Ilginç seks kazası yaşadınız mı?

hayatınız boyunca ilginç seks kazası yaşadınızmı? ne gibi durumla karşı karşıya geldiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim basima gelmedi ama geçenlerde gün boyu birlikte olduğum bir kız arkadaşımın sabah elini bandajli gördüm ne olduğunu sordum önce anlatmak istemedi üzerine döküldü. Eşiyle yatak odasında seks yaparken mutfağa gitmeye karar vermişler eşi de içindeyken kucağına alıp o şekilde mutfağa götürecekmiş bunu o şekilde . Tam kalkmışlar adam halıya takılıp bunu düşürmüş eli incinmiş :)

• takıp gezdirmek herkesin haddi değilmiş demekki:)))

Kızlar Ne Diyor 7

• ben hiç yaşamadım :P

• yaşadığın zaman anlatırsın sende

• iyi bence

• Yaşamadım hiç ilişkim olmadı zaten ama yaşayacak olsam balonda olmasını isterdim sıradışı ve korku dolu :p

• çoşkunun verdiği hızla beni üstüne almaya çalışırken fazla uçurdu komidine kafamı gömmüştü.2 hafta alnımda şiş ve sarımsı morluk ile dolaşmıştım. hahahah

• sewğilimle halının üzerinde sewişirken bacağımda halı yanığı oluştu ..:)

• aynen benimde dizlerim su toplamıştı. ne hikmetse o anda hiç birşey hissetmiyosun. ama yarım saat sonra "yandım anaaammm" nidaları yükselmeye başlıyor.

• aynen :) ve hala izi duruo

• dizleri aşındırıyo halı. çok kötü :d

• hayır dememiştik bir akşam uzeriyi hava kararmak üzereydi nasıl görduyse bizi tam güzel yerındeydi )))

• vayy beee :D

• Canınmı Çekti Teyze Keşke Deseydin..

• erkek arkadasımla parkta öpüşürsen teyzenın biri gelip bize nasihat vermişti

• ben genelde öyle birisini görünce 1 kerede ben öpebilir miyim diyorum hemen dağılıyorlar nedense :)

• sarhoş tuk ben dogy pozısyonundaydım..hersey normal ve hızlıydı bı anda arkama gıren koca bıseyle bagardıgımı hatuı-ırlıyıorum ordan kayıp arkama gırdı:)

• acıtmıştır. dikkat etse olmazmıydı

• Öncekileri Göster
    • ee sonra noldu :))

• bizde de oldu ben alttan girerken vajina ya bi anda çıkıp arkaya girdi. sonra bi tokat yedim ama anlayamadım ne olduğunu :D

Erkekler Ne Diyor 13

• haha benim favori posizyonlarımdan birinde çok uzatınca bacağıma kramp girdi :)) lakin hatun kramp mramp dinlemedi ;)

• ben alttaydım kontrol ondaydı oturup kalkıyodu bi ara fazla kalktı ve yerinden çıktı penisim ve üzerine oturdu kırıldı sanmıstım kalkanı indirdi yani.

• asistanımla yaptık duvara karşı yarısı içeri yarısı dışarı geldi sonra kız istanbula gitti erkek arkadaşının yanına sonra bir telefon ben hastanedeyim hamileyim:) ben tatildeyim o ara :)) aldırdı ve resmini getirmiş ilk kez çocuğumun nasıl oldunu gördüm allahtan kısa zamanda fark etmiş

• o zamanlar tabi tayip amca kurtajı yasaklamamıstı :D

• yazlıkta azgın bi kızla kimse gelmez diyerek asansörde gelişen bi şekilde seks yapmaya başladık kapıyı aralık bırakarak en alt katta insanlar birikince bahçıvanı yukarı gondermişler ve tam içerdeyken bahcıvan kapıyı açtı ve açtıgı gibi pardon diyip kapattı kıpkırmızı olduk merdivenlerden aşagı indik herkesin gitmesini bekledikten sonra

• Hiç sex yapamadımki kazası olsun ...

• Adamın biri karıya doggy yapayım derken karının belini kırmış :)

• buna çok güldüm

• Bu haberi okuyunca bende çok gülmüştüm :)

• seks kazası denir mi bilmem ama kondon bozuk çıktı...

• hajı condomu BİM'den mi aldın :D

• yoo ordan almadım da ok du bide ama baya sıkıntı verdi taktıktan sonra...

• Kız Arkadaşımla Arkadan Yaptık(Bakire Oldugu İçin) İçine Boşaldım,Pantolonunu Giydikten Sonra Bi Akıntı Geldi,Ben Heralde Zorlamaktan Kanadı Zannettim,Ama Spermler Geri Akmıştı Çok Gülmüştüm...

• arkadaşımın evindeydim kız arkadaşımla, boşalırken fışkırdı ve yastığına gitti :)

• Çok inandırıcı olmuş.

• dediğini hangi anlama çekmeliyim anlamadım?

• yataktan düştük be gülüm.

• domaltmış hızılı hızlı gidip geliyordum bir ara vajinadançıktı bende bakmadan tekrar ileriye doğru yüklendim yüklenmem le çığlık atması bir oldu meğersem benimki anala doğru kaymış neyse pozisyonu düzeltik ama kaydı bikere iki gün ağrı çekmiş :)

• ben yaşadım otobüste krem rengi pantalon vardı üstümde sevgilim önümde sarılmışım doğal olarak cinsel organım içinde gibi bir şeydi o derece oda gıcıklık yapıp arada bir popsunu oynatıyodu iyice dellendim iç çamaşır giymemiştim doğal olarak bir süre sonra boşaldım altıma kaçırmış gibi gözükmem rezil olmama sebep oldu

• fermuarı acıık unutmustum işyerinde kızın biri farketmişti :D

• fark edene elim dolu bi zahmet kapatı ver demedin mi :)

• Öncekileri Göster
    • Koptum ya nasil soyledi peki :D

• işaret etti fermuarı bende aval aval ne dedim önüne baksana dedi baktım acık kalmıs sen dedim nerelere dikkat ediyorsun öyle güldük kaldı öyle :))

Yükleniyor...