• Sor
  • Bence

Boşalacağımız zaman meniyi tutmak zararlı mı?

Arkadaşlar merabalar, çok merak ettiğim bir soru, konu hakkında bilgisi olan varsa açıklayıcı bir yorum yaparsa çok sevinirim. Sorum şu: tam... Daha Fazla

En İyi Görüş

• gerçekten çok zararı var diye bi doktordan duymuştum,kesinlikle yapılmaması gereken bir olay.erken boşalmaktan korkma ileride düzenli sex hayatın olunca emin ol herşey rayına oturacaktır.asıl sen şimdi böyle tutarsan ileride dönüşü olmayan zararlar verebilirsin kendine.

• Güzel yorumunuz için çok teşekkürler.. Çok faydası oldu :-D

• rica ederim.herşeyi akışına bırak :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ah canımmm ergen gibi ya.kimi tutuyorsun giden gitmiş artık zor biraztutamazsın bence.

• tutuyorum :) onda bi sorun yok :) merak ettiğim acaba zararlı mı, yoksa faydası var mı?

• Öncekileri Göster
    • hade canım 45 yasındamısınız ?

• öyleyim ne olmuş.rahatsızmı etti seni beceriksizliğin ortaya çıkar diyemi korktun

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşağıdaki yorumlarından amacını anladım. Ergen dönemde bunu denemiştim ve bir süre dışarı hiçbirşey çıkmamıştı :) Standart boşalan birinin böyle birşey yapabilmesi imkansıza yakın ve yaparsa çok sağlıklı birşey olmaz. İdrarı da tutmak iyi birşey değil zaten. Erken boşalma konusunda kast edilen "zemberek boşalmadan" aksiyon almaktır, o ayrı birşey.

• akacak kan damarda, akacak meni kanalda durmaz

• contayı yıpratırsın

• sal gitsin içerde isyan çıkartıyorlar sonra saçma sapan zamanlarda ereksiyon olup rezil oluyorsun :D

• ben evli değilim ve cinsel ilişkiye de girmedim. erken boşalmayı önlemek için bunun gibi yöntemler diyorlar, acaba yanlış mı yapıyorum diye de merak ediyorum :)

• Öncekileri Göster
    • tavana kadar gitmesin yaa :) temizlemesi zor olur :)) şaka bir yana da görüşleriniz için çok teşekkürler kardeş :)

• eyvallah, sıkılcan zaten bi sure sonra uğraşmayacan onla :D o kadar geliştirmek için baya kasman lazım

Yükleniyor...