• Sor
  • Bence

Günah kavramı olmasaydı?

bütün insanlar için dünyada günah kavramı olmasaydı erkekler kızlar ve bütün kombinasyonları cinsellikte nasıl hareket ederlerdi?ya da siz nasıl... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Cinsellikte günah olan şeylerin günah olmalarının mantıklı bir yanı var. Örnek vereyim; anal ilişki. Bu ilişkiden sonra bayanın kalın bağırsağı kalıcı bir deformasyona uğrar. Dışkısını tutamayacak duruma gelir. O yüzden günahtır zaten. Yani günah kavramı olsun ya da olmasın kendinize zarar verecek şeyler yapmayın...

• +1

• Öncekileri Göster
    • onlar ben susayınca su içiyorum dersen de gülerler.. onların asıl içecekleri vodka çünkü.

• soğuk memleket. kocaeli'de havada ayaz varken biz atkılı falan. ama o ince şile bezi gömlekle terliyordu arkadaşımın kız arkadaşı olan rus kız.

Kızlar Ne Diyor 7

• halk içinde seks yapan bir sürü millet var :D kimse durdurmuyo.her yerde aynı şey olurdu.her sokakta insanlar bişiler yapardı :D çiftleri öyle gören tek gezenler de onlara bakıp masturbasyon yapardı :D

• günah olmasa tam bir karadul olurum.hepsini gebert.

• eğer günah olmasaydı,sevgilimin ayaklarını öperdim.

• günahmıymış o ? kim diyor?

• Öncekileri Göster
    • öyle bir şey yok. mantığa vursan da yok ayet hadislerde de. ayaklarını yıkayınca sevap öpünce günah mı?

• bilmiyorum fazla araştırmadım sadece bi kaç kişiye sordum evet dediler.

• Durmadan seks yapardım

• Günah olmasaydı da anal istemezdim,*sevdiğim adamla çoktan yatmıştım herhalde.

• günah oldugu halde kimin eli kimin cebinde , günah olmasa vur patlasın çal oynasın bende dahill

Erkekler Ne Diyor 6

• günah kavramı insanlık bilincinin oluştugu ve evrimini tamamladıgı bir kavramdır. eger günah olmasaydı farkındalık ve biliç oluşmazdı. tavsanlar gibi tas devrinde zikisir dururduk. bu soru anlamsız bence

• günahı dinleyen varmı merak ettimde.hz ömer evladına yaptığını bi okuyun zina iftirası yüzünden

• seks hayatı daha renkli olurdu

• Tum verimli hatunlari ihya ederdim.

• Of ne sevişirdim:D

• kesinlikle bi travestiyle denerdimmmm... hem aktif hem de pasif olurdum... zaten şu an yapmıyorsam önüme geçen tek şey din kavramı...

Yükleniyor...