Poposu büyük kızlar...

Poposu büyük kızlar,bu durumdan hiç rahatsız olduğunuz oluyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Beden no vereydin iyiydi , şimdi millet üstüne alınacak ...

• Shakıra'nın poposu gibi:)

• Öncekileri Göster
    • Bel ince olunca öyle görünüyor :))

• :)))

Kızlar Ne Diyor 11

• Aksine daha cekici

• popom olmadığı için ben onları kıskanıyorum :( sevgilim yemeğin salçalısı kadının k---- dedi kaldı kalçalısı diyemedi çünkü bende yok :(

• benim alt beden ve beden arasında bir beden fark var. kıyafet seçerken zorlanıyorum. bazı şeyler yakışmıyor.

• poponun büyük olması herzaman iyidir hele yüksk topuklu giyerken

• Öncekileri Göster
    • evet dar tayt skinny jeanları yakıştıramıyorum kendime dıştan bakanlar beğeniyorlar ama bana üst alt beden arasındaki fark iyice açılmış gibi geliyor.

• anladım ama snn de kendine göre bir sexiliğin vardır elbet.poposu büyük kızlar da ilgi çekiyor baya

• Kıyafet seçmekte zorlanmıyorum bazen. Belden oturunca kalça sarıyor, kalçaya uydurunca belden bol geliyor. Bazı etek modelleri yakışmıyor bu yüzden. Ama görüntüsünü yine de severim.

• büyük herzaman iyidir iyi özellikle ilişki sırasında popumun tahrih ettigi kadar baska birsey tahrih edemez patnerimi :)

• heleki dogg de her vuruştan sonra sallanması olayı bile büyük poponun ne kadar önemli olduğunu gösteriyor

• Öncekileri Göster
    • işinin ehli birisi olduğunuz belli bu yorumdan :D

• dogg de vurdukça dalgalanması lazım valla hakketen müthiş bir görüntü..

• göbekteki yağlarım kalçamda olsa ne olurdu ya :( benim popo pek büyük değil ama küçük de değil.birazcık daha büyük olmasını çok isterdim

• Rahat olan vardır bence fazla büyük olursa

• benim normal ebatlarda

• 90-60-90 gibi mi:)

• benimki çıkık:D

• Büyük popo bilmiyorum bana rahatsızlık veriyor.Biriyle çıkmaya başladığınızda sizi illaki inceleyecek ve doğal olarak bakacak.kocaman bi popo.buna da bilmem ne yapılır gibi sevgiden önce cinsellik düşünecek.Elbise giydiklerinde gerçekten kötü duruyor .bir de büyük popo dediğin galiba dik olanlar .bir de dik olmayıp da geniş olanlar var .bana çok dik olanlar itici geliyor .otobüste otururke ağzıma gircek resmen ,bir de sivrlenleri var ıyyy:DD

• Evet arada cok rahatsiz oluyorum ne yapsamda gizlesem diyorum özelikle öküz gibi bakanlar olunca arada bu yüzden uzun hirkalar tercih ediyorum kot üzerinden

• Evet en iyi yöntem o bence.Peki evlenince bu durum sexte sorun yaratır mı acaba?

• Öncekileri Göster
    • BENİM ufak, 10-11 gibi, şimdi büyük popolu olursa nolacak bnim durum

• Baska pozisyon deniceksin zorlanmamak icin

• link bu büyük kalçalı kadın mesela taş hatun Beyoncé. çok da güzel durur imrenirim büyük kalalı hatunlara. bu da benimkinin nasıl göründüğü link

• gayet sexi;)

• Öncekileri Göster
    • karşılaştırma yapıyorum tabiki de benimki değil buraya koyaack kaar salak değilim yani benimki ne kadar küçük iğrenç demek istemiştim :( :D

• seninki böyleyse güzel . voleybolcu kalçası bu .beyonce a göre iyisin . ama o kaç kere vurdurdu kimbilir.

Erkekler Ne Diyor 3

• o değilde sen o kızlardan daha fazla rahatsız oluyosun anlaşılan :)

• Sen poposu büyük kız mısın da yorum yazıyosun:)

• Öncekileri Göster
    • Kendinle karıştırdın galiba

• Soruyu soran bi tane ge*izeka*i var oda sensin :))

• 22gün

tombul götlüleri cok seviyorumm cok tatlı oluyorlar bakıncaaa azıdyorum sapıtıyorumm bide daracık ahh . d

• normal olursa iyi ama çok büyük olursa mide bulandırır

Yükleniyor...