Erkekler neden ister kızlar neden istemez anal seksi

genelde anal seksi hep erkekler ister ister kadınlar red eder. siz neden istersiniz veya neden rededersiniz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadınlarda istiyorlar. Ben isteyenine denk geldim veya bilemiyorum ama kadınlar yeni şeyler denemeyi severler ve isterler sadece güvenilir erkek olmak lazım. Tabi bir de bazı şeylerin b.kunu çıkartmamak. Anal seks kadının ruh dengesini altüst eden birşeydir.

Kızlar Ne Diyor 6

• kalitesiz çünkü, popomda olsada oral yerine anal seçmem. yeterince açık mı?

• Erkeklerin gözü korkuyo önden yaparsa hamile kalır diye . Ama kızlar istiyo :D

• Acıyacak we bir sağlık sorunu olacak dye korkarlar. Ayrıca en önemlisi rezil olmaktan. Aşağılanmak kadndan kadna değsir. Bazısı sewer sexte köleliği. Ama istemesnide bilmek lazm. Ewlenecgm adam bana orası daha dar oraya girmek istyorum ddi. Ayrldm. Bakireyken wajinamı beğenmedgi ortaya çıkmyor mu burdan?

• Anal hem aşağılayıcı birşey hem haram hem acı veren hem sağlıksız hem de tiksinç birşey. Bu kadar sebep yeterlidir sanırım.

• Berbet bir şey kadın için bütün dengesini bozuyor bi kere sana da vücudunun kabul etmeyeceği şeyler soktuklarını düşünsene o olaydan sonra wc tutamayan ve ya ağrıdan kıvranan kadınlar çok. Hem de kadın için onu değersiz göstericek bir olay.

• ama bunu yapanlar var.

• O onu yapanların sorunu ben yapılmaması gerektiğini savunuyorum

• çünkü orası kadının dötü, cinsel organı değil o yuzden de kendini değersiz hissediyor orası kadınlıgını temsil etmiyor

• bnce kadın vucudunun her yeri kadınlıgını temsil eder

• Öncekileri Göster
    • sana erkeğin dötü bna bi kadının dötünün sexy geldiği kadar sxy görünüyo mu?

• ay of yine mi strapon muhabetti çakacaksın bana ya, kardesim erkekle normal ilişki tercihim, herseyin bokunu çıkardınız...

Erkekler Ne Diyor 8

• ilişki esnasında er kişinin aletinin üstünde domates kabuğu bulabileceği seks türü.. bir arkadaş anlattı ben ordan biliyorum..

• hahhaa :)))))))

• sehir efsanesi onlar insan midesi domates kabugunu parcalayabilir :)) bu arada bende karsiyim.

• bize öyle bişey girdiğini düşünsene, yaşama sevincimizi kaybederdik:)

• :))))

• acisini erkek cekmiyoda ondan...

• bokunu çıkardınız :)

• iğrenç ve pis göründüğü için kızlar istemez erkekler güç sahibiymiş gibi görüldükleri için isterler

• Biri senin g*tüne girse hoşuna gider mi ? Buda öyle bişe işte.

• sana da isteğin dışında birşey girdiğini düşünsene o zaman anlarsın isterse zevk alıyorsa o zaman ayrı

• normali olmayınca(kız bakireyse) anala kalıyosun ne yapalım.

Yükleniyor...