Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim, pişmanım! Eşcinsel mi oldum?

Çok yakın arkadaşım benim aslında, ikimiz de eşcinsel değiliz, kadınlara ilgi duyan son derece sağlıklı erkekleriz. Ama nasıl oldu bilmiyorum o gece çok içmiştik, ikimiz de çok sarhoştuk uyandığımızda aynı yatakta çırılçıplak yatıyorduk. Gece ilişki yaşadığımızı hayal mayal hatırlıyordum... Ama böyle birşey nasıl oldu hiç anlayamıyorum... İnanın o günden beri onun yüzüne bakamadım arkadaşlığımız biter diye çok korkuyorum, hiç konuşamadık o günden beri. Çok utanıyorum ama bilerek yapmadım yardımlarınıza ihtiyacım var ne yapmalıyım ben ve şimdi eşcinsel mi oldum?

0|0
821

En İyi Kız Görüşü

• Yav, ne pişmanlık duyorsun ki, neyin pişmanlığı..? Daha ne yaptığınızı dahi doğru belli hatırlamıyorsun.? Hangi pişmanlık.?

Yaa hatırlasan bile yaptığınız bir şeyden asla pişmanlık duymayın.. Yaşanmış bitmiş, zevk aldınız veya almadınız.. Bu durum sizin bunu bir aha tekrar edip etmemenizi belirler.. Zevk aldıysanız tekrar edersiniz.. almadıysanız bir daha yapmazsınız zaten..

Neden utanıyorsun bebişim.. Hiç o kadar hatırlayamayacak kadar bir içki olayını bilmiyorum yani.. Ne kadar içersen iç, birinin seni becerdiğini anlarsın yani.. Ayrıca, şu da var ki, kendini bilemeyecek kadar sarhoş olan biri zaten ereksiyon olmaz.. O kadar alkollü birinin penisinin sertleşeceğini de hiç sanmıyorum..

Sen git arkadaşına o gece hiç bir şey olmamış de o kadar alkollü iken olası imkansızmış dersin.. Arkadaşlığınız devam eder..

Bir de şunu anlamıyorum.. Bilerek yapmadım yardım edin.. Nasıl yani..? Olayı geri döndürecek güç mü var sanılıyor burada.. Zaman makinesi olsa neyse.. Olay saat ve mahalline ayarlanır gidersin el koyarsın olaya.. He bi de eşcinsel mi oldum şimdi ben diyorsun.. He ya evet sen artık eşcinselsin, ömür boyu eşcinsel olarak yaşayacaksın..desem, inanacak mısın..? Hem şu eşcinsel olayı biraz tartışılsa iyi olur burada.. Bilhassa erkek eşcinselimiz pek yoktu ya, neyse...

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Sarhoşken horozlanıp birbirinize de girebilirsiniz aslında.Allah Allah ne oldu da böyle oldunuz acaba,çok ilginç gerçektende.

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun o zman:D

0|1
    0|0
  • unut gitsin..eğer pişman oldursan niye eşcinsel olasınki..onlar severek yapıyor..seninki istemeden olmuşş..unutmaya çalış..

0|0
    0|0
    • haklısın galiba cok tsk ederım

• rica ederim...herşey bi tecrübedir..sende bundan sonra kendini kaybetmeyecek derecede iç..belki arkadaşın senin kadar bile hatırlamıyordur..

• unut olayı hıc bır şey olmamıi gibi davran eşcinsel değilsin..

1|0
    0|0
  • İnsan sarhoşken sakladığı sırlarını bile söyler

0|0
    0|0
  • korkma eşcinsellik pat diye olan bir şey değil.

eğer büyük pişmanlık yaşıyorsan arkadaşınla bir daha görüşme içkiye tövbe et yoluna bak.insan beyni herşeyi silmeye kadir sen rahat ol korkma utanma.ama aranıza mesafe koy sakin görüşme.

1|1
    0|0
  • Penetrasyon olmuş mu?

0|0
    1|0
    • ne dediğinizi anlamadım netten baktım girmek, sokmak anlamına geliyor. evet hatırladıgım kadarıyla oldu simdi ben escinsel mi oldum

• ya ikimizde yaptık diye hatırlıyorum. kendimi de o halde hatırlıyorum arkadasımı da

• Biseksüelsin. Bence.

