Erken yaşta oral ve anal seks?

Bugün bir yazı okudum jinekolog yazmıştı. 14-15 yaşlarında kızların üremeye uygun hale geldiklerinden ama 20 den önce cinsel ilişki yaşamamaları gerektiğinden bahsetmiş. kötü sonuçlar doğuyor diye (tecrübesizlik,gebelik vs.) bende ortaokulda yaptım o hatayı, orta sonda oral ve anal seks yapmıştım ve gerçekten çok kötüydü sonradan çok pişman olmuştum. çok korktuğumu hatırlıyorum o çok ısrar etmişti 2 senelik samimi bir arkadaşımdı. peki siz ne düşünüyorsunuz erken yaşlarda oral ve anal sekse? denenmeli mi? yoksa hiç normal değil mi?


0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

  • Yapılan birşeyin pişmanlığı yapılmayankinden herzaman daha kısa sürer diye bir deyim vardır. Tabi yapılanın ardından kalıcı hasar oluşmamışsa.

    Hiç yapmamış olsaydın yaptığını tanımayacaktın, bilmeyecektin, belki yapmadığın için pişmanda olmazdın fakat günümüzdeki ilişkilere bakıldığında er yada geç bu konularla birebir karşı karşıya gelecektin yüksek ihtimalle. Şuan için biliyorsun, pişmanda olmuşsun, kalıcı bir hasar oluşmamışsa sende yaptıklarından ders çıkarmış ol ve pişmanlığını kısa tutmaya çalışmanı tavsiye edebilirim.

    0|0