Kadınlar boşalırken filmlerdeki gibi oluyor mu?

P*rno filmlerde ki gibi boşalır mı kadınlar gerçekten de hani oluyo yaa böyle fışkırıyo su felan, onun aslı nedir? Hep merak etmişimdir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bayanın bi tanesi bayanlar sadece orgazm olur boşalmaz demiş önce ona bişey söyleyim; bu güne kadarki gördüklerim yaşadıklarım bunun tam aksini gösteriyo biz boşalana kadar onlar defalarca boşalıyo. soruya dönelim tabiki yalan bi kere insan içinde o kadar zevk suyunu nasıl biriktirebilir ki tabi sonradan enjekte edilmiş sıvı ya da balon kullanılıyo kadınlar gerçekte o kadar tazyikli ve çok boşalsa bizim insanımız faydalanmak için tenhada araba yıkardı valla o boşalmayla :)

Kızlar Ne Diyor 6

• çok film izleme be kardeşim :D

• :D:D:D:D çok filmle değil sadece merak ettiğim için soruyorumm:D

• lanet olsun hayallerim yıkıldı.içimde hep bigün o şekilde boşalırmıyım acaba,nasıl bi zevktir,hazdır umudu vardı.belkide gerçektir yaaa:((bi kaç kez fışkırtmasamda ortalığı baya baya ıslattığım oldu

• nasıl yani:S:S onun işemekten ibaret olduğunu söylediler

• Öncekileri Göster
    • peki şimdide bana sempatik ve parasempatik sistemi anlatırmısın?:):) öyle diyince koltuğu yaptığını zannettim:)

• :D koltuğu yaptım tabi.takma penisle koltuk becerme fantazim vardı dayanamadım:P:P:P anlatıyım bilmemek diil öğrenmemek ayıp:)otonom sinir sistemi sempatik ve parasempatik olmak üzere 2 ye ayrılır.sempatik uyarıldığında kalp hızı artar.bronşlar genişler daha hızlı nefes alıp verilir.göz bebekleri büyür,gastrointestinal sistem aktivitesi yavaşlar kan akımı daha çok iskelet kaslarına ve kalbe yönelir.parasempatikte tam tersi durum söz konusu olur.geri kalanı için ders ücreti isterim :D

• ya bırak Allah aşkına kızlar boşalırmıymış :D boşalma tabiri yalnızca erkeklere mahsus kızlar sadece zevkin doruk noktasına ulaştıkları zaman orgazm olurlar hepsi bu ama erkekler orgazm sırasında sperm boşaltıyorlar. Ayrıca bu videoda da anlatıyor onu link

• kadından birşey boşalmıyormu yani :) çocuk sadece erkeğin menisinden mi oluyor ? yoksa iki nutfeden mi oluşuyor bir düşün derimmm

• Öncekileri Göster
    • ne demek :D:D:D

• Erkeklerde sperm bosaliyor kadinlarda bosalma diye bir sey yok..Kadinlarda sadece zevk suyu geliyor ama abartili bir sekilde degil..Farkedilmiyor bile..

• fazla p*rno izliyorsun :D olur mu öyle şey ; olmaz. onlar p*rno yıldızı, çekimden önce sıvı enjekte ediliyor.

• çok izlemekle alakası yok bi kerem onu söleyimm denk geldi gördüm :D:D nasıl sıvı enjekte ediliyoo yaa:S:S

• Öncekileri Göster
    • sende baya izlemişin ki filmlerde nasıl olduğunu biliyorsun haaa:)

• bırak sıvıyı mıvıyı bildiğin işiyor işte

• p*rno zehirlenmesi diyoruz biz buna... yok öyle bir şey elbette. hatta bu tarz videoları sevenlerin zevkini hırpalamayı göze alıp söyleyeyim, gerçek hayatta bunu yapan kadın görürseniz bilin ki işiyordur.

• Hey bi dak.. Bu gerçek değil mi? Halbuki ben de bir gün yapabileceğimi düşünmüştüm..

