• Sor
  • Bence

Komşusuyla ilişki yaşayamak isteyen ya da yaşayan var mı ?

kapı komşusuyla yada mahallesinden birisiyle ilişkiye giren oldumu ? yaş farketmez yada o kişiye ilgi duyan ? onu arzulayan kişiler varmı aramızda ?

En İyi Görüş

• hacu varya bizim apartman olaylar olaylar apartmanı resmen bizim komşu adam karısını aldatıyor adam geçen birinin getirdi eve, harbi benim odayla bitişik salon sanırım duvar dibindelerdi sesi benim odadan duyuluyordu tv yi açmışlar bizde yedik sanki bir tane yurt dışında erasmus yapmış kızları var balkona çıkıyor arada bana bakıyor gülüyor falan da pek güzel değil ama aile felç resmen birde anneleri var utanmadan karıbana yazıyor ya böğğ dicektim resmen görmediğim yeri kalmadı asansörde bile yalnız kalmıyorum namusum elden gidicek die karşıda işyeri var 2 tane kız çalışıyordu ayrıldılar şimdi yeni biri gelmiş sarışın her seferind rastlaşıyoruz şans mı yoksa başka birşeymi bilmem :D:D

Kızlar Ne Diyor 9

• Arzuladım ama asla kocama ihanet etmedim etmem<3

• neden arzuladın nerden geldi o fikir

• arzulayınca ıhanet olmuomu

• senin onu aklından geçirmen bile hata bana göre

• bunun olması için kendini şaşırman gerek sanırım ?

• bunu sorduguna göre sensın galıba

• Komşum 70 yaşında :(

• Ahahah :)..Moralin Bozul Üstüne :)..

• Benimkide =))

• valla komşularımzla uzun yıllardır birlikte oturuyoruz tek taşınan olmadı kimse gitmedi ve herkes burda aile gibidir bizim bu mahallede ondan dolayı öyle ters şeyler bana asla yakışmaz

• cik komsuluk ölmüüss :P

• lütfen ama ev alma komşual , komşu komşunun külüne muhtactır . komşu açsa sen tok olmaz dıyurmalısın :) gibi sralamak mümkün . niye ama teyze kızı hala kızı dayı kızı deyip öpen arkadaşlar var memleketimde . komşunun hiç olmazsa huyunu suyunu biliyorsunuz :)) komşunun tavugu bize kaz gibi görünür . :)) gerisi gönlümüze ve beynimize kalmış ister haşla ister kızart ye :)) piknikde daha heyacanlı olur mangal :)))

• mahalledekilerin hepsinin benimle ilişkiye girmek istediklerini hissediyorum ama malum komşuluk :)

• öyle olur da öyle değildir. yokluktan yapacak bir şey yok.

• olmadi ama zaten adam evli, beni gordugunde beni iyice bastan asaga suzer goguslerime falan baktigini farkettim kac defa, onu arzuluyorum

• yan komşu can komşu canım kardeş gözüyle bakcan :D

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...