Jinekologlar Bakire olmayan kızın ailesine bilgilendirme yaparmı? Veya Eczaneler?

Gizli Üye
Arkadaslar ciddi yorumlar istiyorum lütfen.. Jinekologlar bakire olmayan ve evlide olmayan kızın ailesine bilgilendirme yapar mı? Yani hamileyse veya herhangi bir rahatsızlıgı olsa dahi bakire değil diye yazılan ilaçtan vs. Eczaneler yuzunden aileye bilgi gider mi? Sorumu anladınız Lütfen Yardımcı olun..

ADETİME DAHA COK VAR AMA YUMURTALIKLARIM AGRIYO. BAKIRE DEĞİLİM VE CİNSEL HAYATIM AKTİF. BEBEK OLCAGINI SANMIYORUM AMA İHTİMALLERİ HER ŞEKILDE DUSUNMELIYIM. YAZILCAK İLAÇTAN BİLE GİDER Mİ BİLGİ FALAN?
Jinekologlar Bakire olmayan kızın ailesine bilgilendirme yaparmı? Veya Eczaneler?