Kızların boşalması nasıl oluyor?

1Kızlar boşalınca aynı zamanda orgazmı da yaşamış mı oluyorlar?

2 kızlar boşaldığında çıkan sıvının rengi ne renk oluyor?

Anket Sorusu

• Beyaz çıkıyor A seç
  • Sarı çıkıyor B seç
  • Şeffaf renkte çıkıyor C seç
  • Boşalmıyorum D seç
  • Harbi kızlar ne renk boşalıyormuş lan E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadınlar boşalmazlar arkadaşım sadece orgazm olurlar, kadınlarda erkeklerde olduğu gibi orgazm sırasında dışarı akan bir sıvı yok. kadınlar bile uyduruyor yok beyazmış falan filan. ayrıntılı bilgi burda link

• hayır kadınlarda sıvı akması durumu yok, ama tabi içine boşalırsan, senin spermlerin tekrar geri dışarı akacaktır, yani beyaz renkte oluyor yanılgısına düşüren şey bu olabilir. kadınlarda sadece ıslaklık olur, oda akacak kadar değil.

ve @rsmcn uzmantv yi senden öğrenmedim bebeğim zaten arada oralara baktığım olur :)

• peki çıkan şey ne? çıkma olayı yok mu?

• uzman tv ogjfıadadkas aferin kız ! :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• Pembe bazen de kırmızı olyo

• konumuz insan

• 1. orgazm yaşamak zordur her boşalmada olmaz

2. beyaz

• en iyi cevabı okudun mu? ne düşünüyosun o konuda

kadınlar boşalmaz şeffaf sıvı çıkar sadece diyo

• yani sizin gibi boşalmamızı beklemeyin sadece orgazm oluyoruz ve şeffafımsı hafif bir sıvı oluyor çok az.

• benim yeşil bazen turuncu oluyo aa bazen de turkuaz

• insanları anlamadan dalga geçersen üstüne pis yakıştırmalar yaparsan ksura bakma kadında olsan böyle tokatlanırsın hadi naş naş beybi

• niye hala tahrik ediyosun. sna cevap vermemi mi istiyorsun. bulandırmak hoşuna mı gidiyo

• ok ok anca hakaret et hadi sana kolay gelsin anlayışın kıtsa uğraşmaya değmez by

• Öncekileri Göster
  • Allahımya birde anket koymuş benimki pembe çıkıyor

• soran haklı beğenmeyen cevaplamaz geçer...

• isine gelmediyse başka sorulara bak kızım

• beyaz

1 dk kimse dayanamaz

• 1dk ne

• nasıl yani?

Erkekler Ne Diyor 5

• adam soru sormuş... beğenmeyen işine gelmeyen varsa okur geçer... belli ki soruya cevap istiyuor eleştiri değil... herkes istediğini yazmakta özgür diye cevap dışında her aklınza gelip canınızın istediğini sallamayın...

• orgazm olurlar

• kızlar boşalınca aynı anda orgazmı da yaşamış oluyorlar, diye bi kavram yok kadınlar orgazm olur.

• Teodoraya katılıyorum kendisi experdir -_-

• adam gibi bi tek cevap veren o oldu kardeş

• hey allahım napıcaksın rengini kardeş. :D

• güzel kardeşim hadi ikile en iyisi saçmalıyosun

• güzel kardeşim benim yaşın kaç bilmiyorum ama ilerde öğrenirsin takma fazla kafaya. bi kızı orgazm edecek yaşa gelince öğrenirsin.

• önemli ya

sormayalım mı kardeş

Yükleniyor...