Kızların boşalması nasıl oluyor?

1Kızlar boşalınca aynı zamanda orgazmı da yaşamış mı oluyorlar?2 kızlar boşaldığında çıkan sıvının rengi ne renk oluyor?

Anket Sorusu

• Beyaz çıkıyor A seç
  • Sarı çıkıyor B seç
  • Şeffaf renkte çıkıyor C seç
  • Boşalmıyorum D seç
  • Harbi kızlar ne renk boşalıyormuş lan E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadınlar boşalmazlar arkadaşım sadece orgazm olurlar, kadınlarda erkeklerde olduğu gibi orgazm sırasında dışarı akan bir sıvı yok. kadınlar bile uyduruyor yok beyazmış falan filan. ayrıntılı bilgi burda link

• hay saol ya nerelerdeydin.
      bi sürü tip insanlar var burda boşyere gereksiz laf yapan

• Öncekileri Göster
    • peki çıkan şey ne? çıkma olayı yok mu?

• hayır kadınlarda sıvı akması durumu yok, ama tabi içine boşalırsan, senin spermlerin tekrar geri dışarı akacaktır, yani beyaz renkte oluyor yanılgısına düşüren şey bu olabilir. kadınlarda sadece ıslaklık olur, oda akacak kadar değil.
      ve @rsmcn uzmantv yi senden öğrenmedim bebeğim zaten arada oralara baktığım olur :)

Kızlar Ne Diyor 6

• yani sizin gibi boşalmamızı beklemeyin sadece orgazm oluyoruz ve şeffafımsı hafif bir sıvı oluyor çok az.

• Pembe bazen de kırmızı olyo

• konumuz insan

• 1. orgazm yaşamak zordur her boşalmada olmaz2. beyaz

• en iyi cevabı okudun mu? ne düşünüyosun o konuda
      kadınlar boşalmaz şeffaf sıvı çıkar sadece diyo

• benim yeşil bazen turuncu oluyo aa bazen de turkuaz

• türünün tek örneği. böyle kezbanlarda var işte adam sanıp soru sorduğumuz.

• Öncekileri Göster
    • niye hala tahrik ediyosun. sna cevap vermemi mi istiyorsun. bulandırmak hoşuna mı gidiyo

• insanları anlamadan dalga geçersen üstüne pis yakıştırmalar yaparsan ksura bakma kadında olsan böyle tokatlanırsın hadi naş naş beybi

• Allahımya birde anket koymuş benimki pembe çıkıyor

• isine gelmediyse başka sorulara bak kızım

• soran haklı beğenmeyen cevaplamaz geçer...

• beyaz1 dk kimse dayanamaz

• nasıl yani?

• 1dk ne

Erkekler Ne Diyor 5

• adam soru sormuş... beğenmeyen işine gelmeyen varsa okur geçer... belli ki soruya cevap istiyuor eleştiri değil... herkes istediğini yazmakta özgür diye cevap dışında her aklınza gelip canınızın istediğini sallamayın...

• kızlar boşalınca aynı anda orgazmı da yaşamış oluyorlar, diye bi kavram yok kadınlar orgazm olur.

• Teodoraya katılıyorum kendisi experdir -_-

• adam gibi bi tek cevap veren o oldu kardeş

• orgazm olurlar

• hey allahım napıcaksın rengini kardeş. :D

• önemli ya
      sormayalım mı kardeş

• güzel kardeşim benim yaşın kaç bilmiyorum ama ilerde öğrenirsin takma fazla kafaya. bi kızı orgazm edecek yaşa gelince öğrenirsin.

• güzel kardeşim hadi ikile en iyisi saçmalıyosun

Yükleniyor...