Eşim oralı olmuyor, ama canım çok istiyor....

ayda en fazla 3 - 4 kez birlikte oluyoruz onda da tek atışlık... bana yetmiyor eşimse , gayet ıslak ve gürültülü biçimde boşalarak mest olup sırtını dönüp uyuyor... bense sabahlara kadar sevişmek, fantaziler yapmak istiyorum... haftada en az 3 kez falan canım istiyor ama 1 kere yaptık mı o hfata bitiyor... çıldırcam artık... napabilirim? konuyu defalarca konuştuk, neler denedim ama sırf benim çabamla hiç bişe olmuyor... NE YAPMALIYIM? içimdeki ateşi nasıl söndürebilirim...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu hatunlar hangi ırktan yoksa bende mi var bi tuhaflık. Şaştım kaldm. Rahat hatunlar olayın keyfini çıkarıyorlar pehh bi şöyle olamadık.

Tavsiyem hatun ortalıktayken p.rn izle Mst. yap. Bu biraz icnsel açlığını anlamasına yardımcı olur. Bir sürede ilgilenme bak o zmaan noluyor.

• despotlukta son nokta. İşin zor.

• onu da yaptım, hatta gizliden yapıyordum ne kavgalar ettik neler neler hala başıma kakar...

Kızlar Ne Diyor 10

• Konuşmana rağmen neden oralı olmamış ki bir nedeni sebebi yok mu ne diyor ki sana neden istemiyor

• yorgunum ya da daha geçen gün yaptık diyor...

• e eşin madem memnun bağırırarak boşalıyor hoşuna gidiyor neden haftada 1 yapıyor ki tuhaf

• İşten çıkar bahanesi kalmaz ::D

• sürekli yorgun... iş-güç-ev-çocuk vs derken... en az benle ilgileniyor... ben sıkılıp arkadaşlarla takılınca onlarla muhabbet edip coşunca da benden sorumsuz benden ilgisiz kimse olmuyor...

• demekki yeterli geliyor kadına bi kere.

• haklısın ben de ona inanır oldum artık...

• biraz romantik biraz çekici bi şekilde onu daha fazla istediğini söyle.. hatta sen başlat seksi. öpmeye başla mesela.. o da tepki verecektir ve devamı gelir.

• inan hep öyle oluyor... liseli aşıklar gibi telefonda mesajla bile ayartmaya çalıştığm oluyo bazı günler... neler denedim neler...

• Bu kadar kayıtsız kalması neden kadın daha da isteklidir halbuki

• ne bilim yav... var bi yerde bi problem...

• kendin mükemmelmişsin gibi konuşuyorusn geçen arkadaşımla konuşuyruz işlişkiler hakkında daha 3 yıllık evli ama dediği şu oldu erkeğe bişey yaptırmak istiyorsan vericeksin ama her gün değil arda bi şimdi ya sen onu alınca adam olduğun için kullanıyordur seni ne dersin

• ÇOK SAĞOL ... +1

• düşen görevler olduğunu tatlı dille anlat ve ayrıca bakımlı ol bu da çoık önemli ... biraz uzun oldu ama böyle işte

• sofra düzeni ,sunumu çok önemlidir iştah kabartır değilmi ama her gün aynı yemek de bazen sıkıcı olabilir bazen bir parkta yaptığın kuribazen yatak odası bazen işten geldiğinde kapıyı açan eşini takip edip muıtfakda onu arzulaman ve ona olan sevgini gösterek orda baştan çıkarar hem kendini hemda karşındakini zevk aldırabilrsin farklı şeyler dene ve düşün hayal et uygula bazen eşine eve geldiğinde yakası dekolte bi tişörtle kapıyıo açmasını iste seninde ona arzunu ve isteğini artırması onada düş

• Öncekileri Göster
  • Biraz daha romantik olmaya denedinmi? hani cicekler almak? hitc mi hoslanmiyor ilskiyi girmeyi?, yada heralde ondan erken sikilican diye korkiyor ondan hergun ilskiyi girmek istemiyor.. Anam al karsina kariyla acik acik konus neymis derdi...

• Ozaman sende ev isleri cocuklarla yardim et.. Kadin yoruluyor dogal olarak.

• bacım denedim konuştuk da ama... hatayı kendinde görmüyo napim yorgun yorgun mu yapalım. işim oluyor musait olmuyom sen çok mu iyisin vs diyo...

• o nasıl kadın ya, benim eşim hergece sabaha kadar isteyecek ben oralı olmayacagım entresan ...

• şansa bak yav...

• bizdede hep benimki once bosalıyr boyle giderse 1 hafta üste cıkıp bosalır gibi yapıp arkamı donup uyuyacagım sonra da tekrar donup şimdi beni anlıyorsun dimi diyip sevişmeye devam :)

• o hep benden önce boşalır.. ne istese yaparım misyoner, doggy, bazen yüz üstü uzanır sırtına masj yapar ve içine girerim... mest olur... sonra der ki hadi yavaş yavaş sen de boşal...işte o an çıldırırım... kafayı yerim ama mastürbasyondan daha ii olduğu için boşalırım ve o haftaki cinselliğimiz biter...