Erkekler Ne Diyor 21

• Eşcinsel mi oldum? Bu soruya senden başkası cevap veremez. Yanlış yönlendirir herkez ve burda verilecek cevaplar senin geleceğini belirler eminim.

Bu soruyu kendine sor. Hoşuna gitti mi? Tekrar yapmak istiyormusun? Yoksa şuana kadarki bastırılmış duygularının açığa çıkışımı bu?

Şuanda ince bir çizgidesin. Bence yapman gereken bu soruları internet ortamında halletmeye çalışacağına öncelikle bir psikiyatrist bul ve ona danış. Onunla konuş. İnan şuanda çok ince bir çizgidesin. Doğru yola yönlendirilmen şart.

0|0
    0|0
  • hayır. eşcinselik bu değil.

arkadaşın homofobik bir insan değilse, olanları bir kenara itip arkadaşlığınızı koruyabilirsiniz..

1|1
    0|0
  • Ahahaha ben buna gülüyorum ahahaha.

Eşcinsel olman için sadece erkeklerden hoşlanman gerekir. Erkeklerden hoşlanmıyorsan eşcinsel değilsin demektir. Kimi heteroseksüel erkekler arada değişiklik olsun diye eşcinsel ilişkiye girebilir, bu onları da eşcinsel yapmaz. En fazla biseksüel yapar.

Diyeceğim o ki, boş ver. Olan olmuş artık. Bir de adam gibi iç bir dahaki sefere.

1|0
    0|0
  • eşcinsel olabileceğini zannetmiyorum.bu ruhu taşıman için uzun süre bunu hissetmen veyaşadıktan sonra tekrarını istemen...ama insan çok içmiş olsa bile neden böyle bişey yapsın?arkadaşlığınız bitmez..arkadaşının haberi varmı bakalım böyle bişeyin yaşanıldığından...

0|0
    0|0
  • ne içtiniz arkadaş bizde kusana kadar içip serhoş oluyoruz ama birbirimizle yapmıyoruz tecavüz hapı mı aldınız naptınız?

0|0
    0|0
  • Ne içtin sen yaaa

hala gülüyorum ya...

O gece aktif olansan unut gitsin.

Yok pasif olansan iş işten geçmiş...

0|0
    0|0
  • kardeş bidaha içki içme sen !

1|2
    0|0
  • bi daha o kadar içmezsiniz yanii sızana kadar içeni duymuştum ama bunu ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Eşcinsel olmadın tabi ki farzet ki o arkadaşın lan xx olm 1 trilyon verseler verir misin dedi sende veririm lan dedin olay bu. bi kereden bişey olmaz takıl kafana göre. He sen çok sarhoşsan da arkadaşın biraz ayıksa o biraz sıkıntılı bi durum :D

0|0
    0|0
  • Çok yanlış konuşuyorsun biseksüelsindir belki. Ha bu arada sağlıklı derken?

0|0
    0|0
  • sadece içinizdeki hayvan uyanmış bir daha birlikte için sarhoş olun yine yaparsanız hollandaya gidip evlenin .d

0|0
    0|0
  • dikkat ettiğim konu kimsenin şaşırmadığı ya normalmı erkek erkeğe yuh yani unut gitsin denmiş tüm yorumlarda yani önemli deil ya olur böle şeyler denmiş aşmışık kendimizi ya ne die bağırıyoz biz ab ye almiolar die girip çıkmışık heberimiz yok:=)

0|0
    0|0
  • Et ete deydiyse tabi eşcinsel oldun ne olacak.

0|0
    0|0
    • la bir zibtir git maloz çocuğa yanlış bilgiler verme.. pişmanlık varsa eşcinsel değilsin bunu kendin cvplıycaksan git bir doktora anlat derdini çok geç kalmadan psikolojin ve ruh saglıgın bozulmasın

• ... Psikolog !

1|1
    0|0
  • Dostum ne içtin söyle bende içeyim belki bi kadınla uyanırım :D

0|0
    0|0
  • arkadaş arkadaşın arkadaşıdır olur bunlar :D

1|0
    0|0
  • haci sen sermaye yi bozdurmuşsun geçmiş olsun artık çıkmaz bu akıldan :) en iyisi bida içme sen :)

0|0
    0|0
  • Kadınsızlık erkeklere neler yaptırıyor yahu :) :P

0|0
    0|0
  • Bir daha asla icki ICMEM

0|0
    0|0
  • yine içki için sonrada kamerayı kayda alın bakalım neler olacak :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...