Poposu büyük kızlar...

Poposu büyük kızlar,bu durumdan hiç rahatsız olduğunuz oluyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Beden no vereydin iyiydi , şimdi millet üstüne alınacak ...

• :)))

• Bel ince olunca öyle görünüyor :))

• ama poposu büyük gibi:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• göbekteki yağlarım kalçamda olsa ne olurdu ya :( benim popo pek büyük değil ama küçük de değil.birazcık daha büyük olmasını çok isterdim

• popom olmadığı için ben onları kıskanıyorum :(

sevgilim yemeğin salçalısı kadının k---- dedi kaldı kalçalısı diyemedi çünkü bende yok :(

• Aksine daha cekici

• Büyük popo bilmiyorum bana rahatsızlık veriyor.Biriyle çıkmaya başladığınızda sizi illaki inceleyecek ve doğal olarak bakacak.kocaman bi popo.buna da bilmem ne yapılır gibi sevgiden önce cinsellik düşünecek.

Elbise giydiklerinde gerçekten kötü duruyor .

bir de büyük popo dediğin galiba dik olanlar .bir de dik olmayıp da geniş olanlar var .

bana çok dik olanlar itici geliyor .otobüste otururke ağzıma gircek resmen ,bir de sivrlenleri var ıyyy:DD

• Kıyafet seçmekte zorlanmıyorum bazen. Belden oturunca kalça sarıyor, kalçaya uydurunca belden bol geliyor. Bazı etek modelleri yakışmıyor bu yüzden.

Ama görüntüsünü yine de severim.

• link bu büyük kalçalı kadın mesela taş hatun Beyoncé. çok da güzel durur imrenirim büyük kalalı hatunlara. bu da benimkinin nasıl göründüğü link

• seninki böyleyse güzel . voleybolcu kalçası bu .beyonce a göre iyisin . ama o kaç kere vurdurdu kimbilir.

• karşılaştırma yapıyorum tabiki de benimki değil buraya koyaack kaar salak değilim yani benimki ne kadar küçük iğrenç demek istemiştim :( :D

• taş gibi de bence o senin değil :)

• Öncekileri Göster
  • büyük herzaman iyidir iyi özellikle ilişki sırasında popumun tahrih ettigi kadar baska birsey tahrih edemez patnerimi :)

• dogg de vurdukça dalgalanması lazım valla hakketen müthiş bir görüntü..

• işinin ehli birisi olduğunuz belli bu yorumdan :D

• sana katılıyorum. o ses o dalgalanma acayip tahrik eder beni :)

• Öncekileri Göster
  • Evet arada cok rahatsiz oluyorum ne yapsamda gizlesem diyorum özelikle öküz gibi bakanlar olunca arada bu yüzden uzun hirkalar tercih ediyorum kot üzerinden

• Baska pozisyon deniceksin zorlanmamak icin

• BENİM ufak, 10-11 gibi, şimdi büyük popolu olursa nolacak bnim durum

• Ufaksa baya bir zorlanacak desene snnki:)

• Öncekileri Göster
  • Rahat olan vardır bence fazla büyük olursa

• benim normal ebatlarda

• benimki çıkık:D

• 90-60-90 gibi mi:)

• benim alt beden ve beden arasında bir beden fark var. kıyafet seçerken zorlanıyorum. bazı şeyler yakışmıyor.

• anladım ama snn de kendine göre bir sexiliğin vardır elbet.poposu büyük kızlar da ilgi çekiyor baya

• evet dar tayt skinny jeanları yakıştıramıyorum kendime dıştan bakanlar beğeniyorlar ama bana üst alt beden arasındaki fark iyice açılmış gibi geliyor.

• dar şeylermi canım?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• normal olursa iyi ama çok büyük olursa mide bulandırır

• o değilde sen o kızlardan daha fazla rahatsız oluyosun anlaşılan :)

• Soruyu soran bi tane ge*izeka*i var oda sensin :))

• Kendinle karıştırdın galiba

• He büyük görmek istermisin ... Harbiden eziksin ha 2 kız yorum atacak asılacaksın nasıl bi fantaziniz var...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...