Seks ve sevişme anında yapılan hangi davranışlar erkeği çıldırtır?

Seks ve sevişme anında yapılan hangi davranışlar erkeği çıldırtır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence vajinadan aniden çıkan penisi iştahla yalaman onu çıldırtır işte

• o zaman sabretmelisin zamanı doya doya yaşamalısın... yada ilk orgazmdan sonra uzun uzun yaşamalısın..

• iliskide sabirsiz olan benim o beni cileden cikariyor...

• evet te herif hep herip girip çıkmasın.. bazen dümen e sen geç sen üstte ol ve onu sen kullan.. daha fazla haz alırsın hem.. o sıradada bunu uygularsın... ama sabırsız bir erkek bunu sevmeyebilir..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 35

• Sen bir kadınsın ve oda bir erkek sana şunu söyleyeyim kendini kasma ve sadece kadın gibi davran esirgeme aklına o an yada ne hissetmek ve hissettirmek istiyorsan onu yap mesela adamın üzerindesin ve birden onu ağzında hissetmek istedin hiç düşünme bile veya oral yapıyorsun ve biliyorsunki oda bunu çok seviyor o zaman taki onu patlatıncaya kadar git biliyorum biraz mide bulandırıcı ama dediğim gibi sekste sınır veya duvar yok koyarsan zaten seks olmaz zorunluluk olur ve buda seksin yapısına aykırı özgür ol.

• göte şaplak atılması

• Kulak memesini yala bir yandan da penisini sıvazla.

• boynunu ısır.

• sexi kırmızı bi iç çamaşırıyla dans edin sonra gözünüzü kısıp omzunuzu sallayın giyinik halde partnerinizin kucağına oturup öpüşmeye ve partnerinizin penisini okşayın ve saxo ya başlayın bacaklarınızı filan penise sürün partnerinizin yakasından tutup tekrar öpün sonra kalkın ve dışarıya doğru gidin yeter bu kadar diyin sizi bi anda tutup yatağa atacaktır ve sizi orgazm edecektir afrodizyak almistan beter olur o an

• ısırmak ve birazda sert olmak

• annesinin araması annesiyle konuşması...

• bir kez yaşadım ama asla unutamadım bir şey... uzun saçlarını penis bölgemde bir sağa bir sola sürtmesi benii delirttii

• güzel-seksi bir iç çamaşırın olsun. ona dans ederek striptiz yap sonrasını da ona bırak sana neler yaşatacaktır.

• sen onun üzerindeyken. ellerinle iki taraftan saçlarıı tut ve gözlrinin için bakarak bel hareketlrını hızlandır. boşalma süresi 1 dk yı geçmz tam olaak yapabilirsen:))

• gozlerinin icine bak ve ona masturbasyon yap sonra oral yap :D

• çıplak dans

• Yeahhh ohhhhhhh ölüyorum... Bu kadar mı yapabiliyorsun. Hadiii amaaaaaa. (Şimdi bayılıcam) bu laf en etkilisi yeahh :D

• kadın nasıl bazı bölgelere dokunulmasından zevk alıyorsa erkek te öyle.bence dokun ve duymak istediği şeyleri kulağına fısılda

• birde yazın balkonda sex yapıyorsan o zaman kimsenın bişey yapması gerekmiyor fısıltılarla birlikte doruklara ulaşıyorsun harika bir haz alma duygusu

• Gözlerime Bakarak Konuşması Veya Sert Davranması.Üstümdeyken Deli gibi Sağa Sola Kıvrılması

• boynundan tutmam bazılarını delirtiyor ;)

• kucağımda bir balerin gibi sağa sola kıvırmasıı deli eder beni

• aynen kadın kıvranacakk agaa cesetle sex yapıyormuş gibi bir durumdan hiçbir erkek zevk almaz

• benimki ona altimda yilan gibi olmana bayiliyorum der...

• bağır ,çığlık at bence bunlar

• kendi bedenini cesursa sergileyip kendi bedenine dokunman beni çıldırtır. Gözlerime bakarak meme uclarını sıkman onları yaklastırıp öpmemi sağlaman. daha istermisin?

• o zaman eşinin memelerini dişle. Kulağına erkeğim de. Birkaç kelime sırala ilgi çekici.

• evet daha fazlasi cunku bunlari da yapiyorum...

