Hiç gusül abdesti almadan dolaştığınız oldu mu?

Hiç gusül abdesti almadan dolaştığınız oldu mu? Benim bazen regl ya da mastürbasyon yaptıktan sonra da alamadığım olur. Erkekler bu konuda nasıl?

En İyi Görüş

• çok dikkat ederim gusülssüz adım atmamaya gayret ederim malum abdetsiz atılan her adım günah. ama ergenlikte çok da sallamazdım. çünkü hergün duş alınmıyo:) başımdan şöyle de bi olay geçti bi gün halı saha maçına gidecektim gitmeden uyudum ve rüyamda boşaldım duş almaya fırsat olmadı o halimle maça çıktım ve tam 3 yıldır yenemediğimiz takımı farklı bi şekilde yendik ondan sonraki tüm maçlara öyle gittim :) şimdide nadiran yenemediğimiz bi takım olunca bi sonraki maça öyle gidiyorum zafer bizim oluyo :)

• ay allahım ya baya güldüm yani cünüplük totemi hehehe alemsin :D takım arkadaşlarınada söyledinmi bunu

• Öncekileri Göster
    • ya güldük iyi hoşta sen yine şeytana fazla güvenme napıcağı belli olmaz yanlız sınav sabahını merak ettim :D oğlum hadi gel dur baba şimdi gelemem felanmı moduna girdin :D

• :) yok ailemle gitmedim ki arabayla üç arkadaş işte bide şeytan dörtledik gittik :) ben sınava giderken evde herkes uyuyodu çünkü kimsenin kazanabileceğimden umudu yoktu. bi soru yazacam siteye ona da cevap yazarsan sevinirim şişe çevirme oyununda hiç birini tavlayan oldu mu soru bu