• yaaaa :):):)allah aşkına gülmekten karnıma ağrılar girdi sen beni güldürdün allahta seni güldürsün gerçek değilmiş hayallerin yıkıldı gibi

• Ben onu orgazm sırasında çişini tutamıyo falan sandım, ne biliyim ewlenince ben de yapcam diyodum :D

• yok ya özgemre nin cvbına bide dumadum un cvbına bak onlar baya iyi biliyo gibi

Erkekler Ne Diyor 11

• her nekadar gerçekdışı görülsede birkaç kere gözlemledim bu durumu. hemde hep aynı kişide değil. tabi her defasında değil ve o filmlerdeki gibi abartı durumdada değildi ama. en sonuncusu daha birkaç hafta önce sevgilimle başımıza geldi. uzun bir hasret evresinden sonraki icraatımızda öyle bir boşaldıki kendide inanamadı. yatak sırılsıklam olmuştu ve oldukça fışkırtarak yaptı bunu

• Kadın alınır yangın tulumbasının üstüne oturtulur depo fullenir sonra ilişki ve volkanik patlamalar haahaha bu ne yaa

• hahaha bu öyle bişi yaaa

• Hahaha hayır.

• vaybe hayal kırıklığına uğradım gerçek değilmiş.Bundan sonra squirt video izlemiyorum :D

• :D:D:D

• valla bende merak ediyorum açıkcası :D

• :D:D

• Öncekileri Göster
    • :D:D yoksa sondaj mı yapıyolar kuyu felan açıyolar içerde:D:D

• agaa sıvı enjekte ediollarmış baksana yaa:D:D sadece p.rno yıldızlarına özel bi durummuş

• çok film izleme arkadaş yok öyle birşey

• tamam abi izlemem:)

• işiyo olmasın o (ha bu arada hiç bi kız atlamamış bu soruya hayret)

• aga bilmiom napıoda fiskiye gibi salıverio:D:D kızlardan gelir belki bi cevap onlarn konuyu aydınlatması lazımm yanii

• ya burdakıler sallıyoya her konuda kızlar bunda nerdeler sor bakalım kaçtanesı gercekten boşalmış:=))))))))

• yok o kadarı haddim olmaz döveler adamı elbirliğiyle:D:D:D

• Chatlaq ın dediği doğru. Vajinanın içerisine sıvı enjekte ediyorlar ondan sonra belli bir işaretleri var o işaretten sonra hatun doruk noktaya çıkmış gibi rol yapıyor ondan sonra kasları kasıyor. Gerisi izlediğiniz gibi işte. İnternetten bulabilirsiniz. p*rno kamera arkası veya how to be women squirt falan yazıp arayabilirsiniz. Gençken çok moralim bozulmuştu bu tür filmler izleyince. "Lan adamlar nasıl yapıyor, biz yapamıyoruz" falan diyordum kendi kendime araştırınca gördümki balonmuş.

• aynen bende öyle düşünüodum benim neyim eksik diyerek üzülmüştümm :D:D:D:D balonsa yine iim ben yaa keyfim yerine geldi şimdi:D:D

• kızları göreve çağırıyoruz gördüm diyenler var

• aga onlar ırak petrol kuyularının insan tarzı... bulursan uzak dur amerika bombalar seni:))) o kadar su cıkarması demek bu demek:))) sanırım içerden pet şişenin kapağını delip içerden sıktırttırıyorlar... ben şahsen hiç görmedim canlı gözümle... o kadar cıkaran varsa bana bilgi ve formül versin:)

• :=)))

• Öncekileri Göster
    • yok hacı gercek değil... ben hiç bi kadının da o kadar bağırdığına inanmam... yoksa apartmanda yaşıyorum... gece uyumak mümkün mü yaw... giderim valla döverim o adamı mesela... mübalağa yani...

• :D:D:D

• Her zaman şaşırdığım bir olay desem yalan olmaz :P

• aynennn ne o öyle yangın söndürmeye göndersen itfayeye gerek kalmaz

Yükleniyor...