Boşalacağımız zaman meniyi tutmak zararlı mı?

Arkadaşlar merabalar, çok merak ettiğim bir soru, konu hakkında bilgisi olan varsa açıklayıcı bir yorum yaparsa çok sevinirim. Sorum şu: tam boşalacağımız zaman aynen idrarımızı tutar gibi menimizi de tutarsak bunun zararı var mı? meni yollarını tıkar mı acaba? Şimdiden herkese çok teşekkürler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gerçekten çok zararı var diye bi doktordan duymuştum,kesinlikle yapılmaması gereken bir olay.erken boşalmaktan korkma ileride düzenli sex hayatın olunca emin ol herşey rayına oturacaktır.asıl sen şimdi böyle tutarsan ileride dönüşü olmayan zararlar verebilirsin kendine.

• rica ederim.herşeyi akışına bırak :)

• Güzel yorumunuz için çok teşekkürler.. Çok faydası oldu :-D

Kızlar Ne Diyor 1

• ah canımmm ergen gibi ya.kimi tutuyorsun giden gitmiş artık zor biraz

tutamazsın bence.

• öyleyim ne olmuş.rahatsızmı etti seni beceriksizliğin ortaya çıkar diyemi korktun

• hade canım 45 yasındamısınız ?

• :) bu soru gerçekten de çok önemli.. olmadı artık evlenince üroloğa sorarım.. çünkü erken boşalmadan çok korkuyorum, eşimi mutsuz etmek istemem :( gerçi öyle bir sorununmun olup olmadığını da bilmiyorum ama genelde uzmanlar makalelerde şunu diyorlar: idrarımızı tutmasını nasıl öğreniyorsak bunu da öyle öğrenebiliriz diye.. acaba ben mi yanlış anladım diye burada tecrübe sahibi olanlardan bilgi almak istedim. ilginize teşekkürler :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• akacak kan damarda, akacak meni kanalda durmaz

• contayı yıpratırsın

• Aşağıdaki yorumlarından amacını anladım. Ergen dönemde bunu denemiştim ve bir süre dışarı hiçbirşey çıkmamıştı :) Standart boşalan birinin böyle birşey yapabilmesi imkansıza yakın ve yaparsa çok sağlıklı birşey olmaz. İdrarı da tutmak iyi birşey değil zaten. Erken boşalma konusunda kast edilen "zemberek boşalmadan" aksiyon almaktır, o ayrı birşey.

• sal gitsin içerde isyan çıkartıyorlar sonra saçma sapan zamanlarda ereksiyon olup rezil oluyorsun :D

• eyvallah, sıkılcan zaten bi sure sonra uğraşmayacan onla :D o kadar geliştirmek için baya kasman lazım

• tavana kadar gitmesin yaa :) temizlemesi zor olur :)) şaka bir yana da görüşleriniz için çok teşekkürler kardeş :)

• bi zararı olmaz. hem o kası geliştirirsen tavana falan fışkırtabilirsin :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...