Partnerinizi sekse davet etmek.

merhaba.beyler,bayanlar partnerinizi sekse nasıl davet edersiniz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 11

• davetiye yollarım

• Sen ve yaratıcı fikirlerin. Güldüm.

• Böyle soruya böyle cevap...

• :))

• Dudak yalayarak

• kendi dudagını mı onun dudagını mı

• Kendimin

• gerçekten kışkırtıcı bir davet.

• gel diyorum

• Valla ben gerek hareketlerle olsun gerek sözle ya da işaretle gösteeriyorum istediğimi.Kimi zaman hatta cogu zaman karsısında masturbasyon yapmaya baslıyorum kımı zaman canım seni istedi diyorum kimi zaman saldırıyorum kimi zaman da boynumu kutletiyorum o anlıyor :D

• vay be beli etme yöntemlerini hayranlıkla okudum
      ama daha çok hayal ürünü gibime geldi :)

• Öncekileri Göster
    • aaa işte bu sert :))

• Hahaha oha

• Yat yere yat yat derim :P :D

• 1) Let's have a sex...2) Yanimizda birisi varsa : buummm bummm bummm ( sarki gibi o mesaji alir ) ...3) o uyumaya calisiyorsa ve ben niyeti bozmussam : sen yat gerisini bana birak askim...4) Oglan uyumussa, yatak odasinda uyku moduna giremediysek daha : canim seni ... istiyor... Oda bana terbiyesiz der... Sonrasi malum...5) Onun cani hic istemiyorsa ama ben azmissam altinda ne varsa bi hisimla acarim, ona delice oral yaparim, ve zaten o niyetimi anlar ve olay biter...

• Sen bu işi biliyorsun...

• Öncekileri Göster
    • ama ben bir haltım:)))

• sakin demiştim arkadaşa oysa az öncede bir gececi vardı o da demediğnii bırakmadı anlamıyorum konuşmak istiyorum seninle karalanıyorum
      cinselikten söz etmek hoşuma gidiyor sadece saygı çerçevesinden bakalı mdaha kim gelcek :)

• ortamın müsaitliği davet eder sevgilileri sekse :)

• kesinlikle:)

• en doğru cevap budur

• Boynunu ısırarak. huhuhuu çok sexy

• S****ir et :D

• Bnim bir bakışım vardır o bakışları takındıysam hemen anlar:) o bakışların üzerine seni istiyorum dedimde kucağında bulurum kendimi zaten:) dışarıdaysa seksi mesajlar atarım:) bazen gece gece canım çeker hemn öpmeye dokunmaya başlarım vs. vs. taktik çok bu kadar yazabildim:)

• bakışlarla anlaşıyonuz yanee

• Öncekileri Göster
    • biz böyle mimiklerle anlaşıyoruz biraz:):)

• farklı olmak güzeldir.

• Bak bugun yaptıgımızı anlatayım . Kapıdan ıcerı gırdık eve tam salona gıdıyordu kııı gmlegının yakalarından tuttum ve öpüşmeye basladık sonra hızını alamadı okdaya dgru öpüşerek gıttık ve Allah ne verdysee :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Sağ ayağımı yere vuruyorum

• Bir ateş yakıp etrafında holo holo dansı yapıyorum.

• davetyemi göndericez lan :)) bi süre sonraa sadece bakışarak bilee anlaşabiliyosun zaten ;))

• Gel kapışalım :P ( Kubat Otuzşubat )

• o zaten gelir direk söyler sıcak bastı hadi diye, daha hiç davet etmedim yanına gidip arkadan sarılınca kalçasını sıkıyorum oda direk eğiliyo zaten mutfak tezhagına

• oda da baş başayken dostum.. bir anlık tahrik edici bakış yeterlidir... hatta uzun süreli ilşkilerde artık daveti kız tarafı yapmaya başlar...

• sorarımmm=))

• güzelim noolur ya.. bi kere ya.. hadi gözünü seveyim ne var bi kere be ya..hadi ya.. şştt..sana diyorum ya .. ne ağrısı güzelim benim başınla bi işim yok ki.. hadi ya.. hoopp.. uyama..

• "hadi canım" demem yeter. kalabalıksa bahçeye uğrasaydık derim. o da müsaitse eve çıkar bahçesine alır beni. bu kadar basit

• avucunun içini kaşırım ;)

• kızlar ne oluyo böyle ya bu kadar açık yapabiliyosanız biz neden böyle duruyoz köşede. :D

• versene bir kere ve masum bir yüz :(

• seximiz yemeklidir derim daha cazip olabilir

• Merhaba sayın sevgilim bu akşam saat 21.00 da evde sex yapmayı planlıyorum seni de beklerim.Not : Lütfen yanında bir arkadaşınıda getirirmisin.:))

• gel beraber oruc acalım

• gel sahura kalkalım de

Yükleniyor...