Seks öncesi hazırlık nasıl yapılıyor?

Evet bayanlar sorum sizlere anal seks öncesi nasıl bir hazırlık yapıyorsunuz ve ne şekilde hazırlık yapıp anal seks yapmaya başlıyorsunuz neler hoşunuza gider?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İlaç içilir bagırsalar temizlenir

• +10000

• bagırsakları temizlemek diyor neden yanlıs yol göstermek olsn? dışkı bulaşmasın diye

• Yapıpta bunları bilmeyen varsa mikrop kapmaktan başka bir işe yaramaz

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• anal sekse karşıyım

• Sadece sex içn görstgm bir erkk arkdsm war. Gece yazdı we sabah anal istdgni syledi. İlk olacaktı. Araştrdm. Lawman yaptm. 1 2 saat tamamen temz olmak icn canım çıktı. Başladk kremle elyle alstrdı başta 3 parmagnı kullandgnda acı we zewkten ucmuştum. Sonra girdi acı olmadı. Lakin.. Erken boşalma...

• erken olması kötüymüş

• Ne bilelim abi byle olacagnı allah allh

• madem öyleydi niye hazırlandın :D

• Öncekileri Göster
  • temizlik dışında. kayganlaştırıcı vs. hiç birşey kullanmıyoruz başta sevişirken yatar pozisyonda oluyorum zevk sularım arkayıda ıslatıyor iyice gevşiyorum... sonuç hiç acı yok:)

• zevk suyu güzel aslında

• +1

• akıllı kız :D

• Öncekileri Göster
  • tabiki ağda ile temizliyoruz kıldan tüyden arındırıyoruz sonra bağırsaklarımızı boşaltıyoruzki iyice kötü bi durum cereyan etmesin.sonrada yıkanıyoruz bir güzel oh mis:)

• yok ya ne lağmanı o kadarda değil.elrey: acı çekmeyi seviyorum o yüzden sıkıntı olmuyor

• Helal olsun gercekten nasil yapiyorsunuz hic tiksinme aci olmuyormu teklif kimden geliyor

• bağırsakları boşaltıyoruz derken büyük tuvaleti yapmak yeterli mi, yoksa laman tarzı birşey yapıyormusunuz?

• Öncekileri Göster
  • suyla çözümü var:)

• parmak veya başka yardım alıyor musun?

• krem

• suyla yıkadıktan sonra ne yapıyorsun?

• Öncekileri Göster
  • Got bas yikaniyor

Erkekler Ne Diyor 10

• anal sekse karşıyım ama bağırsakg*tlavmanla temizlenirse olur gibi :)

• çogunuzun yaşı 20 altı siz ne midesiz insanlarsınız ben dünyanın hiçbir yerinde bu kadar çok ruh hastası olup anal yapan ne gördüm ne duydum.p*rno filmi izleyen kendini p*rno yıldızı sanıyo ne görse yapmaya kalkıyo

• Rahat! Hazır ol!...ve öylece bekle :)

• Andımız'ı okuyoruz..

• Traş Gerekiosa Traş,Banyo Yapma...

• ilginçççç bi konuuuu

• hortumla yıkıoz

• lavman kullan iyi gelir:)

• ilginç geldi bana :))

• itfaiye hortumu...

Yükleniyor...