İri ve dik göğüslü kızlar

İri ve dik göğüslü bir kız gördüğümde nerede olursam olayım ereksiyon oluyorum.Özellikle iri göğüslü kızlar sıradan giyinseler bile üst kısımdan göğüs çatalı görünecek şekilde giyiniyorlar.Geçenlerde bir giyim mağazasında gezerken iri göğüslü bir kız elindeki body yi yere düşürdü almak için eğildi ve göğüs uçlarına kadar tamamı göründü.Tamamen tesadüf eseri gördüm ve göğüs uçları oldukça büyüktü.Ve oracıkta ereksiyon oldum. Geçene kadarda ürünlere doğru dönüp inceliyormuş gibi yapıp bekledim.Düzenli bir cinsel hayatım var.Olmadık yerlerde ereksiyon olmak beni rahatsız ediyor.Bu tür karşılaşmalardan kaçsamda beni buluyor hep , Ne yapacağımı şaşırdım. :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O manzara karşısında ereksiyon olmuyorsan zaten sorun vardır... Bırak iyi böyle.

Kızlar Ne Diyor 5

• bakmayın la yiyecek gibi rahatsız oluyorum

• İri göğüslü ve dekolte bir bayan gördüğümde benimde dikkatimi cekiyor normal

• Evet sadece dikkatimi çekse neyse :)

• Olsun gözlerin bayram etmişşş :D

• Oh ne rahat :)

• Bizde bişey olmz

• Evet Bayram erken geldi bana heralde :) Fakat dediğim gibi cinsel bakımdan bir açlığımda yok sadece olur olmaz yerde olması kötü :( kızlarda da ani duygu değişiminde benzer şeyler yaşanıyormu?

• eee erkeksin sonuçta yapacak bişey yok otobüste salanırken ereksiyon olanını duydum bu sitede ben

• Kedidir o kedi :)

• Valla bikaç defa okumuştum öyle bişey bu sitede

• Ya bence gerçek olamaz o kadarda değil ya :)

• Öncekileri Göster
  • Gözlerin bayram etti yani :)

• Aslında görsel olarak güzeldi.O kadar ani olduki kız görse onu dikizlediğimi filan zannedecekti çok utanırdım bu durumda.Fakat ereksiyon olur olmaz yerde rahatsız edici oluyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• turk kızları spor yapmayıp evde dizi izledikleri için genelde baya sarkık oluyo

• Evet öyle AVM lerde oluyor :D

• Benzer olay lisede başıma gelmişti.Önümde bir eğilmişti o heyecanı anlatamam yaa anında tahrik oldum:)

• benim kız arkadaşım öyle ve çok seviyorum göğüslerini :)

• Yaşin 30 olamaz..Biz ortaokuldayken yaşardık bu durumları...Tatilden yeni geldim... 5 yıldız bır otelde üstsüz bayanlarla plajda yattık kalktık...Bırak ereksiyonu gözle bile süzmedim..Sonuçta meme işte...Belli bir açlıktan sonra insan doyuma ulaşıyor sanırım...Benı hıc bırı erekte etmedi..:)

• bende de çok oluyor

Yükleniyor...