Erkekler kızların kalçalarına bakar peki kızlar ne yapar?

arkadaşlar çoğu erkek kızların arkasından kalçaları hakkında konuşur vs. yolda görür bakar. peki kızlarda bu durum nasıl? onlar bir erkeği görünce sadece yüzüne bakıp gözleri hakkında mı konuşurlar sadece?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben ve tanidigim tüm arkadaslarim da erkeklerin kalcalarina bakariz :)

• niye böyle bir şey yaparsınız

• Öncekileri Göster
    • bence siz biraz şımarmışsınız :D

• yaşını belli etmen iyi oldu evlat uzaklaş şimdi

Kızlar Ne Diyor 6

• Yolda gördüğünüz kızların kalcası hakkında mı konusuyosunuz?sonra da tabi kardeşinizi de annenizi de karınızı da deli gibi kıskanıyorsunuz...ee herkes kendisi gibi sanar herkesi...yakısıklıdır cok,cocuk yakısıklıymıs derim..gözleri güzeldir gözleri güzelmiş derim...ama kaslıysa da susarım bana ne derim kız halimle...

• yaş 13 mü

• senin beyin yasın ne

• dişler önemli,konuşmayı öğrenmiş mi yoksa hebele hübele mi yapıyor o da önemli :)

• biz yüreğe bakarız.

• tabii tabii

• Öncekileri Göster
    • böyle kız kalmadı Esraa55 varsa benle tanıştırsana.

• ben varım ya işte :)

• bütününe :) önle iyi ama ı-ıııdurumu yok yani!bütün olarak hitap ederse yakın markaja alınabilir:)

• yakın markajı nasıl değerlendiriyorsunuz

• kalp ve karakter analizi:)

• bizde erkeklerin kalçalarına bakıyoruz :)

• neden

• siz neden bakıyosanız biz de ondan bakıyoruz

• hayır tabikide önce tipine bakarız yakısıklımı diye sonra kıyafetine giyim tarzına ve ayakkabılarına bakarız genel olarak sonra mesela giyiminiz hakkında konusuruz yada bi centilmenlik yaptıysanız onun hakkında :D

Erkekler Ne Diyor 2

• ya kardeşim şimdi sordugun sorudan kızlar genelleme yapacak ve bütün erkekleri abaz. olarak görecek insan diger erkekleri de düşünür biraz

• Konuşmana ve yürüyüşüne bakanları bile var :) Tabi sen ona bakarak senin neyine baktığını anlayamıyorsun belki de en kötüsü bu :)

Yükleniyor...