Elbiseniz üzerinizdeyken ön sevişme yaşamak seksten daha çok haz veriyor sizce de öyle mi?

Elbiseniz üzerinizdeyken ön sevişme yaşamak seksten daha çok haz veriyor, sizce de öyle mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• evet daha çok haz veriyor :))

• değil mi daha hoş :) zevkli

• tartışılmaz öylee

• niye ki

• kesinlikle hayır iki bedenn birbirine dokunmasının okşanmasının verdiği zevkin yerini tutamaz. hayal dünyasının bile sınırlarını zorluyor çıplak olmak ve dokunmak

• dokunmadan önce bunların yaşanması gerek ön sevişme... tamam temas olur ama o his farklıdır...

• Öncekileri Göster
    • yorumlarına hayranım evhanımı 31:))

• haklısın ama unutmaki kaçamak ve uzun bir frenckiss in yerini ön sevişme adına bazen hiçbir şey tutamaz...:))))

• bi kere eşofman üzerimdeyken seviştik .o kdr çok zevk aldımki anlatamam.daha sonra defalarca sex yaptım ama onun tadı damağımda kaldı diyebilirim

• :) değil mi o farklı hem rahat oluyorsun ve hemde cinsel haz yüksek o yüzden önce ön sevişme değil mi :)

• evett :)

• öyle ama kıyafetlede biyere kadar :)

• o yere kadar ama o yere gelmeden önemli şeyler :)

• evet kesinlikle :)

• kesinlikle evet. hatta sevişirken bile bişeyler kalsa daha tahrik edici. sanki kaçamak, gizli ve seri olmak zorundasın hissi oluşturuyor. ve aynı zamanda herşeyin aniden, o anki arzuyla başlaması gerek ki bu da çok baştan çıkartıcı bir his :)

• çünkü daha çok arzuluyorsun yapacakların sınırlı ve dokunmak bile k?r gibi geliyor insana ... biri görecek endişesi ve gizli gizli öpücükler:):):)

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle katılıyorum ,önemli olan elbiseler değil önemli olan o anki yaşadıkların ve o anki yüksek libido ile sevişme isteği...:)))

• yanlış anlaşıldım galiba. önsevişmeden değil kıyafetli sevişmeden bahsediyorum. sözüne ettiğiniz farklı alternatiflerden denemediğimiz yok zaten. ben sadece elbiseler üzerindeyken hissedilen sevişme isteğinden ve sanki sabredilemeyecek kadar arzulanmaktan bahsediyorum.

Erkekler Ne Diyor 10

• süper olurrr.

• tarihte ilk ateşi de böle bulmuşlar zaten

• Ten tene değmeli,elbiseyle bir yere kadar

• elbise melbise bana göre değil. anca yokluk içinde, sağda solda, kaya dibinde, ağaç altında yapmak zorunda olanların istemeden katlanacakları bir mecburiyet...

• çıplak halde iken, 2 yanan çıranın birbirine kenetlenmiş vucut bütünlüğü tek bir düeyde birleşmiş, eller değil sadece olan her organın karşı cinsinin sıcaklığını hissetmiş bir duygu mu elbiseli ön sevişmeden geri kalacak haza sahip, arkadaşlar yapmayın,ön sevişme, sevişmekten aciz olan, veya her defasında bu duyguyu tatmak isteyip de tadamayan mastürbasyondaki gibi, bir elleşme, sürtünme olayı zevk veriyor,

• O ANDAKİ PSİKOLOJİ, senin daha fazla o an ileri gidemeden yaptığın fakat sınırsızca hazzı yaşama isteğinin verdiği duygu

• Evet güzeldir ve sex esnasındada bayanın ustunde bir kaç parça kalması guzel oluyor.

• konu elbise değil konu o anda yaşananlar ve başlıngıç anındaki heyecandır,bu konuda uzun bir frenchkiss in tadınada doyum olmaz...bazen sadece ilişki değil dir heyecan yaratan...:)))

• hayırrrr ben bişey anlamam...illa ki...temas olacak..kıyafet varken de dokkunacak şey ararım...

• çok başarılı bence

• ?nasıl yani :) soru mu

• hayır sex

Yükleniyor...