• Tek sunu söyleyeyim ahh ohhh hadi hadiii beni bu kadar mı becerebiliyorsun de tamamdır :D :D

Seni tavana kadar zıplatır :D

• eilini tutup kalçalarına götürmen ve sıkmasını istemem

• o pozisyonun onu çıldırtıını senin bildiğimi dşündüğüm için ekstradan misyoner pozisyonunda elerini kalçalarına götürmen okşmasını istememen çok tetikler :)

• onunde domalip ona manzarayi gostermek onu daha cildirtiyor

• kadının sevişme anında er erkegin duymak istedigi söz . cok harikasın . beni kudurtuyorsun beni cok mutlu ediyorsun . bitiyorum sana . kelimeleri bitirir böyle olmak istedigi içindir verin gazı hep size çalışacaktır bundan sonra kendisi için birşey isterse namerdim :)))

• inlemeler bakışlar

• cıldırmakmı hiç bana göre değil yada bana denk gelmedi sanırım

• inlemeler, küfürler, kadının cıglık atması. azdıgını söylemesi ve daha bir çok şey.

• bırak fantazimiz bizde kalsın yaa

• hırlamalar, inlemeler, ahh lar, ohh lar, küçük ısırıklar, emmeler, tırnak geçirmeler. uçtuğunun resmidir.

• söyle ozaman bunların haricinde bişey. neler varmış bakalım beaaa:)

• onlari biliyoruz biz bilmediklerimizi soruyoruz...

• :) Dudağıma ve göğüslerini acıp bana sahip ol demesine bakar :)

• Beni istediğini belli etmesi.

• bni en çok çıldırtan, vajinayı yalarken sevgilimin kafamı tutup sanki vajinasına sokacakmış gibi bastırması

• o da olur =) çünkü asıl çıldırtan şey partnerin seni içime almak için sabırsızlanıyorum ve seni çok istiyorum mesajıdır.

• ben bunu bacaklarimla onun sirtina bastirarak yapiyorum

• penisimi bolca tükürükle ıslatıp ona bakan tarafından başının altını bastırarak yavaşça okşaması çok zevk veriyo. ve ben boşalınca penisimden aktığında o döl ile sıvazlamasıda çok hoşuma gidiyo ve öyle uzun süre yaptığında tekrar boşalıyorum

• Kişisine göre değişir o kadar çok şey var ki. Dudağımı ısırması beni çıldırtır mesela.

• evet biz fazla dudaklarimizi isiriyoruz.

• Öööyle çıldırmam ama tırnaklarını sırtıma geçirip kanatırsa bi' nebze etkisi olabilir tabi.

• Anladım. Bol bol sevişin. Bu gece ekstradan benim için de sevişin.

• yok kanli bitmedi bizimki o kadar sado-mazo degiliz cunku canim kiymetlidir belli bir noktadan sonra

• Sado-Mazo ilişkiler güzeldir. Kadınların geneli sert seks seviyor zaten. Seni memnun edebiliyorsa ne güzel. Sabit git-gel falan çok bayık.

Kötü yanı şu. Seksin sonu biraz kanlı bitiyor... =)

• Öncekileri Göster
  • striptiz yapması üstüme çıkması domaltmak

Kızlar Ne Diyor 6

• İnlemeler bence ben bile tahrik olurum :D

• tahrik edicei şeyler söylemek boynundan öpmeek ısırmak yalamak vsvsvs

• Başta istekli olduğunu belli etmelisin diye düşünüyorum önemli olan bu.Göz teması önemli ben gözlerinden ayırmam gözlerimi.

• Penisi içindeyken sıkmak çıldırtıyormuş evlendiğimde deneyeceğim:-)

• Bir tel ne yapabilir ki ayrıca onu çiş yaparken o kasları geliştire bilir mişiz tutup bırakarak

• evet harıka oluyor bana yapıldı onun için idman yapman lazım sürekli boş dururken sıkıp bırakman lazım birde saçından bir iki tel koparıp penisine bağla öyle girsin sende oda delırırsınız deneyın görün tecrübeeee

• sımdı gordum :D

• Öncekileri Göster
  • onu yalarken gözlerının ıcıne bakman

• bence zaten bakamazsın

• işte buna bende bitiyorum :)

• onu yapiyorum zaten

• kadının sex te cesaretli cesur olması çıldırtırmıs.. sevgilimden duydum öyle dedi.

• Çok doğru tebrikler.On numara cevap...

Yükleniyor...