye :D

Erkekler Ne Diyor 22

• Henry Fordun yemediği herze kalmamış eylemlerine onun ismini vermişler peah

• şimdi burda senin öfke ile kickbox bilmenden yola çıkarak ; aynı durakta inmene karşın ne yapacak diye beklemen de hata. kelebeği çakısı bıçağı varsa .. kickbox falan dinlemez ..

• öyle bi tipi yoktu.. Hem iyi koşucuyum :D kaçarım :D

Kick boksta kelebek falan etklilemez.. Bacaklar uzundur, ani bir tekmeyle o el itinayla kırılırr..

• ben senin iyiliğini düşünüyorum o yüzden öyle dedim ; yine de tabi sen bilirsin iyi bak kendine dikkat et

• bunlar gerçekten var mı yaa o kadar kalabalık otobüs minibüs oluyor mu günlük yaşamında ? yani kalabalıksa binme bunu engelleyebilirsin.

• binmemek nasıl bir çözüm ya. bu kız istanbulda yaşıyorsa bu mantıkla hiç bir zaman toplu taşıma kullanamaz

• @ekinokswet.. iş yerinden erken çıkmaya ve otobüste oturmaya çalışıyorum.. Bi otobüse 150 kiişi biniyor.. 100 kişi binmesi gerekirken.. Çok yoğun oluyor hele ki tam 18:30 da binersen.. Akraba gibi gidiyorsun.. ve fırsatçılar kendini gösteriyor..

• Kemal Sunal'ın bir filmi vardı aç geziyorken bir lokantanın karşısında duruyor tabii parası yok yemek alamıyor cam üzerinden ekmeğini banıyodu . Belki hatırlamışsındırFortçuların durumu da buna benziyor hatun bulamayınca sürtünerek yetiniyorlar Ama ruh hali dengesiz olanlarda var sırf bu işten zevk alıyorlar ama onlar bence çok az

• evet aynen..

• :):):):): super cewap

• Benim üniv. Arkadaşım vardı p.çin önde gideniydi. Dolmuşlar da fordçuluk yapardı. Ve hiç yakalanmadığı gibi hoşlananların da olduğunu söylerdi. Nedeni de "iyi aile kızına yapmam, görünüşünden ne olduğunu anlarım yollumu kaşar mı" derdi. Yanlış tabi yapılması, onaylamıyorum.

• allahtan aile kızlarına yapmıyordu.. bu adam öyle de değil .. halbuki giyinmeme dikkat ederim davrnışlarıma.. ki en önemlkisi kaşlarım hep çatıktır dışarda..

• o sekilde nasıl bir zevk alabilir bir erkek, bunu yapacak cesareti nasıl bulur gerçekten ben de çok merak ediyorum. o sırada kız ters bir laf söylese, yüksek sesle uyarsa ne yapacak çok merak ediyorum. bence olsa olsa yeteri kadar cinsel deneyim yasayamamıs bir kaç abazanın aynı otobüste yada nerdeyse bir araya gelince, fırsat bulan abazan kişimiz diğerlerine hava atmak için bu riski alıyor olabilir.

• Havadan öte heyecan heralde..

• onunda farklı bi zewki vardır belki :)

• umarımk denemedin :)

• ben onlardan nefret ediyorum arada bir otobüste denk geliyorum kıza yada kızlara yapıolar hemen gidip engeliyorum aralarına giriyorum ters ters bakıyorum anlıyorlar. kendimi zor tutuyorum bir keresinde saldırmıştım şerefsiz herifler. nefret ediyorum kendi kardeşlerine yapsa biri naparlar acaba

• senle aynı tepkiyi verirler.. bu yaptığın davranışı gösteren erkeklere bayılıyorum.. çok hoşuma gidiyor.. Tabi ben otobüsü hergün kullandığım için, arkamdan yanaşan iri yarı adamın bana yanaşması, ve benim üff leyerek falan kıpırdayıp adamı uzaklaştırmam liseli bir gencin dikkatini çekmişti.. abla böyle gel burdan hava geliyo bak dedi bi bahaneyle yanına aldı beni :=) öpesim geldi çocuğu ama yapamadım :)

• valla ben 182 adamım gidiyorum yanına ters bir bakış atıyorum tırsıyolar zaten işten dönüşte otobüse biniyoruz güya ondada böyle şerefsizler rahat vermiyor hayvan herifler

• hayır bence sadece bir fantazi.sinirlendirmek kesinlikle degil.bende merak edip denemek istedim ama cesaret edemedim...heyecan için yapanlarda var bence.

