Sibel Can'ın kocaman, tangalı poposu erkek arkadaşımın telinde...

kim kardashian,beyonce olsa anlarım da sibel can nedir ya,erkek arkadaşım sibel canın tangalı poposunu telefonuna kayydetmiş bakarken yyakaladım sizce gerçekten mi çok zevksiz erkek arkadaşım yoksa bana mı öyle geliyor. ve siz sevgilinizde böle yakalasanız ne yaparsınız.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kendi poponun resmini çekver diyenler olacaktır hiç ciddiye alma

• haklısın bekliyorum aslında böle bir yorumuu

• Öncekileri Göster
    • Herkes için diyelim:-)

• evet mantıklı :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Sibel Can bir devrin bittiği yerdir... Lale devri out

• sibel can güzeldir ama popo değilde hani gözleri olsa neyse kim ve beyondan daha cok mesela Victoria Alvarez arjantin popo güzeli 2011

• evet biraz ergenlik yapmış ama beyonceden önce kim kardashian dan önce g.t olarak gözümüzü dolduran ve doyuran tek hatundur sibel can öyle demeyin :D Adam gidip hadisenin selülitli kıçınamı baksın ...

• sibel can benimde çok hoşuma gider göğüsleri kalçası ne var bunda adam hoşlanıyorsa bakıversin

• yok artık

• zevk meselesi :D

• sibel can ı beğeniyorsa seni hayli hayli beğenir :D olaya bi de bu açıdan bak.

• Babalarımızın ömrünü yedi o sibel can sıra bizde ...

• çoğu erkek bakar öyle şeylere... ayrıca ünlü ama sıradan bi hatun gibi fiziksel olarak, o yüzden ilgisini çekmiştir. hem de tanga ve kocaman poppo kimin hoşunas gitmez ki?

• hangi erkek tav olmazki hastayım ona

• türk seviyordur

• osbir çekiyor. imkansızdan ziyade belki sibel can gibisini bulabilir. beyonce şimdilik imkansız.

• olgun seviyor demek ki , sibel can afet bir hatuundur öyle küçümsememelisin.

• Bırak baksın nolacak

• Sibel Can mı? Yani 2007'deki o tangalı yakalanışı? Keşke hatırlatmasaydın midem kalktı. O koca, yağlı ve selülitli... :S

• selutleri yoktu alah icin cok guzel

• Aşağıda ki gizli kullanıcının fikri iyi aslında, sil resmi al de bakacaksan bundan başkasına bakmicaksın hem kapak olur hemde elindekiyle yetinmesini öğrenir

• aşağıda konuşuyonuz da çekip versen elinde koz olmaz yüzünü göstermeden çekeceksin resmi, nette bi dünya var kimse inanmaz senin ki olduğuna

• Allahım yaa, işi gücü yok yaptığı işlere bak. bence sen tekmeyı bas şuna.

• ne yalan söyleyeyim benim de hoşuma gider

Kızlar Ne Diyor 6

• Sibelcanın poposu kızlarında dilinde sıkmak lazım o popoyu diyen kız biliyorum :)

• anlamadım anlaşılmıyor yazdığın neyi biliyorsun neyi sıkmak lazım

• Belki selülitli ya da kilolu hatunlardan hoşlanıyor. Ama herhangi bi bayanın tangalı fotosunu telinde durması doğru değil bence.

• ben yakalasam telefonu yuttururdum ona

• ben de yapabilsem keşke ama çok seviyorum...

• Balık etli hatundan hoşlanıyor belki

• bence sende murat boz'un yağlı göbekli resmini koy telefonuna :) bu aralar moda ya yakalandı denize girerken. vıcık vıcık yağlı memişlerini felan.

• kesinlikle onun zevksiz olduğunu düşünmezdim mesela..ama ergen delikanlılar gibi hala telefonunda fotoğraf taşıdığı için nasıl bir muameleye maruz kalırdı kestiremiyorum,Allah korusun benden...

Yükleniyor...