Erkekleri tahrik edici cümleler, sözler nelerdir?

Sevgilimle telefonla konuşurken birbirimize seksi sözler söylemeyi çok seviyoruz ama işte sürekli bile olmasa da aynı şeyler oluyor bir süre sonra.Sizden yardım istiyorum. Erkekleri tahrik edecek sözler nelerdir? Bu cümle de olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tüm bedenim seni arzuluyor...seni bir an önce içimde hissetmek istiyorum sen benim erkeğimsin..seninle sevişmek harika..bana kadınlığımı sonuna kadar yaşatıyorsun..bir gün gel seninle çılgınlar gibi sevişmek istiyorum...seni düşünürken bile ıslanıyorum..seni istiyorum...neyse şimdilik bu kadar :)))

• zaten devam etseydin eriyip bitmiştik burda:))

• maşallah!:))) +1

• bu ne abi yaa böle snde sevgili fln kalmaz erir yarım saate

Erkekler Ne Diyor 6

• bu türde şeylerin belli bir kuralı kalıbı yok.. o kişiyi tandıkça çok daha yaratıcı olursun...birde türk kızları genelde hepsinin bir lafı vardır ben onu kudurturum.. çogunlukla fantazi konusunda kudurtma konusunda acınacak haldeler..erkelerı sadece meme kalça bacak seven salakalr zannedıyorlar beyne oyanmıyorlar..en tahrıh edıcı şey her zaman basıtlıktır...

• beyne oynamayı onu sözlerimle etkilemeyide istiyorum arada aklıma gelince yapıyorum ama bazen saçma oluyo demkki bende var birz slklık :d yani ona güzel şeyler söyleme konusunda bişyler bulmalyımmm doğal oluck bişyler

• onu tanıdıkca bu turde bastan cıkarmalar aratar ama deneme yanılmayla olur cunku kımsenın bellı bır standartı yok... zamanla hersey daha ıyı olur. kısa vadede bırsey dıyemem en guzelı ona sor acık ol oda san karsı olsun nelerı sevıp sevmedgınızı belırlersenız amacınıza ulasırsınız..

• Ateşli sözler yazdım azıcık ısınmak için bizim kızlarsoruyor.com cıktı ahaha :D

• google'a yani :D

• onu havalandıracak şeyler söyle kelimelerin önüne abartıcı laflar ekle, mesela kaslı kolların arasında ez beni, demir gibi olmuş penisini içimde hissettir gibi yada onun sevdiği istediği şeyleri yapmak istediğini söyle, penisini ağzımda emmek yalamak istiyorum gibi yada önüne ..omaldım seni bekliyorum sahip ol bana gir içime tarzında cümleler iyice tahrik eder

• fantaziye gerek yok seni arzuluyrm de gerisini ona bırak ;)

• iyide bunuda demiştim yeni şeyler sölemek istiyorum ama aklıma gelmiyo dha çok hoşuna gidicek sözlerr mesela

• devran mı deişti bnm bildiğim erkeğin kızı baştan çıkarması lazım :D ayrıca teoriye gerek yok pratiğe geç sen bir an önce içinden geldiği gibi :)

• çükünü ham yapmak istiyorum de:))

• eğil, ve ayaklarımı yala.

Kızlar Ne Diyor 3

• sana dil atmak istiyorum de :D

• seni istiyorummm :D

• bu klasik kaldı artıkk yeni bişler bulmak istiyorum ama bulamıyorum sizden yardm istiyorum :D

• hımmm wala aklıma şuan bişey gelmedi ama gelince etkili bişeyy mutlaka yazarım .. :)

• bizim başlangıcımız çok komik ben sevgilimin beni istediğini o şekılde anlıyorum şifre yani bir anlamda .? geliyorlarrrrrrrrr diye şöyle bir şiveyle söyler bende anlarım eğer ortam müsaitse devamı gelır karşılıklı bırbırımıze daha önce yaşadıklarımız ustune konuşuruz ve fantazi hayal kurarız. ve sonrasında finsh.:)

Yükleniyor...