Seks öncesi hazırlık nasıl yapılıyor?

Evet bayanlar sorum sizlere anal seks öncesi nasıl bir hazırlık yapıyorsunuz ve ne şekilde hazırlık yapıp anal seks yapmaya başlıyorsunuz neler hoşunuza gider?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Got bas yikaniyor

0|0
    0|1
  • anal sekse karşıyım

0|0
    0|0
  • Sadece sex içn görstgm bir erkk arkdsm war. Gece yazdı we sabah anal istdgni syledi. İlk olacaktı. Araştrdm. Lawman yaptm. 1 2 saat tamamen temz olmak icn canım çıktı. Başladk kremle elyle alstrdı başta 3 parmagnı kullandgnda acı we zewkten ucmuştum. Sonra girdi acı olmadı. Lakin.. Erken boşalma...

0|0
    0|0
    • Anal seven bir kiz ilk defa gordum sasirdim helal olsun

• Ne bilelim abi byle olacagnı allah allh

• erken olması kötüymüş

• temizlik dışında. kayganlaştırıcı vs. hiç birşey kullanmıyoruz başta sevişirken yatar pozisyonda oluyorum zevk sularım arkayıda ıslatıyor iyice gevşiyorum... sonuç hiç acı yok:)

0|2
    0|0
  • tabiki ağda ile temizliyoruz kıldan tüyden arındırıyoruz sonra bağırsaklarımızı boşaltıyoruzki iyice kötü bi durum cereyan etmesin.sonrada yıkanıyoruz bir güzel oh mis:)

0|2
    0|0
    • bide ellerinle tutup ayırırsan gel keyfim gel :)))

• Helal olsun gercekten nasil yapiyorsunuz hic tiksinme aci olmuyormu teklif kimden geliyor

• yok ya ne lağmanı o kadarda değil.elrey: acı çekmeyi seviyorum o yüzden sıkıntı olmuyor

• suyla çözümü var:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Andımız'ı okuyoruz..

1|0
    0|0
  • ilginç geldi bana :))

0|0
    0|0
  • anal sekse karşıyım ama bağırsakg*tlavmanla temizlenirse olur gibi :)

0|0
    0|0
  • Rahat! Hazır ol!...ve öylece bekle :)

0|0
    0|0
  • Traş Gerekiosa Traş,Banyo Yapma...

0|0
    0|0
  • ilginçççç bi konuuuu

0|0
    0|0
  • lavman kullan iyi gelir:)

0|0
    0|0
  • itfaiye hortumu...

0|0
    0|0
  • çogunuzun yaşı 20 altı siz ne midesiz insanlarsınız ben dünyanın hiçbir yerinde bu kadar çok ruh hastası olup anal yapan ne gördüm ne duydum.

p*rno filmi izleyen kendini p*rno yıldızı sanıyo ne görse yapmaya kalkıyo

0|0
    0|0
  • hortumla yıkıoz

0|0
    0|0
Yükleniyor...