• Öncekileri Göster
  • cinsel uyum çok önemli. konuşmalısın

• hmmmmmmmmmmm

• bende eklisin zaten :) sabah günaydın diye mesaj attık birbirimize :))

• beni ekler misiniz

• Öncekileri Göster
  • aç konuyu söyle açık açık anlat derdini.anlamıyorum kadına nasıl yetiyor ayda 3-4 benim kocam olucak hergece isterim

• aynı düşüncedeyiz

• bende öyle düşünüyorum

• çoçuk yapmak akıl işi değil

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• içeceğine azdırıcı koy :)

• hazır iyi birini bulmuşsun kaçırma

• nası yani ?

• Başka kadınlara git

• işe yarayacağından eminim,birazcık da fazla verirsen sabaha kadar tempoyu bozmazsın,ama pozisyon ve evin içinde mekan zenginliği de olsun

• bilmem ki daha önce de söledileronu... işe yarar mı dersin? hiç kullanmadım...

• Azdırıcı versene belli etmeden

• Öncekileri Göster
  • konuş olmuyorsa boşan ama aldatma sakın..

• o zaman katlanacaksın

• sadece bu yüzden evlenmedim ki sırf bu yüzden boşanayım...

• bu konuda yanlız degilsin.çocuk olduktan sonra evliliklerin mahkus tarihi böyle oluyor.

• aynen öyle biladerim...

• normalde tam tersi olması lazım hani kadınlar der ya işini bitirdi kıcını döndü yattı diye :) bence hiç konuşmaya falan çalışma ona sinyal at sonuçta bir erkeksin her akşam eve geldiğinde tekrar tavla onu gül çicek ne bilim hoşlandığı şeyleri al romantik ol :)

• eyv. çok saol +1

• hacı sen kendinden eminsen gerçekten bir problem olduğunu zannetmiyorum belki eşin farklı bir cinsel hayat türünden hoşlanıyor sen softsundur o hard seviyordur yani belkide bu konuda bir uyuşmazlığınız cıkıyordur eğer hiç ama hiç konuşmaya yaklaşmıyorsa bu konuda bir sıkıntısıda olabilir bence onu al dışarı cıkar bir yemeğe falan götür sonra biraz sarhoş et eve getir biraz ağzından laf almaya çalış aklıma pek fazla birşey gelmiyor sonucda bekar bir insanım ama ben olsam böyle yapardım

• saol... ama bi yerden sonra insan gururna yediremyoır neden hep ben ugrasıcam diye... uzun boylu atlatik hem de yakışıklı biriyim... iş yerimde bile bana asılan kaç hatun var... şeytana uymak an meselesi ve çok kolay... ya sonra... çoluk çocuk rezillik diz boyu... istiyorum ki eşim beni arzulayıp o yatağa atsın ara sıra da olsa...

• senden baska bırı yoksa hayatında o kadının al bı doktora gotur iş çok ciddi Allah yardımcın olsun ki max yaşın 29 dur en ateşli dönemidir insanın

• ben 29 o 28... çok şükür ikimiizn de yasak ilişkisi yok...

• Konuşulmasına rağmen bunu umursamıyor , ilgilenmiyorsa , aldatılmayı hak ediyordur

• Sonrası yok.aletim işlevini yitirene kadar bir metresim , bir sevgilim olur.Maddi durumum iyiyse , bunun için hiçte zorlanmam zaten.Çocuk yoksa boşanabilirim bile.Aşk karın doyurmuyor.hayattan zevk almak, isteklerime cevap almak isterim.Hayatın her anında..

• aklıma gelmedi diil ama... ya sonra ?

• açık açık söyle genç adamsın evlisin anlayış gösterip ona göre davranmalı.

• çok ahklısın ama öyle olmuya anasını satayım...

• adaçayı içir, iyi geliyormuş falan de bağışıklığa :D sen içme ama östrojeni artırır erkeklere tam tersi etki yapar :D

• :)))

• ısır memelerini kendine gelsin

• Azdırıcıyı daya duramasın yerinde yapma yat uyu nasıl oluyormuş anlasın.

• işe yarar mı dersin?

• e arkadaş sende eşini tahrik etmeyi biliceksin... yap işte bişeyler

• yapmadık mı sanıyon?

• Kuma gerek ona...

Valla büyük konuşmayayım da... İlerde eşim böyle yaparsa yazık ki ne yazık...

Gider Rus alırım valla. Bakmam gözünün yaşına.

• sanırım bekarsın...

• Klasık türk kadını..Bizimkiler hep öyle...

• valla yav... şimdi bu söze alınan çok olur ama... genel itibariyle durum bu..

• aldat onu

• duygularını bastırmıs olucaksın :s

• aklıma gelmedi diil ama ucuz bi çözüm... sonra nolcak?

Yükleniyor...