Erkeği baştan çıkarma yöntemleri nelerdir?

saygı çerçevesinde düzenli yazarsanız sevinirim.erkek arkadaşımı 1,5 aydır hiç görmedim. 1 hafta sonra görüşcez.onu baştan çıkarmak istiyorum ileriye gitmycez.ama baştan çıkarıcı şeyler istiyorum tüyolar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tarzın nedır sınırın nedır ? Bılmıyorum.once kıyafet olarak şık ol...dar kot beyaz bı gomlek gıy..üst dogme acık olsun..düz sac ..cıcı kız oldun...desteklı sütyenle goguslerı guzellestır..seksıde oldun...goze hıtap tamam.cınsellık sınır ne ? Boyunda opucukler...ateslı öpüşme...oral teknıkler bastan çıkarmada etkılıdır..

• o zamam sadece cınsellik olmaz.ona özel hissettir kınusmalarında hıtabınla...burdanncık yazamıyomkı :)

• aslnda baska bırı olsydı belkı şu an sormazdm.ama benm erkek arkdsm bıraz ılgıye sevgıye meyıllı bırı.bıraz ılgı gosterdınmı cok hosuna gıdıyor.basımı donduruyorsun dıyor.onu kendımme bu sekılde acaıp sekılde baglarım.yakısıklı karıyerlı ee daha ne:)

• heyecan dorukta ikiniz içinde anlaşılan :) kalbin küt küt :))) aferin sana her buluşmada yeni şeyler...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 18

• hiçbir şey yapma. çekmeceden siyah külotlu çorabı giyin sürtün ona ve çıkart. adam acemiyse boşalmıştır değilse hazırdır.

• Daracık bir ince tayt giy, gögüs dekolteli bir gömlek..Mümkünse taytın altında hiçbirşey olmasın..Adamin bacaklarınin ustune bacaklarini at...Artik gerisini anlatmayayim, +18 e girer:)) rtük falan:))

• felsefen göster ama elletme , hımmm!

• oral yap.

• ileri gitmeyeceksen niye baştan çıkartacaksın yazık değilmi adama vereceksen başdan çıkart

• güzel bir kokusexy bir bakış ve istediğin ama ona göre istemeden verdiğin hafif frikikler olabilir ...

• ileriye gitmeyeceksen bastan cıkartmanın ne alemi var. Azdırıp azdırıp sokağamı salıcan cocuğu. Bir ışın eve gidip masturbasyonmu yapsın garibimi? Amacın Ne HatuN?

• kıyafet olarakmı soruyosuncınsellık olarak mı ?

• ilgıde goster sadece sex olmaz

• burdan çok açık yazamıyorum malesef fakat onun senden isteklei olduysa işe ordan baslıabılırsın :)

• önemli olan erkekte önce göz sonra teknik :)

• Öncekileri Göster
  • iç gıdıklayıcı iç çamaşırın varsa eğer onlardan giy,fazlasıyla baştan cıkacaktır :) böyle kırmızı yada siyah şeffaf olanlarında ;)

• tesekkürler :)

• Neyse sen zaten anlatmak istediklerimi anlamışsındır,sana bol şans ;)

• Nasıl peki ? :)

• Öncekileri Göster
  • Nefes al yeter ona

• ona sürtün penisini eline al ama içeriden...

• önemli değil her zaman;)

• senin gider mi she-ra:))

• fikirlerin için sagol deniycmm:)

• Öncekileri Göster
  • seni okşarken biraz inleyebilirsin...

• ben biterim buna:))

• hımm güzel buda.

• hiç görmedigin halde sevgilin mi? ve ilk buluşmada altında olmak istiyorsun.Zavallı

• tamam evlendiğimizde yazarm :D

• neyse 1 sene sonra burada yaz olur mu ? ayrıldık diye bye

• senın gıbılere anlatmak zaman kaybı kusura bakma.

• Öncekileri Göster
  • İleriye gitmeyecekseniz yazmıyorum birşey.

• saçma olmuş biraz birşeyler eksik baştan çıkartmak giyim kuşam vs içinmi bunun icin hiç gerek yok zaten 1.5 aydır görüşmeyen iki sevgili kesinlikle birbirlerini gördükleri zaman fazlasıyla hararetlenecektir güzel bir kıyafet giy ve koca gün onunla ilgilen mutlu ol mutlu et :)

• cocukmuyum asla :) o da oyle bi riski göze almaz.tesekkürler..

• malum olan noktasında kendini teslim edip sonra ağlama tamam mı mutluluklar :)

• biz eve gitcez orda yemek falan yeriz.snrası malum tabii :D mor giycem yakısıyr bana . sagoll

• Öncekileri Göster
  • İleriye gitmiyceksen baştan çıkarma amacın nedir ?

Kızlar Ne Diyor 5

• oral olabilir

• Dekolte şeyler giy

• zaten görüşmemiş olmanız bile yeter ki

• öpüşürken şeyini tut..

• neyini

• hahah tamam :)

• Özel çaba sarf etmene gerek yok. Adam zaten uzun zamandır görmüyormuş.

• nıye caba sarfetmesınki.bu iş özeni duygu ile olucak bısey.bence ileri gıtmeden oral yontemle bosaltman en guzeli

• valla korkuyorum bi yandan :D hahahah

Yükleniyor...