• Sor
  • Bence

Günah kavramı olmasaydı?

bütün insanlar için dünyada günah kavramı olmasaydı erkekler kızlar ve bütün kombinasyonları cinsellikte nasıl hareket ederlerdi?ya da siz nasıl hareket ederdiniz?günah olmasa yaparım dediğiniz mesela.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Cinsellikte günah olan şeylerin günah olmalarının mantıklı bir yanı var. Örnek vereyim; anal ilişki. Bu ilişkiden sonra bayanın kalın bağırsağı kalıcı bir deformasyona uğrar. Dışkısını tutamayacak duruma gelir. O yüzden günahtır zaten. Yani günah kavramı olsun ya da olmasın kendinize zarar verecek şeyler yapmayın...

• +1

• Öncekileri Göster
    • onlar ben susayınca su içiyorum dersen de gülerler.. onların asıl içecekleri vodka çünkü.

• soğuk memleket. kocaeli'de havada ayaz varken biz atkılı falan. ama o ince şile bezi gömlekle terliyordu arkadaşımın kız arkadaşı olan rus kız.

Kızlar Ne Diyor 7

• halk içinde seks yapan bir sürü millet var :D kimse durdurmuyo.her yerde aynı şey olurdu.her sokakta insanlar bişiler yapardı :D çiftleri öyle gören tek gezenler de onlara bakıp masturbasyon yapardı :D

• günah olmasa tam bir karadul olurum.hepsini gebert.

• eğer günah olmasaydı,sevgilimin ayaklarını öperdim.

• günahmıymış o ? kim diyor?

• Öncekileri Göster
    • öyle bir şey yok. mantığa vursan da yok ayet hadislerde de. ayaklarını yıkayınca sevap öpünce günah mı?

• bilmiyorum fazla araştırmadım sadece bi kaç kişiye sordum evet dediler.

• Durmadan seks yapardım

• Günah olmasaydı da anal istemezdim,*sevdiğim adamla çoktan yatmıştım herhalde.

• günah oldugu halde kimin eli kimin cebinde , günah olmasa vur patlasın çal oynasın bende dahill

Erkekler Ne Diyor 6

• günah kavramı insanlık bilincinin oluştugu ve evrimini tamamladıgı bir kavramdır. eger günah olmasaydı farkındalık ve biliç oluşmazdı. tavsanlar gibi tas devrinde zikisir dururduk. bu soru anlamsız bence

• günahı dinleyen varmı merak ettimde.hz ömer evladına yaptığını bi okuyun zina iftirası yüzünden

• seks hayatı daha renkli olurdu

• Tum verimli hatunlari ihya ederdim.

• Of ne sevişirdim:D

• kesinlikle bi travestiyle denerdimmmm... hem aktif hem de pasif olurdum... zaten şu an yapmıyorsam önüme geçen tek şey din kavramı...

Yükleniyor...