• :)) bu c.tesi pazar gibi bişi yani

• bende metrobüse bindim beşyol durağında biraz kalabalıktı , bir sonraki durakta biraz daha kalabalıklaşltı bende kendime uygun bir yer buldum.her durakta daha da binen oluyor bayanın biri zoraki bindi bana doğru yanaştı ben o zaman yan döndüm bu defa ayakkabıma bastı heralde kalabalıktan diye düşündüm yine ayakkabıma bastı yüzüne baktım gülüyor ben bişey demedim bu defa yaslandı önüme ben kendimi geri çektikçe o bana doğru yaslanıyor eee bu durumda fodçuluk yapmayıp ne yapayım zoraki istiyor anlıycanız sonra kabahatli biz erkekler oluyor benden önce indi kurtuldum ama sürekli bana bakıyor peşimden gel der gibi yani bizleri taciz ediyorlar..

• Onlar şerefsizin önde gidenidir. Susarsan daha çok üstüne gelirler. niyet sinirlendirmek değildir sanmıyorum yeryüzünde çok fazla insan çeşidi var bazıları kadınların ayaklarından hoşlanır bazıları kulaklarından sanırım onlarda kendilerini bu şekilde tatmin ediyorlar. Tecavüze uğramak gibi bişide oluyor bu sannırım.

• HANGİ CESARET ADAMIN İNDİĞİ DURAKTAN İNDİN.HELAL SANA.AMA YİNEDE BU TÜR İNSANLARIN ÜZERİNE FAZLA GİTME.ÇÜNKÜ EN KORKULAN İNSANLAR "HAYATTA KAYBEDECEK BİR ŞEYİ OLMAYAN İNSANLARDIR".BU TÜR İNSANLARINDA PEK HAYATTA BİR ŞEYLERİ YOKTUR...

• Sinirlenince kimse durduramaz beni.. Kendime güvendiğim için indim tabi ki.. iri yarı değlidi zaten.. benden 5 cm falan uzundu.. 175 boylarındaydı.. Tek tekmeyle indirebilirdim.. ki bana da gerek kalmazdı bi bağırsam millet linç ederdi adamı..

• Acıyorum onlara sebebi ne olursa olsun.

• japonyada fordcuların resmi derneği varmış... ben de bir defa arkamdaki kızla fazla yaklaşmıştık... iki bacak arasını ellerimle yokladım...dakikalarca buna izin verdi öyle zevk almış ki elim nemlendi kız bayaa ıslanmıştı... yani kızlar sallamasın biz öyle zevk almayız falan diye.

• link ortak bu soruya ne diyosun ? :D

• sen bilirmisin hiç ihtiyacı olmadığı halde hırsızlık yapanda vardır.sanırım hatırlarsan buna kleptomani deniyor...amaç o adrenalini yaşamak sanırm...peki bundan hoşlanan kadın varmıdır dersin?

• Hem de çok var, yoksa cesaret edemezler kolay kolay.. Benim de karşılık verebileceğimi test etti zaten.. birden yapışmadı yavaş yavaş..

19 yaşında kardeşiminbaşına gelmiş.. Abla dedi kız çok güzeldi, ben bişeyyapmadım, geldi bana dayadı dedi.. ben geri çekildim dedi.. baktım hala geri geliyo ben de dayadım deedi :D ee isteyen war demek ki

• isteyen olduğu için birileride yapmaya devam ediyor demekki..isteyende yapanda sonuçta heyecanı zirve yaptırıyor galiba...

• Bence amaçları sürtünmekle birlikte kısa süreli de olsa bir haz yaşamak. Allah onları nasıl biliosa öyle yapsın emi...İnan beni senden daha çok sinirlendiriyorlardır.

• Tamam isteyen bayanlar var hoşuna giderler gözü oynaaşta olanlar.. onlara gitsinler..

• enerji cıkar mı diye yokluyorlardır...

• aynen, bakalım karşılık verecek mi diyorlar..

• Yok ben toyotaciyim az yakiyor ekonomik

• kelimelere bukadar takılmamak lazım tabirdir sadece

• çok karşılaştın mı fortçularla...

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrı bir zevk duyuyorlar bence. ayrıca elde edecekk yürek olmayınca arkadan vurmaya çalışıyorlar kısaca beceriksizler en azından elde etmede

• neden bir fordcu sana açık açık sölese seni elde edebilicekmi onunla olucakmısın ki ?

• hayır beni anlamında değil. herhangi bir kızla irtibata geçememiş anlamında. iletişime geçip bir bayanla konuşamayınca buna yöneliyordur onun için beceriksiz diye söyledim

• fordcu ne?

• Bkz. google :) ama yine de söyliyim.. otobüste dolmuşta minibüste.. yaklaşıp dokunmaya çalışan taciz edenlere argo tabirle fordçu denir :)

• Öncekileri Göster
    • :)) fordçular derneği

• bende wolswagenciyim 1 numara arabadır :D

Yükleniyor...