Erkekler kızların kalçalarına bakar peki kızlar ne yapar?

arkadaşlar çoğu erkek kızların arkasından kalçaları hakkında konuşur vs. yolda görür bakar. peki kızlarda bu durum nasıl? onlar bir erkeği görünce sadece yüzüne bakıp gözleri hakkında mı konuşurlar sadece?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben ve tanidigim tüm arkadaslarim da erkeklerin kalcalarina bakariz :)

• yaşını belli etmen iyi oldu evlat uzaklaş şimdi

• bence siz biraz şımarmışsınız :D

• evet efenim sizi 3 evetle ugurluyoruz ;)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır tabikide önce tipine bakarız yakısıklımı diye sonra kıyafetine giyim tarzına ve ayakkabılarına bakarız genel olarak sonra mesela giyiminiz hakkında konusuruz yada bi centilmenlik yaptıysanız onun hakkında :D

• bizde erkeklerin kalçalarına bakıyoruz :)

• siz neden bakıyosanız biz de ondan bakıyoruz

• neden

• dişler önemli,konuşmayı öğrenmiş mi yoksa hebele hübele mi yapıyor o da önemli :)

• Yolda gördüğünüz kızların kalcası hakkında mı konusuyosunuz?

sonra da tabi kardeşinizi de annenizi de karınızı da deli gibi kıskanıyorsunuz...ee herkes kendisi gibi sanar herkesi...

yakısıklıdır cok,cocuk yakısıklıymıs derim..gözleri güzeldir gözleri güzelmiş derim...ama kaslıysa da susarım bana ne derim kız halimle...

• senin beyin yasın ne

• yaş 13 mü

• biz yüreğe bakarız.

• ben varım ya işte :)

• böyle kız kalmadı Esraa55 varsa benle tanıştırsana.

• bir de gözlerine :)

• Öncekileri Göster
  • bütününe :) önle iyi ama ı-ıııdurumu yok yani!

bütün olarak hitap ederse yakın markaja alınabilir:)

• kalp ve karakter analizi:)

• yakın markajı nasıl değerlendiriyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 2

• Konuşmana ve yürüyüşüne bakanları bile var :) Tabi sen ona bakarak senin neyine baktığını anlayamıyorsun belki de en kötüsü bu :)

• ya kardeşim şimdi sordugun sorudan kızlar genelleme yapacak ve bütün erkekleri abaz. olarak görecek insan diger erkekleri de düşünür biraz

Yükleniyor...