Arkadaşlar penis boyutu mevzusu yüzünden kız arkadaşımdan ayrıldım. işe yarar bir penis büyütücü biliyor musunuz?

Gizli Üye
penisim 16.5 cm 2-3 hafta önce sormuştum kızlara çoğu yeterli değil demişti. bende madem yeterli değil ayrılayım da kıza rezil olmayayım hem kızın kısmetini kapatmayalım dedim. boş verin o beni kötü bilsin.

asıl soru şu penis nasıl büyütülür? penis büyütücü kullanan var mı aranızda?
Arkadaşlar penis boyutu mevzusu yüzünden kız arkadaşımdan ayrıldım. işe yarar bir penis büyütücü biliyor musunuz?