• Sor
  • Bence

Yeni evli çiftler ne sıklıkta ilişkiye girerler?

ilk ilşkiden sonra ne kadar beklenir ve ondan sonra ne sıklıkta ilşkiye girerler yataktan hiç mi çıkmazlar benim bi arkadaşım vardı yeni evliydi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• İlk ilişkiden sonra, bayan bakire ise ve kızlık zarı yırtıldıysa sağlık şartlarından dolayı mümkünse 1 hafta içinde ilişkiye girilmemeli ve beklenmelidir. Bu sadece sağlık değil, kadına da verdiği acı yüzünden de ertelenmelidir. Bundan sonraki periyotlar, kişilik ve ruhsal durumlara göre belirlenmeli ve spontane gelişmelidir. Kendinizi günde 2 kere yada haftada en az 4 kere yapmalıyız benzeri şartlamalara sokmamalısınız. Yani kendinizi şartlamayın o zaten bir şekilde yaşanacaktır, zaman ve periyot belirlemek ilişkinizi sıradanlaştırır. Ayrıca belli zamanlarda ara vermek, özlemi arttıracağından zaman zaman soluk almak için küçük aralar verilmelidir.

Erkekler Ne Diyor 20

• isteksiz kadın :(((( allah düşmanıma vermesinbir hayat gecermi böyleee

• ben yaşamadığım için bilemiyorum sadece merak ediyorum

• aslında bir sayısı yok ne zaman istersen o zaman yapmalısın bence tabii benim için haftada üçten az olmamalı

• Yahu sex isteyen erkeği bul da başına koy sen...Jinekologlara git bir danış bakalım. Bayanlar en çok neden şikayetçi...Hadi söyleyeyim, kocalarının ilgisizliğinden...

• yeniyi bilmem iki güne bir sabahlar olmasın

• Mağara girişi ne ya ahahahah,Yılların birikimiyle günde birkaçkere yaparlar genelde hep

• bu herkese göre değişir ama bana göre yani ben ilk hafta her gün veya o nasıl isterse diğer haftalarda iki günde bir ama yinede o nasıl isterse o olur ilişki 2 kişinin karşılıklı zevk almasıdır 1 kişi almıyorsa o ilişki ilişki değil eziyettir bence

• canın ne zaman isterse.

• Kadini bosama seebim yemin ediyorum.

• hergün

• erkek o günü beklemiş ewlenmiş ne bu istekszlik böyle :)

• isteksizlikle alakası yok sadece merak

• merak etmeyin işinize bakın :)

• ilk başlarda çok hızlı gıdıyro tabi...ilk günlerde eşim seni beklemekten canım çıkıyor bıranönce gelıp benı yataga atmanı beklıyorum dıyordu..Şimdilerde haftada 1 e razı gıbıyız...

• Gecede 5 defa yapıyorlar gündüzde artık nerde olursa 3 5 de gündüz var magara girişi değil ama işte mecbur..

• yuhhh ...

• alışırsın canım zamanla..

• yaşamadığım için bilmiyorum

• evlen gel öyle konusalsım :D

• İlk günler durup durup yıkışırlar :)

• allah senin gibi dusunen bi kadini dusmanimin basina vermesin

• sanırım aşınma 35 den sonra çökme derdin var:)

• abla söz evlenince sayacam

• al işte..o kadar sabrediyoruz.düşünsene bunla evlendiğimizi..

• +1

• Öncekileri Göster
    • başkasınamı gidersin:)))

• eşin olsam gitmemi ister misin ?
      erkeklerin hormonları yükseldiğinde ki zaafiyetini biliyosun.
      kontrolsüz oluyoruz şekerim. hatta bi erkek olarak bu zaafiyetime nalet olsun diyorum.

• Ben hergun sevismek isterim.ama esimin rizasina kalsa ay da bir iki firt yeter.turk kadinlari cok soguk. isteksiz... nerede oyle dayanikli hatun?Ama oluru hafta da 4 ...3 ve daha asagi sayida seks varsa sorun var demektir.

Kızlar Ne Diyor 6

• Haftada bir gün yetiyor

• Hergün.

• çok iyi hayallerimiz var :D çok eğlencez :D artık günde 5 mi olur 10 mu olur o kocama bağlı :D

• bu çiften çifte değişir ama ben evlenince hiç rahat durcağımı sanmıyorum:))

• valla her gece yapıyolar diye biliyorum..yeni evlendikleri için çok istekli oluyolar..gecede 2-3 yapanı bile duydum :))

• aynen..ilk hızla öyle oluyor..

• neden usansın ya.Bana kalsa hergece isterim.kocamda isterse tabi.

• ya bazı kadınlardan duyuyorum off uğraşamam onun zevkiyle diyolar hergün aynı eziyeti çekemem diyenlerde var

• Öncekileri Göster
    • bedava zevk işte istemeyenleri bende anlamıyorum...

• ve en büyük zevk dünyadaki.Bende anlamıyorum istemeyenleri

Yükleniyor...