Mastürbasyondan ne kadar sonra gusül alınır?

evet arkadaşlar sorum bu hemen şimdi banyo edeblir miyim yoksa aradan biraz vakit mi geçmesi gerekiyor ? lütfen sadece bilgisi olanalr cevaplasın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hemen banyo edebilirsin. beklemek gerekmez.

• rica ederim

en aazndan bu sorudan bir anlam çıakrmay çalışmadın ben teşekkür edrm

• teşekkürler :)

• o erkekler için geçerli sanırım. sperm artıklarının idrar yollarından çıkması gerekir. idrar yapmadan gusul alınsa ve sonra sperm kalıntıları çıksa yeniden erkeğin gusul alması gerekir. ama erkek idrar yapsa (en az 3 damla) gusl alsa, sonra sperm kalıntıları çıksa yani idrar yaptığı halde. o zaman yeniden gusul alması gerekmez.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• namaz vakti girmeden yani ezan okunmadan almaısın kısacası iki namaz arası

• namaz vaktine kadar

• gusülden sonra akıntı gelirse abdest gider. bu yüzden evi biraz turla veya biraz uyu

• akıntının bitmesini beklesen iyi olur

• iki ezan arasıdır hak olan. ezanlar arası vakıttır. onun ıcın yatsıdan sonra olurkı sabaha cok vardır dara dusulmez. ezan vakıtlerıne dıkkat edersen bı manası vardır. sabah ezanı kalk, ogle yemek, ıkındı mola, aksam paydos, yemek , yatsı yat.

• En kısa zamanda alman en iyisi.Bir namaz vakti geçmeden almak gerekiyor.

• Mast ise hemen yapılaiblir ama ilişki ise temizlenmesi gerek diye biliyorum

• aslında hemen :))

• beklememen lazım ancak 2 ezan arasıdır ancak zorunlu hallerde. hemenyapman farz olanıdır. onun ıcın gece sex yaparlar yatsı ezanndan sabah ezanına kadar bol bol sex :D

• 29 saniye

• yaparsan iyi olur

• tuvalet yapmak alzmm mı ben onu sorydm

• kuzum bunu senin 15 yaşında öğrenmen gerekirdi... üzerine gün ışığı değmeyecek .. güneş görmeden güsl etmelisin

• Öncekileri Göster
  • Hemen de olabilir içini iyi temizle tabi temizliyecem diyede kızlığını bozma kızmısın bilmiyorum ama ...

• Çocuk veya evli banane ben burda senden ne bekleyebilirim açıp verecekmisin sanki Alla Alla ben sana sadece yardımcı olmak istedim çok fazlasını istesem gidip başka konu altında istedigimi söylerim!

• bende çocuktum zaten

• Başka bişey çıkartma derken ? Ben erotik konuşmanımı istedim kızlıkla ne alakası derken içeriye doğru çok girip temizlersen diye söyledim bende suç sana burda bişeyler yazıyorum ne halin varsa gör ...

• Öncekileri Göster
  • işemen gerekir..ve orayı yıkaman..erkeklerde de işeyip istibra etmeleri gerekir

• valla işemeli ditye biliyorm ben yalnış da olabilirim..sen bi araştır..olmadı işeyiver çok mu zor :)

• kızlardada işemek gerek mi

• işemesi gerekmez, kadınların işediği yer ile mastürbasyon yada cinsel ilişkiye girdikleri yer ayrıdır.

• 1 dakika 43 saniyeyi geçirme

• sağlık açısından zaten dikkat et, çok hassas yapısı vardır oranın...

• ben sağlık açısından düşnyrm

• sağlık açısında da cinsel açıdan da... :) mutlu et onu her zaman

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• mast yaptın madem smdı gusül yap işte ne bekliyon

• ne işemesi be kardeşim, o erkekler için. penisinin borusunda sperm kalmaması için tavsiye edilir.

• onu bende blyrm

işemek gerek diyo bazıalrı

Yükleniyor...